ELYHOUSE-APARTMENT min 2 people max 5 biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een zwembad
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij ELYHOUSE-APARTMENT min 2 people max 5 hebben voordelen zoals privézwembaden en airconditioning, naast voorzieningen zoals kluisjes en eettafels.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en shampoo
Smart-tv's met kabelzenders
Terrassen, buitenverlichting en keukens
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandstoelen
Zwembad/spa
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
IJsmachine
Kitchenette
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
1 badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 4 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 138101
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt bij de zee in San Andrés. Bezoek Marina Toninos - Dock en Paintball San Andrés als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Playa Spratt Bight en Islote Sucre. Cultural Center Dock en Botanische Tuin van San Andrés zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Andrés
Internationale luchthaven Gustavo Rojas Pinilla (ADZ), San Andrés, Colombia - 8 min. rijden
Restaurants
the islander
18 min. wandelen
El Peruano
4 min. rijden
Juan Valdez Café
3 min. rijden
PANADERÍA Y BIZCOCHERÍA MARTHA
3 min. rijden
Mediterraneo Pizzeria & Sports Bar
3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt ELYHOUSE-APARTMENT min 2 people max 5 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij ELYHOUSE-APARTMENT min 2 people max 5?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij ELYHOUSE-APARTMENT min 2 people max 5 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij ELYHOUSE-APARTMENT min 2 people max 5 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat ELYHOUSE-APARTMENT min 2 people max 5?
Dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 3 km afstand van Letrero I love San Andrés, Paintball San Andrés en Playa Spratt Bight. Ook North End en Marina Toninos - Dock liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over ELYHOUSE-APARTMENT min 2 people max 5