Akasaka Granbell Hotel bevindt zich in Akasaka, een wijk in Tokio, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Keizerlijk paleis van Tokyo en Sensō-ji-tempel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Nationale tuin Shinjuku Gyoen en Dierentuin Ueno. Tokyo Disney Resort® en Tokyo Disneyland® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
3-10-9 Akasaka, Minato-ku, Tokyo, Tokyo-to, 107-0052
In de buurt
Tokio Midtown
14 min. wandelen - 1.2 km
Keizerlijk paleis van Tokyo
15 min. wandelen - 1.3 km
Akasaka ACT Theater
5 min. wandelen - 0.4 km
Akasaka Sacas
5 min. wandelen - 0.4 km
Hotel New Otani Tokyo
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Akasaka-Mitsuke - 4 min. wandelen
Station Yotsuya - 19 min. wandelen
Tokio (NRT-Internationale luchthaven Narita) - 76 min. rijden
Restaurants
中国茶房8
1 min. wandelen
土佐料理 祢保希
1 min. wandelen
The Mermaid
1 min. wandelen
赤坂焼肉 KINTAN
1 min. wandelen
Tokyo Oven
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Akasaka Granbell Hotel
Hotel vlak bij Keizerlijk paleis van Tokyo
Akasaka Granbell Hotel is niet ver van Tokio Midtown en verwent gasten met een gratis continentaal ontbijt, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Het plaatselijke steakhouse met Britse gerechten, 銀座のステーキ 赤坂店, serveert lunch en diner. Je kunt er genieten van een happy hour. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, bagageopslagruimte en een waterkoeler
Een kluis bij de receptie, een lift en een automaat
Een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 61 kamers zijn voorzien van voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Toiletten met elektronische bidets en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 11.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
The Mermaid
銀座のステーキ 赤坂店
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Waterkoeler
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
10 etages
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Betaalfilms
Lcd-tv van 0 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 02.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Overeenkomstig het beleid van de accommodatie dienen onbegeleide jongeren tot 20 jaar bij het inchecken een ondertekend toestemmingsformulier van hun ouder(s) af te geven.
Je moet ten minste 20 jaar zijn om in een kamer te verblijven waar je mag roken.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 6 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Akasaka Granbell
Akasaka Granbell Hotel
Akasaka Granbell Hotel Hotel
Granbell Akasaka
Granbell Hotel
Granbell Hotel Akasaka
Hotel Granbell
Akasaka Granbell Hotel Tokyo, Japan
Akasaka Granbell Hotel Tokyo
Akasaka Granbell Hotel Hotel Tokyo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Akasaka Granbell Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Akasaka Granbell Hotel?
Vandaag, 18 apr. 2026, kost een verblijf bij Akasaka Granbell Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 6 mei 2026 min. € 61, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Akasaka Granbell Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Akasaka Granbell Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Akasaka Granbell Hotel?
Dit hotel ligt in Akasaka, op 2 km afstand van Nationaal parlementsgebouw, Keizerlijk paleis van Tokyo en Tokio Midtown. Ook Tokyotoren en Shibuya Crossing liggen op 5 km afstand. Station Akasaka-Mitsuke en Station Akasaka liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Akasaka Granbell Hotel
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
9,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 452 van 1003 beoordelingen
10 - Uitstekend
452
Gastenscore: 8 - Goed. 378 van 1003 beoordelingen
8 - Goed
378
Gastenscore: 6 - Redelijk. 120 van 1003 beoordelingen
6 - Redelijk
120
Gastenscore: 4 - Matig. 37 van 1003 beoordelingen
4 - Matig
37
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 16 van 1003 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
16
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Danny
10 aug 2025
Danny
11 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Lina
18 apr 2025
Lina
2 nachten verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Ricky
7 apr 2025
Positief: Personeel en service
This hotel is weird. The inside of the building between the rooms is open, meaning that there is a gaping hole to the outside in the middle of the building. This causes it to be colder than necessary inside the rooms and sounds of birds to echo. Additionally, the hotel is next to a busy street that is bustling well into the night. Upside: they have free water and coffee. However, I wouldn’t expect too much of this accomodation. It’s really basic.
Ricky
11 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
2 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goede locatie, stil, veel variatie van eetgelegenheden in de buurt
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Jensen
8 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goed hotel in een goede locatie
Hotel was goed gelegen in een aangename buurt met veel winkels en restaurants evenals vlakbij een metro station. Personeel was vriendelijk en beleefd. Kamer was proper en aanvaardbaar groot met een moderne look. Wifi werkte over het algemeen goed, soms viel de verbinding weg maar duurde nooit lang. Enige negatieve was dat er een café vlak naast het hotel staat waardoor er s' nachts soms wat lawaai was.
