Dit rookvrije appartement beschikt over een tuin. Dit appartement heeft een droogkast. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en microgolfoven. Gratis wifi en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Dit appartement heeft 20 kamers. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
Bad of douche
Douche
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkast
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Toeslag: USD 50 per accommodatie per verblijf
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 50 per accommodatie, per verblijf
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 50 per accommodatie, per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
1001 Aljaira Apartment
1001 Aljaira Santo Domingo
1001 Aljaira Apartment Santo Domingo
Over deze buurt
dit appartement ligt in Centrum, een wijk in Santo Domingo. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Los Tres Ojos-park en Plaza de la Cultura. Daarnaast kun je ook Museo de Arte Moderno en Teatro Nacional Eduardo Brito bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Paleis voor beeldende kunst en Ambermuseum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Santo Domingo
149 C. César Nicolás Penson, Santo Domingo, Distrito Nacional, 10106
In de buurt
Centro Olimpico (olympisch stadion)
16 min. wandelen - 1.4 km
Malecon
2 min. rijden - 2.2 km
Teatro Nacional Eduardo Brito
10 min. wandelen - 0.9 km
Palacio de los Deportes Virgilio Travieso Soto
11 min. wandelen - 0.9 km
Sambil Santo Domingo
2 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Station Casandra Damiron - 11 min. wandelen
Santo Domingo (JBQ-La Isabela Intl.) - 30 min. rijden
Restaurants
El Callejero
16 min. wandelen
Casa Brava
12 min. wandelen
Il Caminetto
13 min. wandelen
Joaquín Pierna (Apec)
8 min. wandelen
Verema23
17 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 1001 Aljaira?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 50 per accommodatie, per verblijf.
Hoe laat kan ik bij 1001 Aljaira inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 1001 Aljaira uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 1001 Aljaira?
Dit appartement ligt in Centrum, op 2 km afstand van Plaza de la Cultura en Malecon. Ook Teatro Nacional Eduardo Brito en Museo de Arte Moderno liggen op een kwartiertje wandelen. Station Casandra Damiron ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Joaquín Balaguer is het 16 minuten wandelen.