Oriente ligt in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome. Vaticaanse Musea en Galleria Borghese zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Via Veneto en Via del Corso. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Via dello Statuto, 58, Rome, RM, 00185
In de buurt
Piazza Santa Maria Maggiore
5 min. wandelen - 0.5 km
Basilica di Santa Maria Maggiore
7 min. wandelen - 0.6 km
Colosseum
13 min. wandelen - 1.1 km
Forum Romanum
13 min. wandelen - 1.2 km
Piazza Vittorio Emanuele II
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Station Vittorio Emanuele - 5 min. wandelen
Station Rome Termini - 11 min. wandelen
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 41 min. rijden
Restaurants
Molino
3 min. wandelen
Variabile Drink&Food
2 min. wandelen
Trattoria Monti
2 min. wandelen
Vecchia Roma
3 min. wandelen
Brancaccio Caffè
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Oriente
Hotel vlak bij Colosseum
Oriente ligt in de buurt van Basilica di Santa Maria Maggiore en Via Nazionale en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een continentaal ontbijt (toeslag), een 24-uurs receptie en rookvrije accommodatie
Bagageopslagruimte, hulp bij uitstappen/tickets en conciërgeservice
Een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Oriente hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 5 per persoon
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 6 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 5 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Oriente Hotel Rome
Oriente Rome
Oriente Rome
Oriente Hotel
Oriente Hotel Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Oriente?
Ja, bij Oriente zijn honden en katten met een gewicht van maximum 6 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij Oriente?
Vandaag, 5 apr. 2026, kost een verblijf bij Oriente van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 227, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Oriente inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Oriente uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Oriente?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Rome, op 5 minuten wandelen van Piazza Santa Maria Maggiore en Basilica di Santa Maria Maggiore. Ook Colosseum en Via Nazionale liggen op een kwartiertje wandelen. Station Vittorio Emanuele ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Napoleone III Tram Stop is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Oriente
6,6
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
7,8
Locatie
7,4
Personeel en service
6,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 84 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 28 van 84 beoordelingen
8 - Goed
28
Gastenscore: 6 - Redelijk. 21 van 84 beoordelingen
6 - Redelijk
21
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 84 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 13 van 84 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
13
Beoordelingen
8/10 – Goed
Yessica
25 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Yessica
4 nachten verbleven in augustus 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
24 apr 2019
Positief: Netheid
Locatie is prima, 10 minuten van treinstation, schoon, maar de douche was erg klein en koud water, en aan vernieuwing toe.Matig ontbijt, wat al klaar staat, hoelang ??????
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Nathan
16 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Eenvoudige kamer op een goede locatie
Eenvoudige kamer op een goede locatie. Dicht bij de metro, 15a20min stappen van het colosseum.
Het ontbijt was niet de moeite en hebben we de tweede dag zelfs overgeslagen. Het bestaat uit drie zoete koeken (cake, croissant en een pistolet met enkel zoet beleg zoals confituur).
Prijs/kwaliteit globaal gezien wel ok.
Indien je met de wagen bent, zullen ze je doorverwijzen naar een parkeergarage in de buurt, vraag echter naar een goedkopere garage dan deze die ze eerst voorstellen. Er is immers een iets verder gelegen goedkoper alternatief, nog steeds om slechts 15min wandelen van het hotel.
Nathan
2 nachten verbleven in juli 2017
6/10 – Redelijk
Peiman
30 mei 2017
Negatief: Netheid, comfort kamer
Almost was good.if elevator was we are comfortable.
Peiman
8/10 – Goed
Marlieke
19 feb 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Redelijk hotel
Het bed was ietwat aan de harde kant (naar mijn smaak). De WiFi deed het op onze kamer nauwelijks, en er kwam de laatste twee dagen een vreemde geur uit de badkamer. Het personeel was wel erg vriendelijk en het ontbijt was prima. Niet een uitmunted hotel, maar goed te doen als uitvalsbasis om de stad te zien.
Marlieke
8/10 – Goed
Nelcy, St André
Reisde met familie en kleine kinderen
27 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
dommage ascenseur accessible qu'avec un personnel si on le croise
Nelcy
4 nachten verbleven in november 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Jennifer
Reisde met een groep
26 nov 2023
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
MÖGEL, SMUT, och OTREVLIG PERSONAL
Skulle aldrig rekommendera detta hotel till någon! Mögel, dålig service och smuts
Värsta boendet jag någonsin bott på! Bode där en halv vecka och inte en enda gång på den veckan städades rummet mer än en ytlig dammsugning. Rummet var smutsigt och dammigt. Badrummet var både gammalt och väldigt mögligt! För att kunna använda ac på rummet var man tvungen att betala flera hundra extra. Byggnaden är även gammal och väldigt dåligt isolerad så man höra ALLT! Både från rummen bredvid men främst från gatan precis utanför fönstret. Personalen var otrevligt och gjorde narr av vår engelska trotts att de själva knappt kunde prata någon engelska. De krävde även att man alltid skulle lämna rumsnyckeln i receptionen varje gång man lämna hotellet.
Avråder alla personer som överväger att boka rum på hotel oriente. Oavsett hur billigt och centralt beläget hotell är är det ABSOLUT INTE värt det! MÖGEL, SMUT, och OTREVLIG PERSONAL det är vad man får infalla man bokar hotel oriente!
Jennifer
4 nachten verbleven in juni 2023
6/10 – Redelijk
annarita
Reisde met familie
9 okt 2023
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura ha un solo grande punto di forza: la posizione centralissima nel quartiere Esquilino. C'è tutto a portata di man: dal teatro Brancaccio, a Palazzo Brancaccio, ai Fori Imperiali, a negozi e ristoranti abbastanza noti.
