Fotogalerie voor Comfortable apartment in the city center / Swimming pool / Gym / City view





Geheel appartement
1 slaapkamer 2 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Paradise by the sea (Pool, Beach, Security)
Paradise by the sea (Pool, Beach, Security)
- Wasmachine
- Droogkast
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Centrum, een wijk in Santo Domingo, en ligt bij de zee. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Blue Mall en Sambil Santo Domingo. Nationale dierentuin en Larimar Museum zijn ook een bezoek waard. Je hoeft je in deze buurt niet te vervelen. Zo kun je kiezen voor een bezoek aan een wijnproeverij of voor buitenactiviteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, het volgen van een ecotour en fietsen.
Santo Domingo, Distrito Nacional
In de buurt
- Malecon - 20 min. wandelen - 1.7 km
- Sambil Santo Domingo - 2 min. rijden - 2.1 km
- Centro Olimpico (olympisch stadion) - 3 min. rijden - 1.8 km
- Blue Mall - 4 min. rijden - 3.3 km
- Quisqueya Stadion - 4 min. rijden - 4.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- McDonald's - 9 min. wandelen
- Helados Bon - 4 min. wandelen
- Michel's Pizzas - 7 min. wandelen
- D' Henry Parrillada - 5 min. wandelen
- La Rambla - 7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Comfortable apartment in the city center / Swimming pool / Gym / City view
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.