The Code Hotel bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt vlak bij een metrostation. Via Veneto en Via del Corso zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Olimpico of Auditorium Parco della Musica. Bekijk onze reisgids voor Rome
Via Sistina, 79, Rome, Lazio, 00187
In de buurt
Spaanse Trappen
2 min. wandelen - 0.2 km
Piazza di Spagna
2 min. wandelen - 0.2 km
Via Condotti
2 min. wandelen - 0.2 km
Via Veneto
3 min. wandelen - 0.3 km
Trevifontein
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Spagna - 3 min. wandelen
Station Rome Piazzale Flaminio - 17 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 47 min. rijden
Restaurants
McDonald's
6 min. wandelen
Mignanelli24 Ristorante wine-bar
4 min. wandelen
Trinita
2 min. wandelen
Bar Frattina
5 min. wandelen
White
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Code Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Spaanse Trappen
The Code Hotel bevindt zich op loopafstand van Piazza di Spagna en Trevifontein en biedt een gratis ontbijtbuffet, een dakterras en een droogkuis/wasserijservice. Naast een bar en een fitnesscentrum, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Limousine- of autoservice, meertalig personeel en hulp bij uitstappen/tickets
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een kruier/portier en een kluis bij de receptie
Een 24-uurs receptie, een bagageopslagruimte en een vergaderruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij The Code Hotel bieden voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en verrijdbare/extra bedden (toeslag)
Badkamers met bidets en badkuipen of douches
Satellietzenders, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Limousine-/autoservice
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Lobby bar
Dingen om te doen
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
4 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1872
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Privébadkamer
Entertainment
Satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Elke dag gratis kranten
Kluis
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 60 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per persoon (enkele reis)
Toeslag voor extra bed: EUR 60 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Code Hotel?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij The Code Hotel?
Vandaag, 27 aug. 2026, kost een verblijf bij The Code Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 31 aug. 2026 min. € 170, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij The Code Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij The Code Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt The Code Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per persoon.
Waar staat The Code Hotel?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Rome, op 5 minuten wandelen van Spaanse Trappen, Piazza di Spagna en Via Veneto. Ook Trevifontein en Villa Borghese liggen op 10 minuten wandelen. Station Spagna ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Barberini is het 6 minuten wandelen.