Il resto è da rivedere, ma tutto sommato senza avere grandi pretese , lo consiglio.
annarita
1 nacht verbleven in oktober 2023
6/10 – Redelijk
Fernando
5 okt 2023
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Boa localização e nada mais, sem elevador.
Fernando
2 nachten verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
ANDREA
5 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
ANDREA
1 nacht verbleven in oktober 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Oluwaseun
Reisde met familie
23 aug 2023
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Horrible little hotel in Rome : Don't book this !!
Well , let me just say upfront, please don't book this hotel, it looks nothing like the pictures here, what an utter disappointment, i went in looking for a deal, but upon arrival, the otel is not in what one might consider to be the greatest neighborhoods in Rome, you get thrown off when you can barely find the entrance to the hotel. Entrance requires that you push on the doorbell to be let into the building, that was my very first flag, building looked like it was an apartment building that had been partially converted to a hotel. It get more interesting, you have to walk up 2 flights of stairs, leaving your luggage on the bottom floor because the elevator was locked and required a key to access , this elevator was so small and only used to move luggage up and down. Yes be prepared to walk up and down each time you went to your room or out site seeing. We get to the room and the AC was not turned on to cool down the place on a 99 degree evening, was told at reception that AC was not included when we were checking in , had to cough up 10 Euros a day plus tax to be given the remote control to turn on the AC in the room . Then was advised that the advertised breakfast bar in the morning did not exist and would be credited 2.5 Euro for breakfast, breakfast in Rome cost at a minimum 10 Euros, this was a nightmare of a stay for my son and I and i truly wish we had read the more recent reviews by other client on this hotel. Hotels.com need to remove this hotel from it's options !
Oluwaseun
2 nachten verbleven in augustus 2023
2/10 – Ontzettend slecht
ABIGAIL
3 aug 2023
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pésimo servicio
El lugar NO ES COMO APARECE EN LA FOTOS. Las habitaciones están muy descuidadas, los colchones son de malísima calidad y no es posible descansar ahí. Los pasillos del hotel tienen un fuerte olor a humedad. El elevador tiene llave y no te la prestan entonces al llegar tienes que subir tus maletas por unas escaleras muy pequeñas. Te cobran 10 euros por día por el aire acondicionado. El desayuno es muy pobre, solo es un pan con un café y es en un restaurante fuera del hotel. Y la persona en la recepción es muy grosera y por todo se molestaba.
ABIGAIL
2 nachten verbleven in juli 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Robin Andersen
29 jul 2023
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Robin Andersen
3 nachten verbleven in juli 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Hyungjoon
3 jul 2023
Hyungjoon
1 nacht verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Stefano
18 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Comoda la reception 24h gentile il personale e buona la pulizia
Stefano
1 nacht verbleven in juni 2023
2/10 – Ontzettend slecht
GABRIEL, Mountain Home AFB
Reisde met partner
31 mei 2023
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
With summer on its rise, the heat made it impossible to enjoy the room with the window closed at night. With an open window, I was awoken by honking horns, loud people, sirens, and general random shouting. This accomodation needs to clean its mold, add air conditioning, and have a screen over its windows to prevent bugs getting in.
GABRIEL
10/10 – Uitstekend
Dariusz
17 mei 2023
Dariusz
3 nachten verbleven in mei 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Martin
16 apr 2023
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Martin
4 nachten verbleven in april 2023
6/10 – Redelijk
Antimo
Reisde met familie
17 jan 2023
ok
Antimo
2/10 – Ontzettend slecht
MARIO ISAAC
Reisde met familie
3 jan 2023
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Pésima actitud de los clientes. Trataron con puros gritos a los huéspedes.
MARIO ISAAC
6/10 – Redelijk
Edgar
19 dec 2022
Edgar
6/10 – Redelijk
MADDALENA
Reisde met partner
15 dec 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Netheid
Aspetti positivi: Cortesia all'accettazione, pulizia delle zone comuni, vicinanza alla stazione termini e al Colosseo, colazione accettabile dato il prezzo.
Aspetti negativi: palazzo mal tenuto, muffa nella doccia intorno ai rubinetti al porta sapone e fra le fughe,
mobili vecchi e malandati, letto scomodo ( i materassi a molle vecchi e rovinati s'inclinavano da un lato)
MADDALENA
6/10 – Redelijk
Valeria
Reisde met familie
25 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is very old and shabby. The room was not cleaned all 3 days we stayed there.
Valeria
4 nachten verbleven in augustus 2022
8/10 – Goed
Carlos
Reisde met partner
19 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Habitaciones ruidosas debido al exterior. Buena ubicación y relación calidad-precio.
Carlos
5 nachten verbleven in augustus 2022
4/10 – Matig
Raganikant
17 aug 2022
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
I booked this hotel. The hotel doesn’t have a lift for there customers . So struggling get up the stairs.
The air conditioning you had to pay for it.The air conditioning was not working properly and was not blowing strong air to keep you cool. The property does not except cards. Had to pay in cash for tourist tax and air conditioning. The room doesn’t have a fridge. Ask to put medicine in there fridge. The hotel need to be renovated and stairs carpet was worn out. The toilet had flush issues and constantly made a noise. The shower is very small and was difficult to have a shower. Owner of hotels doesn’t care about about renovations. I hated my stay at the hotel. I wouldn’t recommend staying her because lift was only allowed for the staff, whom work in the hotel. The lift had a key access and was not allowed for hotel guest. I been to others hotels and they have lifts. The rooms have a fridge in. A prophet breakfast buffet.
The breakfast wasn’t a buffet you only allowed 1 drinks, given a croissant and a toast in a plastic packaging. I paid £20.00 and was not ,given a good breakfast. I had pay extra money if wanted more food.Then hotel refunded 3 days back, as the restaurant was closed. The restaurant located was outside the hotel.