Casa Wilson Inn bevindt zich in Condado, een wijk in in San Juan, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand. Plaza del Mercado en Plaza las Americas zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parque La Ventana al Mar en San Juan Bay. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Jose Miguel Agrelot Coliseum. Bekijk onze reisgids voor San Juan
San Juan (SJU-Internationale luchthaven Luis Munoz Marin) - 9 min. rijden
Restaurants
Aguardiente
5 min. wandelen
Chueca
6 min. wandelen
Santaella
5 min. wandelen
Marullo Bar & Tapas
5 min. wandelen
El Coco De Luis
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Casa Wilson Inn
Bed & breakfast vlak bij Puerto Rico Conferentiecentrum
Casa Wilson Inn bevindt zich dicht bij Plaza del Mercado en Parque La Ventana al Mar en biedt een gratis lokaal ontbijt, een buurtwinkel en een terras. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een tuin en een snackbar/deli.
Andere voordelen van deze bed & breakfast zijn:
Een buitenzwembad
Snelle uitcheckservice, een bagageopslagruimte en huwelijksservices
Conciërgeservice, een computerstation en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Barbecues, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het ontbijt, de ligging bij het strand en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden volop comfort met luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Verwarming en plafondventilators
Hypoallergeen beddengoed en pillowtopmatrassen
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Smart-tv's van 43 inch met premium tv-zenders
Aparte zitruimtes, koelkasten en dagelijkse schoonmaak
Gelijkaardige accommodaties
Bali Hotel Adults Only Isla Verde, a Trademark by Wyndham
Isla Verde
Bali Hotel Adults Only Isla Verde, a Trademark by Wyndham
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Gratis kranten in de lobby
Kruidenier/supermarkt
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Hendels als deurklinken
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Visueel brandalarm
Meer
2 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1920
Mediterrane architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Smart-tv van 43 inch met premium satellietzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Koelkast
Roomservice
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Aparte zitruimte
Bureau
Gratis lokale gesprekken
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Plafondventilator
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: USD 30 als je incheckt tussen 22.00 uur en 05.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 17 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 17 zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Je dient de waarborg binnen 24 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: USD 30 als je incheckt tussen 22.00 uur en 05.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Kinderen t/m 17 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt Casa Wilson Inn over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa Wilson Inn?
Vandaag, 19 sep. 2026, kost een verblijf bij Casa Wilson Inn van één nacht voor twee volwassenen op 20 sep. 2026 min. € 142, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Casa Wilson Inn?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Wilson Inn inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Tegen een toeslag van USD 30 kun je bij deze accommodatie tussen 22.00 uur en 05.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Wilson Inn uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Wilson Inn?
Deze bed & breakfast ligt in Condado, op 15 minuten wandelen van Plaza del Mercado en Parque La Ventana al Mar. Ook Puerto Rico Conferentiecentrum en Jose Miguel Agrelot Coliseum liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa Wilson Inn
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
10
Locatie
9,2
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 523 van 814 beoordelingen
10 - Uitstekend
523
Gastenscore: 8 - Goed. 171 van 814 beoordelingen
8 - Goed
171
Gastenscore: 6 - Redelijk. 72 van 814 beoordelingen
6 - Redelijk
72
Gastenscore: 4 - Matig. 26 van 814 beoordelingen
4 - Matig
26
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 22 van 814 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
22
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Martha
12 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was most helpful and friendly. Very accommodating
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Jaline
11 sep 2026
Needs updating.
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nzau
1 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great experience, everything worked as expected, especially the AC. Things were pretty clean and breakfast was solid. They even had a second bathroom in the hall which was a nice touch.
6 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Lisa
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, very helpful staff and very good breakfast
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
JANINE
19 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
So beautiful had a old san juan feel .Great food for breakfast. Cute little pool. Quit and clean. If you have a car parking is a little walk. The only thing was Air-conditioning was ok not the best. But we'll worth the stay the staff was so sweet and polite and welcoming.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Luis
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonder thank you Mrs Garcia love it
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Tharsana
12 jul 2026
There were roaches in the room. And the room was not that clean. It’s a decent place to stay. It has AC and breakfast in the morning. I would not stay here again, and the price was too expensive for the quality of the room. If you’re looking for a hotel that’s close to tourist spots then the location is convenient
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Summer
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was super helpful with recommendations and the room was restful.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Bailey
15 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really great staff, decent size rooms and cute courtyard area to hangout.
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gary
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room. Comfy bed. Good breakfast.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Debbie
22 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Sufficient for a one night stay, close to cruise terminal, and the beach, no amenities and room is very small. Breakfast was decent
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Giancarlo
3 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Friendly staff, clean room, great location.
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jeff
25 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is so cute and adorable. We loved our stay.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
John
28 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great stay at Casa Wilson! The staff is very friendly and helpful, the room was clean, and the location was convenient. The building is old, but well maintained and has great character. I would recommend staying here for sure.
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Fernando
19 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
La habitación es agradable, el desayuno es bueno solo que un poco limitado, en general la atención y amabilidad del personal es buena
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Lee Ann
15 dec 2025
Was an average hotel at best, but staff was super nice.
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Richard
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
We stayed pre and post for cruise, nice no frills inn, clean rooms, walking distance to restaurants and beach. Just a short drive to cruise docks and airport. The BEST BREAKFAST is included. Staff were very helpful and very nice.
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Michael
25 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Clean room, great convenient location, and most importantly the staff were all extremely friendly.
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Melyssa
1 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I loved staying here! The staff were extremely friendly and always smiling. The breakfast was simple but just enough to put something in your tummy before heading out for the day.
I enjoyed that the Condado area was just a 10 minute walk from the hotel. Finding street parking wasn’t too much of an issue and never had to park more than a 3 minute walk away. There are a couple parking lots in the area but were on the pricier side.
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Christine
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service
All of the staff was super friendly! My room was clean but bathroom could use a little more attention. Nothing that bothered me but just needs a bit more scrubbing. The location is very convenient! Plenty of places to eat/drink that are walkable as well as Condado beach & La Placita. Short Uber to Old Town San Juan. I had the breakfast 1 morning & it was ok but went out the other mornings of my stay. My AC worked great which was nice for that hot & humid San Juan heat!
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Shamsuddin
30 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Nice neighborhood, conveniently located
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Paula
16 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was very fresh and provided a variety of choices. Area felt very safe and was quiet.
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Silvia
13 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We really enjoy our stay!
5 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
mouna
26 dec 2025
Great place for the price. Close to main areas. Breakfast included was a huge plus.
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marvin
8 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten