Anchorage Resort ligt in South Village, een wijk in Siesta Key. St. Armands Circle en Mall at University Town Center zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Siesta Key Public Beach en Crescent Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Ed Smith Stadium of kies voor een avondje uit bij Venice Train Depot. Bekijk onze reisgids voor Siesta Key
Sarasota, Florida (SRQ-Internationale luchthaven Sarasota-Bradenton) - 34 min. rijden
Restaurants
Panera Bread
3 min. rijden
McDonald's
2 min. rijden
Hooters
3 min. rijden
Gecko’s
3 min. rijden
Five Guys
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Anchorage Resort
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een balkon.
Anchorage Resort heeft 20 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche en gratis toiletartikelen. In dit appartement in Siesta Key is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Keuken
Afwasmachine
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Badkamer
2 privébadkamers
Aparte badkuip en douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Buiten
Balkon
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Lift (173 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
20 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 21.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Veelgestelde vragen
Beschikt Anchorage Resort over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Anchorage Resort?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Anchorage Resort inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 21.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Anchorage Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Anchorage Resort?
Dit appartement ligt in South Village, op 10 minuten wandelen van Siesta Key Marina en Crescent Beach. Siesta Key Public Beach ligt op 1 km.