Residenza Sistina bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij een metrostation. Via del Corso en Via Veneto zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Olimpico of Foro Italico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Station Ottaviano - San Pietro - Musei Vaticani - 4 min. wandelen
Station Rome Valle Aurelia - 16 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 42 min. rijden
Restaurants
Jollibee
3 min. wandelen
McDonald's
3 min. wandelen
Ristorante ai Musei
1 min. wandelen
Istanbul - Kebab
4 min. wandelen
Bottega Vittoria
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Residenza Sistina
Affittacamere vlak bij Vaticaanse Musea
Residenza Sistina ligt op loopafstand van Sint-Pietersbasiliek en Sint-Pietersplein en biedt vervoer van/naar de luchthaven, een snackbar/deli en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een kluis bij de receptie, een lift en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Residenza Sistina bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Lcd-televisies van 32 inch met digitale zenders
Koelkasten, microgolfovens en kookgerei, borden en bestek
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Eten en drinken
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor vroeg inchecken wordt een toeslag aangerekend
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 19.00 uur en 02.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 07.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 19.00 uur en 02.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Residenza Sistina?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Residenza Sistina zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Residenza Sistina inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 19.00 uur en 02.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Residenza Sistina uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Residenza Sistina een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Residenza Sistina?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Vaticaanse Musea, Sixtijnse Kapel en Sint-Pietersplein. Ook Sint-Pietersbasiliek en Piazza del Popolo liggen op 2 km afstand. Station Ottaviano - San Pietro - Musei Vaticani ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Risorgimento/S. Pietro Tram Stop is het 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.