TrastevereInn bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt vlak bij de luchthaven. Piazza Navona en Pantheon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Vlak bij Piazza Navona en Pantheon biedt TrastevereInn een terras, een droogkuis/wasserijservice en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Limousine- of autoservice, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij TrastevereInn hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en aparte zitruimtes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
24-uurs shuttleservice van/naar het treinstation (toeslag)
Shuttleservice van/naar het busstation (toeslag)
Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Limousine-/autoservice
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Meer
Gebouwd in 1800
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Meer
Airconditioning
Apart zitgedeelte
Bureau
Elke dag gratis kranten
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 08.30 uur; inchecken kan tot: 13.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 22.00 uur en 02.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal, de veerbootterminal, de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 40 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 22.00 uur en 02.00 uur
Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Condo TrastevereInn
TrastevereInn Rome
TrastevereInn Affittacamere
TrastevereInn Affittacamere Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij TrastevereInn?
Ja, bij deze affittacamere zijn huisdieren met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij TrastevereInn zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij TrastevereInn inchecken?
Inchecken kan vanaf: 08.30 uur; inchecken kan tot: 13.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 30 kun je bij deze accommodatie tussen 22.00 uur en 02.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij TrastevereInn uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt TrastevereInn een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 40 per voertuig.
Waar staat TrastevereInn?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Basiliek van Santa Maria in Trastevere en Campo de' Fiori. Ook Piazza Navona en Pantheon liggen op 2 km afstand. Belli Tram Stop ligt op 6 minuten wandelen en naar Trastevere/Mastai Tram Stop is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over TrastevereInn
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
9,4
Locatie
8,4
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 17 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 17 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 17 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 17 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 17 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Cristina
Reisde met partner
30 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Camera pulita con bagni incluso, bar e ristoranti nelle vicinanze, locale sottostante alla stanza un po’ rumoroso fino alle 2:00 di notte ma sopportabile, personale gentilissimo anche se lo abbiamo sentito solo per via telefonica.
Cristina
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Yu
14 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
綺麗でとてもよかった。
Yu
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Pedro henrique
Reisde met familie
7 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel atendeu todas as expectativas. 30min. De caminhada ate o Vaticano.
Obs: Quem fica em trastevere tem que entender que um bairro boêmio e vai ter barulho, mas nada que incomoda tanto
Pedro henrique
3 nachten verbleven in maart 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
19 feb 2025
Desayuno no disponible
Reservé este hotel pensando en la comodidad que ofrecían el desayuno gratuito y en no tener que salir a buscarlo fuera , cuando llegué me llevé la sorpresa que no dan el desayuno y que supuestamente de dos años que no lo dan . Por lo demás posición cómoda , aunque muy ruidosa .
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Dai
30 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
MUY BUENO!
Me gusto mucho el lugar, excelente ubicacion. La web dice desayuno y laundry pero no tiene.
Dai
1 nacht verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Katie
10 mrt 2022
Katie
3 nachten verbleven in maart 2022
8/10 – Goed
Marco
9 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Marco
2 nachten verbleven in januari 2022
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
24 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
No es para ir con niños , el ruido de la gente tomando y fumando desde las 6 de la tarde hasta las 3 de la madrugada
Es absolutamente insoportable . No puedes dormir con las ventanas abiertas el olor a humo del cigarrillo se mete en la habitación . No es recomendable ir con vehículo no hay estacionamiento cerca y te cuesta 12 € diario ( cada 8 hrs hay que colocar 4€ al parquímetro)..
Sábanas limpias , baño limpio , Río el joven q atiende es muy amable y educado.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 nov 2018
converient location, but very noisy because all bars and restaurants are open until 2am. no clean service for our 3 nights stay.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2018
6/10 – Redelijk
Maria
21 okt 2018
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Comoda posizione nel cuore di Trastevere. Camera silenziosa. Necessiterebbe di una una maggiore attenzione sulle condizioni
Maria
1 nacht verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Elin Fiske
17 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Trastevere Roma
Roma er en fantastisk by for en som er interesert i vestlig kunst- og kulturhistorie. Første besøk i Roma var studietur i 1969, da bodde vi i Trastevere. Etter det har det blitt mange turer til Roma, og de fleste gangene med overnattinger i Trastevere.
TrastevereInn har en grei beliggenhet nær til trikk og buss, og til alt som foregår.
Elin Fiske
3 nachten verbleven in oktober 2018
4/10 – Matig
Paul, Australia
12 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
YOUR WEB SITE HAD WRONG CHECK IN TIME!!! So I took an early flight to get there before 11.00 as this was the latest check in time. Also I wanted a hotel room not a B & B
Paul
5 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Bente Blindheim
29 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Langhelg i Trastevere, Roma😎
Rommet var fint, og helt ok. Beliggenheten var var veldig bra, med restauranter i samme gaten. Frokosten besto av toast og syltetøy i beger. Var litt lite mat, men vi spurte om å få mere toast og da fikset de det😀. Nydelig område og maks 20-30 minutter til de største severdighetene. Vi kommer garantert igjen.
Bente Blindheim
4 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Douglas
28 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Recomendo
Nota 10! No coração de Trastevere
Douglas
3 nachten verbleven in september 2018
2/10 – Ontzettend slecht
Mark
9 aug 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel in Trastevere
Trastevere is great place to stay as it is where you find the night life and great restaurants. My only issue was the service from the room. It wasn’t cleaned once in 3 days. We had to ask for towels the toilet seat was broken. I left a message and it was ignored. The staff that made breakfast were polite and nice. It wasn’t there fault that the owner didn’t care.
Mark
3 nachten verbleven in augustus 2018
6/10 – Redelijk
Bailey
5 aug 2018
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Beds were incredibly uncomfortable and the street is very loud.
Bailey
1 nacht verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
toma
26 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon rapport qualité prix
Un service tres attentive. La salle de bain pourrait avoir quelques accesoires suplemantaires comme un support a savon.