SRS KINSHICHO ligt in Sumida, een wijk in Tokio. Markt van Toyosu en Tokio Midtown zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Baai van Tokio en Uenopark. Ga naar Tokyo Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Tokyo Disneyland®, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
4-chōme-6-2 Kōtōbashi, Tokyo, 0
In de buurt
Ryogoku Kokugikan (sportarena)
4 min. rijden - 2.7 km
Tokyo Skytree
7 min. rijden - 3.4 km
Park van Kinshi
6 min. wandelen - 0.6 km
Sumida Triphony Hall
9 min. wandelen - 0.8 km
Tenku-planetarium van Konica Minolta
7 min. rijden - 3.4 km
Lokaal vervoer
Station Kinshicho - 6 min. wandelen
Station Sumiyoshi - 8 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 37 min. rijden
Restaurants
マグロと炉端成る
2 min. wandelen
刀削麺荘 唐家 錦糸町店
2 min. wandelen
焼肉三千里 花壇街店
2 min. wandelen
Bistro Guf
2 min. wandelen
餃子の錦華苑
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
SRS KINSHICHO
Hotel vlak bij Tokyo Skytree
SRS KINSHICHO bevindt zich vlak bij Sensō-ji-tempel en heeft veel te bieden.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Bagageopslagruimte en een lift
Gelijkaardige accommodaties
Hotel Villa Fontaine Grand Haneda Airport - Directly connected to Haneda Airport Terminal 3
Ota
Hotel Villa Fontaine Grand Haneda Airport - Directly connected to Haneda Airport Terminal 3
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij SRS KINSHICHO inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij SRS KINSHICHO uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat SRS KINSHICHO?
Dit hotel ligt in Sumida, op 5 km afstand van Tenku-planetarium van Konica Minolta, Tokyo Skytree en Sensō-ji-tempel. Ook Ryogoku Kokugikan (sportarena) en Kaminarimon-poort liggen op 5 km afstand. Station Sumiyoshi ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Nishi-ojima is het 16 minuten wandelen.