Aparthotel

MARUMI HOTEL Uguisudani

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 206
12 apr - 13 apr

Kameropties

Comfort suite, 2 slaapkamers, niet-roken, privébadkamer

  • Uitzicht op de stad
  • 41 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 twijfelaars en 2 eenpersoons futons

Familie suite, 2 slaapkamers, niet-roken, privébadkamer

  • Uitzicht op de stad
  • 43 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 twijfelaars en 4 eenpersoons futons

Superior suite, 2 slaapkamers, niet-roken, privébadkamer

  • Uitzicht op de stad
  • 48 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 twijfelaars en 4 eenpersoons futons

Superior suite, 2 slaapkamers, niet-roken, privébadkamer

  • Uitzicht op de stad
  • 48 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 twijfelaars en 4 eenpersoons futons

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

MARUMI HOTEL Uguisudani ligt in Taito, een wijk in Tokio. Sensō-ji-tempel en Keizerlijk paleis van Tokyo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Tokyo Disneyland® en Nationale tuin Shinjuku Gyoen. Tokyo Disney Resort® en Tokyo DisneySea® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Meer aparthotels in Tokio
Kaart
negishi 1-2-21, Tokyo, tokyo, 110-0003

In de buurt

  • Nationaal museum Tokyo toont een vijver
    Nationaal museum Tokyo
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Uenopark
    Uenopark
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Dierentuin Ueno
    Dierentuin Ueno
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Here is a little street late at night near Akihabara and Ueno park.
#japan #tokyo #akihabara #city #streets #neon #lights #night #shops #restaurants
    Winkelbuurt Ameyoko
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Textielstad Nippori
    6 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Uguisudani - 2 min. wandelen
  • Station Iriya - 5 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 44 min. rijden

Restaurants

  • 日高屋
    1 min. wandelen
  • 鶯谷園
    2 min. wandelen
  • 横浜家系ラーメン 鶯家
    1 min. wandelen
  • ラーメン長山
    1 min. wandelen
  • 華府
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

MARUMI HOTEL Uguisudani

Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een wasserij over een buurtwinkel en meertalig personeel. Elk aparthotel biedt gratis wifi, een koffiezetapparaat/waterkoker, en een smart-tv met digitale zenders. Gratis flessenwater, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
MARUMI HOTEL Uguisudani heeft 4 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke smart-tv van 50 inch heeft digitale zenders.

Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet, een haardroger en tandenborstels en tandpasta. In dit aparthotel in Tokio is wifi gratis, met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen).

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv van 50 inch met digitale zenders

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Gratis mineraalwater
  • Kruidenier/supermarkt
  • Meertalig personeel
  • Virtuele receptie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 4 units
  • 5 etages
  • Gerenoveerd - september 2025

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
De lichten uitdoen

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang, elektrisch deurslot

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij MARUMI HOTEL Uguisudani?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij MARUMI HOTEL Uguisudani?

Vandaag, 25 mrt. 2026, kost een verblijf bij MARUMI HOTEL Uguisudani van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 206, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij MARUMI HOTEL Uguisudani inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij MARUMI HOTEL Uguisudani uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat MARUMI HOTEL Uguisudani?

Dit aparthotel ligt in Taito, op 10 minuten wandelen van Textielstad Nippori en Uenopark. Ook Sensō-ji-tempel en Tokyo Skytree liggen op 5 km afstand. Station Iriya en Station Uguisudani liggen op 5 minuten wandelen.