HOTEL LiVEMAX Nihonbashi-Ningyocho

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Bar

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

HOTEL LiVEMAX Nihonbashi-Ningyocho ligt in Chuo, een wijk in Tokio. TeamLab Planets TOKYO en Ghibli-museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Keizerlijk paleis van Tokyo en Sensō-ji-tempel. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Tokyo Dome of Nippon Budokan. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Kaart
Ningyo-Cho, Nihonbashi, Chuo-Ku, Tokyo, Ningyo-Cho, Nihonbashi, Chuo-Ku, Tokyo, Tokyo Prefecture, 103-0013

In de buurt

  • Een traditioneel houten gebouw met een pannendak, een trap die naar de ingang leidt en een kleine boom ervoor.
    Hamacho Park
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Een brug, een toren en vuurwerk boven water.
    Sumida-rivier
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Koami-schrijn
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Suitengu-schrijn
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Meijiza-theater
    6 min. wandelen - 0.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Ningyocho - 1 min. wandelen
  • Station Bakurocho - 13 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 38 min. rijden

Restaurants

  • 赤い鯨
    1 min. wandelen
  • 駄目な隣人 (No good neighbor)
    1 min. wandelen
  • CoCo壱番屋
    1 min. wandelen
  • 目利きの銀次 人形町駅前店
    1 min. wandelen
  • おにやんま
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

HOTEL LiVEMAX Nihonbashi-Ningyocho

  • Hotel vlak bij Keizerlijk paleis van Tokyo
  • Vlak bij Internationaal Forum van Tokio biedt HOTEL LiVEMAX Nihonbashi-Ningyocho alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Waar staat HOTEL LiVEMAX Nihonbashi-Ningyocho?

Dit hotel ligt in Chuo, op 0,9 km van Sumida-rivier en op 5 km afstand van Uenopark en Keizerlijk paleis van Tokyo. Ook Sensō-ji-tempel en Tokyo Dome liggen op 5 km afstand. Station Ningyocho ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Suitengumae is het 6 minuten wandelen.