Geheel huisje·Particuliere eigenaar
Cabin in town! Beach, snow, recreational areas! All within walking distance!
Huisje in South Lake Tahoe
Fotogalerie voor Cabin in town! Beach, snow, recreational areas! All within walking distance!





Geheel huisje
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 10
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit huisje ligt in Al Tahoe, een wijk in South Lake Tahoe. Heavenly Ski Resort en Heavenly Gondola zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Emerald Bay State Park en Strand van Zephyr Cove. Magic Carpet Golf en Heavenly Village Ice Rink zijn ook een bezoek waard.
South Lake Tahoe, CA
In de buurt
- South Lake Tahoe Ice Arena - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Campground by the Lake - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Lakeside Beach - 6 min. rijden - 4.4 km
- Heavenly Gondola - 6 min. rijden - 4.7 km
- The Shops at Heavenly Village - 6 min. rijden - 4.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Gastromaniac - 5 min. wandelen
- Taco Bell - 14 min. wandelen
- Elements Eatery & Bar - 16 min. wandelen
- Sprouts Cafe - 6 min. wandelen
- Slice of Sierra Pizza Co. - 2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Cabin in town! Beach, snow, recreational areas! All within walking distance!
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.