Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Grand Canal ligt in het stadscentrum en vlak bij een treinstation in Delft. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Oude Kerk en Nieuwe Kerk. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Duinrell en Botanische Tuin TU Delft een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Ahoy Rotterdam of kies voor een avondje uit bij Maassilo. Oefen je swing met lessen op de dichtbijgelegen golfbaan of kies voor een outdooractiviteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Delft
Breestraat 1, Delft, 2611CB
In de buurt
Oude Kerk
8 min. wandelen - 0.7 km
Technische Universiteit Delft
9 min. wandelen - 0.8 km
Stadhuis van Delft
6 min. wandelen - 0.5 km
Markt
6 min. wandelen - 0.5 km
Vermeer Centrum
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Delft - 3 min. wandelen
Metrostation Voorburg 't Loo - 12 min. rijden
Luchthaven Schiphol (AMS) - 38 min. rijden
Restaurants
Starbucks
3 min. wandelen
Café 'Vanouds De Twee Kruikjes'
5 min. wandelen
De Gist
5 min. wandelen
Bierhuis De Klomp
5 min. wandelen
Alev
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Grand Canal
Hotel in het stadscentrum
Bij Hotel Grand Canal zijn er de volgende voorzieningen: een koffiebar/café, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Naast een restaurant genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en snelle incheckservice
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, rookvrije accommodatie en meertalig personeel
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Grand Canal bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed, naast voorzieningen zoals gratis wifi en espressoapparaten.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs parkeerplaatsen buiten het terrein (EUR 23 per dag)
Eten en drinken
Ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur op werkdagen en van 08.30 uur tot 11.00 uur in het weekend: EUR 19,50 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Hendels als deurklinken
Tapijt in de kamer
Meer
1 gebouw
3 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 19.50 per huisdier, per nacht, naast een borgsom van EUR 50 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 100 per accommodatie per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.50 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 19.50 per persoon
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 23 per dag (op 400 meter afstand; 24 uur open)
Borgsom voor huisdieren: EUR 50 per verblijf
Toeslag voor huisdieren: EUR 19.50 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft geen classificatie gekregen van het toeristenbureau in Nederland. Voor het gemak van onze klanten hebben wij op basis van ons classificatiesysteem deze accommodatie een sterrenclassificatie toegewezen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Grand Canal Delft
Hotel Grand Canal Delft
Hotel Grand Canal Hotel
Hotel Grand Canal Delft
Hotel Grand Canal Hotel Delft
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Grand Canal?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een borgsom van EUR 50 per verblijf en een toeslag van EUR 19.50 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Grand Canal?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Grand Canal van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 107, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Grand Canal inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Grand Canal uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Grand Canal?
Dit hotel ligt in het centrum van Delft, op 10 minuten wandelen van Stadhuis van Delft, Markt en Oude Kerk. Ook Nieuwe Kerk en Vermeer Centrum liggen op 10 minuten wandelen. Station Delft ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Delft Zuid is het 29 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Grand Canal
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,2
Locatie
8,6
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 192 van 414 beoordelingen
10 - Uitstekend
192
Gastenscore: 8 - Goed. 151 van 414 beoordelingen
8 - Goed
151
Gastenscore: 6 - Redelijk. 48 van 414 beoordelingen
6 - Redelijk
48
Gastenscore: 4 - Matig. 15 van 414 beoordelingen
4 - Matig
15
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 414 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Erin
4 nov 2025
Erin
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Chun Hei
29 okt 2025
Chun Hei
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Sabrina
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ik ben zo blij dat we voor dit hotel hebben gekozen. Vanaf het moment dat we binnenkwamen voelde het meteen goed: knus, persoonlijk en oprecht gastvrij. Geen standaard hotelgevoel, maar juist die warme sfeer waardoor je je direct thuis voelt.
Dit is geen franchise hotel maar een geweldig familie hotel in een prachtig monumentaal pand.
Onze kamer keek uit op het kanaal zó sfeervol, vooral ‘s ochtends met de zon die op het kanaal glinstert. Alles was super schoon, het bed lag fantastisch en de details in de kamer (zoals het comfortabele zitje en de fijne koffie/thee en de extra’s in de badkamer) gaven echt dat extra beetje luxe.
Wat me vooral bijblijft is de vriendelijkheid van het team. Je merkt aan alles dat hier met zorg en aandacht gewerkt wordt. Ze gaven goede tips voor Delft, waren oprecht geïnteresseerd en niets voelde ‘gemaakt’ of standaard.
