Aparthotel·Particuliere eigenaar

Casa La Maria Zona Colonial

Accommodatieklasse: 3.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Kameropties

Traditioneel appartement

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Traditioneel appartement

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Casa La Maria Zona Colonial ligt in Santo Domingo in de historische wijk. Bezoek culturele hoogtepunten Huis van Tostado (La Casa de Tostado) en Museo de la Familia Dominicana. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Trampolin-kindermuseum en Carribbean Cinemas Coral Mall. Quinta Dominica en Larimar Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Santo Domingo
Meer aparthotels in Santo Domingo
Kaart
Parmenio Troncoso, Santo Domingo, Distrito Nacional, 10210

In de buurt

  • Malecon
    Malecon
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Calle El Conde
    Calle El Conde
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Columbus-park
    Columbus-park
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Calle Las Damas
    Calle Las Damas
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Kathedraal Santa Maria la Menor
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Amin Abel - 4 min. rijden
  • Santo Domingo (JBQ-La Isabela Intl.) - 35 min. rijden

Restaurants

  • Casa De Yura
    4 min. wandelen
  • Maraca
    3 min. wandelen
  • El Buho Cafe
    5 min. wandelen
  • D' Luis Parrillada
    4 min. wandelen
  • Skull & Basic's Coffee Shop
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Casa La Maria Zona Colonial

Dit aparthotel beschikt over een dakterras. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Je kunt er ook gebruikmaken van gratis wifi. De privébadkamer is niet en-suite en er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Casa La Maria Zona Colonial heeft 5 kamers. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke kamer heeft aparte privébadkamers. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Diepvriezer
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiemolen
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven
  • Oven met roosterfunctie
  • Schoonmaakartikelen

Badkamer

  • 1 aparte privébadkamer

Buiten

  • Dakterras
  • Outdoor entertainmentgebied

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: USD 50 per accommodatie per verblijf (maximum USD 1 per verblijf)
  • Borgsom: USD 50 per verblijf
  • Eenmalige schoonmaakkosten: USD 50

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Virtuele receptie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In een historische wijk

Dingen om te doen

  • Privérondleidingen door een wijnmakerij
  • Wijntours
  • Brommer-/scooterverhuur in de buurt
  • Fietsenverhuur in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 5 units
  • Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 50 per accommodatie, per verblijf (maximum USD 1 per verblijf), naast een eenmalige schoonmaaktoeslag van USD 50 en een borgsom van USD 50 per verblijf

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: USD 100 per verblijf
  • Schoonmaakkosten: USD 50 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de verblijfsduur en unitgrootte)
  • Vóór het inchecken dien je een waarborg van USD 100 te betalen.
  • Je dient de waarborg binnen 24 uur na het boeken via PayPal te betalen.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Borgsom voor huisdieren: USD 50 per verblijf
  • Toeslag voor huisdieren: USD 50 per accommodatie, per verblijf (maximum USD 1 per verblijf), plus USD 50 eenmalige schoonmaakkosten

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatie ook bekend onder de naam

Casa La Maria Zona Colonial Aparthotel
Casa La Maria Zona Colonial Santo Domingo
Casa La Maria Zona Colonial Aparthotel Santo Domingo

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa La Maria Zona Colonial?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van USD 50 per verblijf en een toeslag van USD 50 per accommodatie, per verblijf. Er wordt tevens een toeslag van USD 50 aangerekend.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Casa La Maria Zona Colonial inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Casa La Maria Zona Colonial uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa La Maria Zona Colonial?

Dit aparthotel ligt in Ciudad Colonial, op 5 minuten wandelen van Kerk van Regina Angelorum en Malecon. Quinta Dominica en Kapel van de Derde Dominicaanse Orde liggen op enkele stappen afstand.