Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Lovely 2BR Spacious and Centric Apt. - Renty 501
Fotogalerie voor Lovely 2BR Spacious and Centric Apt. - Renty 501





Geheel appartement
2 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Flat in Regatta II With Breakfast Included 204
Flat in Regatta II With Breakfast Included 204
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Spa
De prijs is € 105
inclusief belastingen en toeslagen
13 mrt - 14 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt

Santo Domingo, Distrito Nacional
In de buurt
Quisqueya Stadion17 min. wandelen - 1.5 km
Centro Olimpico (olympisch stadion)18 min. wandelen - 1.6 km- Agora Winkelcentrum14 min. wandelen - 1.2 km
- Blue Mall19 min. wandelen - 1.6 km
- Sambil Santo Domingo4 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
- Station Freddy Beras Goico - 8 min. wandelen
- Santo Domingo (JBQ-La Isabela Intl.) - 28 min. rijden
Restaurants
- Pizzarelli6 min. wandelen
- Buen Provecho9 min. wandelen
- Sushi Ya5 min. wandelen
- Cross'N Eat9 min. wandelen
- El Corrido4 min. wandelen