’s Ochtends genoten we van een lekker en vers ontbijt in de gezellige lounge niet overdreven uitgebreid, maar juist precies goed en met aandacht klaargezet. En ook fijn: alles ligt op loopafstand. Het station, het centrum, leuke winkels en restaurants – je zit echt midden in de stad, maar toch super rustig.
Als je op zoek bent naar een charmant hotel met karakter, persoonlijke aandacht en een top locatie: boek hier. Wij komen sowieso terug!
Sabrina
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
RHM
2 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
RHM
1 nacht verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Astrid
11 nov 2024
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Zonder gevoel en échte interesse werd er bij uitchecken geïnformeerd hoe ons verblijf was geweest. De medewerkster werkte een collega in en ik was te verbouwereerd om op dat moment te zeggen dat ik haar vraag, die droop van desinteresse, mij op dat moment een vervelend gevoel aan mijn hele verblijf gaf.
Afgezien van het enkelglas, meer kou en gehorigheid (van daar de oordoppen op de nachtkastjes).
Prima en uitgebreid ontbijt al waren er wel érg zacht gekookte eitjes, het wit was nog dril.
De achtergrondmuziek was vergeten waardoor het luide gepraat van het personeel (inwerken of kletsen) duidelijk mee te verstaan was. Niet echt rustig ontbijten.
De ontbijt medewerker deed wel ontzettend zijn best mijn vriendelijk aangedragen feedback te corrigeren (eitjes en muziek).
Veel karakter dat wel maar niet voor herhaling vatbaar.
Astrid
2 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Kasper
26 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a room in the annex building, about a 5 minutes walk, towards the city center, from the main hotel building.
The room was great, nice and clean, looked recently renovated and was in good shape. We did have to climb 2 stairs as there is no elevator in the annex building.
Kasper
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Marc
Reisde met partner
28 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Midden in het centrum. Station om de hoek. Vriendelijk personeel. Ruime 3 persoonskamer. Gratis koffie, thee, flesje water. Zeer ruime badkamer. Ontbijt was prima.
Tamara
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Golgis
31 mrt 2024
Golgis
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Koen
24 mrt 2024
Koen
1 nacht verbleven in maart 2024
8/10 – Goed
jantina
Reisde met een groep
28 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima kamer en een goed bed. Wel gehorig.
Vriendelijk personeel
jantina
1 nacht verbleven in januari 2024
8/10 – Goed
Eric
27 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooi in centrum gelegen
Eric
1 nacht verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
Mo
15 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gelijk Bij binnenkomst voel je al thuis! Een warme welkom van een Vriendelijke medewerker
Mo
1 nacht verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
S.J.A.
21 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Perfecte locatie en zeer vriendelijk personeel. Fijn dat er koffie en theezet apparatuur was, maar jammer genoeg geen kofiie en thee.
S.J.A.
2 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Jeanine
17 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fijn hotel
Fijn hotel, op 5 minuten lopen van het station. Vriendelijk personeel. De kamer was prima in orde, met ook koffie-thee faciliteiten (wel zelf theezakjes mee nemen). Heerlijk geslapen.
Er is geen lift, dus misschien minder geschikt voor mensen die slecht te been zijn of moeite hebben met trappen.
Als ik nog naar Delft ga, zal ik zeker terug voor dit hotel kiezen.
Jeanine
1 nacht verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Maria
27 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima, centraal gelegen hotel
Hotel is lekker centraal gelegen. Dichtbij parkeergarage. Goede bedden. Geen lawaai van buiten, dus heerlijk rustig. Ontbijt ook prima, alleen een beetje kleine ruimte. Niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn, er is geen lift in het hotel en de trappen hebben hele smalle treden.
Maria
2 nachten verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
Desmond
Zakenreiziger
9 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Behulpzaam personeel en heel goed (vegan) ontbijt.
Desmond
1 nacht verbleven in maart 2023
8/10 – Goed
Jack
26 jan 2023
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jack
1 nacht verbleven in januari 2023
10/10 – Uitstekend
Nathan
4 okt 2022
Nathan
1 nacht verbleven in oktober 2022
8/10 – Goed
Donna
12 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Donna
1 nacht verbleven in augustus 2022
4/10 – Matig
Abdullah
12 jul 2022
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I would have liked to receive a room upgrade because there was no bar. It was just a seating area
Abdullah
1 nacht verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
KF
13 dec 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
KF
2 nachten verbleven in december 2021
10/10 – Uitstekend
ACW
Zakenreiziger
8 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ACW
4 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
ACW
Zakenreiziger
8 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ACW
4 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Bas
2 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel
Prima hotel in het centrum. Alleen wat gehorig door de houten vloeren