Jensen
7 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Rob, Almere
22 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
City break
Kleine maar comfortabele kamers.
Zeer beperkt ontbijt.
Ligging naast groot metro station.
Veel leuke restaurants in de direkte omgeving.
Rob
4/10 – Matig
David, Lünen
Reisde met familie
14 apr 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Frühstück war sehr klein und minimalistisch. Das Essen musste man aufs Zimmer nehmen. Es gab kein separaten Raum. Das Zimmer war teilweise Sauber. Der Boden, die Sanitären Zimmer sowie das Bett war immer gemacht. An der Wand waren fragwürdig Flecken…
David
6 nachten verbleven in april 2026
4/10 – Matig
Beatriz
Reisde met familie
11 apr 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unclean, centric location.
Beatriz
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Jasmine
Reisde met partner
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Best hotel we stayed at!
Jasmine
1 nacht verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
Nicholas
5 apr 2026
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very friendly and helpful in both English and Japanese. The rooms were small but as described online. So no complaints there. The hallways were a bit dirty.
Nicholas
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Priya
Reisde met partner
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good location. Ideal to travel to Shibuya, Ginza and Shinjuku. Around the area has a 24 hours drug store and two more drug stores as well as 2 family mart and 7/11 nearby. You can walk to Akasaka station (8mins) or walk to Akasaka-Mistsuke station (2mins). There’s also a BIC Camera store located at the station, very convenient.
The best thing about the hotel room is that the toilet is not cramp and the water pressure is amazing. Would definitely stay at this hotel again.
Only down side is that it gets noisy at night went the bars around.
Priya
4 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
William
Reisde met partner
2 apr 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, next to train station and restaurants. The hotel itself is run down and in desperate need of an upgrade. The room was dirty and hadn’t been dusted. The furniture was old and worn. The chair was ripped and dingy. Walls were banged up and damaged from luggage.
It’s unfortunate that it was in sad shape as the staff was very nice and accommodating.
William
6 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Brenda
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Brenda
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Joe ni Htat
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Joe ni Htat
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
David
24 mrt 2026
David
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Viet Chau
Reisde met partner
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eine nette, kleine aber feine Unterkunft. Es gab in der Umgebung super viele Auswahlmöglichkeiten an Restaurants und Konbinis!
Viet Chau
14 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Hugo
Reisde met partner
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was great. Staff is the best. The area is amazing! There is so much to do and there is a lot of life around. Free water bottles in the lobby which was a life saver! 10/10 love this place
Hugo
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Ben
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spacious room, friendly staff, great area.
Ben
2 nachten verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Ryan John
Reisde met partner
2 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location is convenient as the train station is really near. There is a nearby airport limousine bus as well for the tourists. Lots of food around the area. Their complimentary bread and coffee/ tea in the morning is lovely too, as well their free bottled water. Staff communicates very well and really accomodating. But when it comes to the hotel room itself, the room feels so outdated, old and dusty. The carpet is really dark and are not vacuumed or cleaned enough. The ceiling of the bathroom has molds and so is their windowsill. The bathroom sink has heavy duty duct tape and the cupboards has some tape as well. The airway panel of the room is dusty as well. Their rooms are not well lit and some days the sewage smells as well. The entirety of the hotel needs an upgrade.
Ryan John
7 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Lowana
1 mrt 2026
Lowana
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Giovana
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staying here was truly the best decision we could have made! The location is unbeatable, just steps from the train station, with a 7-Eleven right behind the hotel, a FamilyMart directly across the street, a pharmacy within a short walk, and plenty of great restaurants nearby if you want to stay close for the evening.
The rooms are clean, spacious, and very comfortable, and the unlimited complimentary water is such a thoughtful touch. The breakfast is perfect for a quick bite before heading out to explore for the day.
Most importantly, the staff is incredibly kind, welcoming, and always willing to go above and beyond to help. We felt so well taken care of throughout our stay. I’ll be recommending this hotel to everyone I know, we absolutely loved it!
Giovana
7 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Kerry
Reisde met partner
15 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We spent our honeymoon here to start our time in Japan and absolutely loved the staff and service and setting. Perfect location for getting around Tokyo and the room was super comfortable. Also very helpful with luggage forwarding to the next hotel in Kyoto for us.
The staff had a very nice card celebrating our honeymoon in our room. Really recommend this place for anyone traveling to Tokyo.
Kerry
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Ethan
Reisde met partner
15 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Kind staff, clean cozy rooms and fantastic amenities. Tasty bread and orange juice.
Ethan
6 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Lexi
Reisde met een groep, Reisde met partner, Reisde met familie
15 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, great staff, great hotel
Lexi
10 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Gianluca
Reisde met partner
5 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima posizione personale accogliente ottime pulizie.Stanza molto comoda e molto apprezzato il light breakfast