Hotel Asia Center of Japan bevindt zich in Minato, een wijk in Tokio, en ligt vlak bij een metrostation. Tokio Midtown en Roppongi Hills zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Baai van Tokio en Uenopark. Ga naar Nippon Budokan om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Nationale tuin Shinjuku Gyoen, een topattractie die je zeker niet mag missen. De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer valt zeer in de smaak, met Station Nogizaka op 7 minuten wandelen en Station Aoyama-Itchome op 7 minuten. Bekijk onze reisgids voor Tokio
8-10-32, Akasaka, Minato-ku, Tokyo, Tokyo-to, 107-0052
In de buurt
Tokio Midtown
5 min. wandelen - 0.4 km
Nationaal kunstcentrum Tokyo
6 min. wandelen - 0.6 km
Roppongi Hills
12 min. wandelen - 1.1 km
Meiji Jingustadion
19 min. wandelen - 1.7 km
Billboard Live-theater
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Nogizaka - 7 min. wandelen
Station Shinanomachi - 18 min. wandelen
Tokio (NRT-Internationale luchthaven Narita) - 79 min. rijden
Restaurants
ゆで太郎
3 min. wandelen
かれー麺 実之和
3 min. wandelen
赤坂珉珉
2 min. wandelen
Off Coffee Stand
2 min. wandelen
うれしの
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Asia Center of Japan
Hotel vlak bij Tokio Midtown
Hotel Asia Center of Japan ligt in de buurt van Roppongi Hills en Nationaal stadion en biedt een tuin, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Het plaatselijke restaurant met Japanse gerechten, shiki, serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Je kunt er genieten van een kindermenu. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van conferentieruimte.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Een lift, 5 vergaderruimtes en een kluis bij de receptie
Een automaat, bagageopslagruimte en meertalig personeel
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het ontbijt en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 174 kamers zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.500 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: JPY 1.500 voor volwassenen en JPY 750 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
shiki
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
157 vierkante meter aan conferentieruimte
5 vergaderruimtes
Buiten
Tuin
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift
Rolstoelen ter plaatse
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
2 gebouwen
6 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Feestruimte
Gebouwd in 1998
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Betaalfilms
Tv met digitale zenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op 17 mei 2026 vindt er van 11:00 tot 18:00 uur een geplande stroomonderbreking plaats.Alle faciliteiten die stroom verbruiken, waaronder liften, de parkeergarage en het restaurant, zullen gedurende deze periode niet beschikbaar zijn.Vroeg inchecken/laat uitchecken is op deze datum niet mogelijk.Inchecken is mogelijk vanaf 18:00 uur op deze datum.
Er vinden momenteel renovatiewerkzaamheden plaats aan het nabijgelegen pand, die duren tot 20 september 2026. Gasten, met name die in standaard- en superior tweepersoonskamers aan de westkant van het hotel, kunnen overdag last hebben van bouwgeluiden en trillingen.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn gesloten op zondag:
Restaurant
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kan één kind van 5 jaar of jonger gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 1500 voor volwassenen en JPY 750 voor kinderen
Betaald parkeren: JPY 1500 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Asia Center Japan
Hotel Asia Center
Hotel Asia Center Japan
Asia Center Of Japan Hotel
Hotel Asia Center Of Japan Tokyo
Hotel Asia Center Japan Tokyo
Asia Center Japan Tokyo
Hotel Asia Center Of Japan Tokyo
Asia Center Of Japan Tokyo
Hotel Asia Center of Japan Hotel
Hotel Asia Center of Japan Tokyo
Hotel Asia Center of Japan Hotel Tokyo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Asia Center of Japan?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Asia Center of Japan?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Asia Center of Japan van één nacht voor twee volwassenen op 27 apr. 2026 min. € 75, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1500 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Asia Center of Japan inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Asia Center of Japan uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Asia Center of Japan?
Dit hotel ligt in Minato, op 2 km afstand van Tokio Midtown en Roppongi Hills. Ook Keizerlijk paleis van Tokyo en Tokyotoren liggen op 3 km afstand. Station Nogizaka ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Aoyama-Itchome is het 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Asia Center of Japan
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
10
Locatie
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 672 van 1002 beoordelingen
10 - Uitstekend
672
Gastenscore: 8 - Goed. 258 van 1002 beoordelingen
8 - Goed
258
Gastenscore: 6 - Redelijk. 52 van 1002 beoordelingen
6 - Redelijk
52
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 1002 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 1002 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Razvan Gabriel
Reisde met partner
14 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good breakfast
Razvan Gabriel
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Joris
24 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good place.
Small but clean rooms.
Good location
Joris
2 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Vincent, Rotterdam
15 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly and helpfull staff, excellent breakfast. Excellent location between 2 subway lines.
Vincent
13 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Frederic
13 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Waar voor je geld
Vriendelijk onthaal, ruime propere kamers .dichtbij het metrostation. Het ontbijd was ok maar geen hoogvlieger.
Frederic
2 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Tristan, Toronto
Reisde met partner
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Basic but clean and good extras, bottled water fridge, luggage storage, free breakfast and sake tasting. Good area to be in as well.
Tristan
3 nachten verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
MICHIYA
Reisde met partner
8 apr 2026
満車で3日間外でした、車汚れて洗車です。
MICHIYA
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Miyuki
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
朝食はバラエティーがあり、よかった。ペットボトルの水のサービスはうれしい
Yuki
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Daniel
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel, great location and service!
Daniel
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Abdullah
Reisde met een groep
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was an excellent cost effective hotel. Excellent breakfast service and had laundry machines coin operated. Staff was professional and accommodate our request to store baggage after checkout. Would definitely stay here on future trips.
Abdullah
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
WEIJUN
Reisde met familie
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel provided good breakfast
WEIJUN
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Mia
Reisde met partner
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Aside from it being a standard small room, the staff, amenities and breakfast was so good! We did the complementary sake tasting workshop and had so much fun
Mia
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Céline
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Céline
9 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Yoshie
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
どちらも利用していませんが、長期滞在もよさそうでした。
Yoshie
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Dina
19 mrt 2026
Dina
2 nachten verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Lucero
16 mrt 2026
Lucero
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Joyce
15 mrt 2026
Joyce
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Yuji
15 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
朝食大満足です。
Yuji
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
MAKI
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
MAKI
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Calvin
12 mrt 2026
Calvin
7 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Claudia
Reisde met partner
8 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Tutto veramente perfetto. Colazione varia e dí buona qualità
Claudia
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
貴子
7 mrt 2026
貴子
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Akira
Reisde met familie
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten