Old Kitchen Vatican Suites bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Sint-Pietersbasiliek en Piazza Navona. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Station Ottaviano - San Pietro - Musei Vaticani - 3 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 52 min. rijden
Restaurants
Jollibee
2 min. wandelen
McDonald's
3 min. wandelen
Caffè Castroni
2 min. wandelen
Cafe Clementina
2 min. wandelen
Il Ciociaro
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Old Kitchen Vatican Suites
Bed & breakfast vlak bij Vaticaanse Musea
Old Kitchen Vatican Suites ligt op loopafstand van Sint-Pietersplein en Sixtijnse Kapel en biedt een gratis ontbijtbuffet, een open haard in de lobby en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en rookvrije accommodatie
Een kluis bij de receptie, bagageopslagruimte en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Old Kitchen Vatican Suites bieden voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 etage
1 gebouw
Art-decoarchitectuur
Gebouwd in 2012
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bidet
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 09.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in: EUR 15 als je incheckt tussen 21.00 uur en middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 1 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 15 als je incheckt tussen 21.00 uur en middernacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en raambeveiliging
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Old Kitchen Vatican Suites?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze bed & breakfast zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Old Kitchen Vatican Suites inchecken?
Inchecken kan vanaf: 09.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 15 kun je bij deze accommodatie tussen 21.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Old Kitchen Vatican Suites uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Old Kitchen Vatican Suites?
Deze bed & breakfast ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Via Cola di Rienzo, Vaticaanse Musea en Sint-Pietersplein. Ook Sint-Pietersbasiliek en Sixtijnse Kapel liggen op een kwartiertje wandelen. Station Ottaviano - San Pietro - Musei Vaticani en Risorgimento/S. Pietro Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Old Kitchen Vatican Suites
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,6
Locatie
9,6
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 84 van 123 beoordelingen
10 - Uitstekend
84
Gastenscore: 8 - Goed. 30 van 123 beoordelingen
8 - Goed
30
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 123 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 123 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 123 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
William
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Simone and Annette were wonderful hosts and the property is a short walk to the Vatican. We really enjoyed the neighborhood restaurants and the morning croissants were an added treat.
William
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andel
29 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect spot to stay and enjoy Rome. In the heart of everything yet safe and secure at the end of our day where we could relax 10/10
Andel
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Valerie
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved this place! Close to the Metro, dining, shopping, and the Vatican.
Valerie
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Baykal
8 nov 2025
Top Lage!
Kann ich nur weiter empfehlen
Baykal
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nina
15 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien situé, très bien organisé et tarif intéressant pour cette saison
Nina
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karlos
16 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing well located place aldo very voz y
Karlos
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Liudmyla
6 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice apartment, everything you need is there. Very good host, clear instructions on how to get there, easy check in and check out. Great location, close to everything, we walked everywhere. Good restaurants near by. We liked everything about the place!
Liudmyla
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Erik
10 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We like the owners they were very nice and helpfully it was very clean and the breakfast was good and the location is perfect
Erik
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
peter
11 okt 2025
Positief: Voorzieningen
Very helpful owner. Good sized room. Self serve breakfast. Good location. Interesting locale. Access to many cafes, bars, restos and shops.
peter
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Justin
27 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff is very friendly and you can’t beat the location.
Justin
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
ROBERT
11 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I chose Old Kitchen because of its location close to a Metro station and the Vatican. It was clean and comfortable and suited my purpose for a 2 night stay.
ROBERT
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michele
16 okt 2024
Convenient, clean and comfortable
Michele
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Daniela
13 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima posizione, bella struttura, pulito. Staff molto gentile
Daniela
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
gisele
7 okt 2024
Positief: Voorzieningen
Le logement à Rome excellent,propriétaire très sympa accueillant, à notre écoute,très propre ,tres bonne adresse tout est parfait.bon petit déjeuner,possibilité de prendre un café quand ont veux
gisele
6 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luke
23 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It gave us a feel of living in Italy. It is close to the metro, shops and it feels authentic. The staff were just a text away. Great place to stay. It would help if the beds were more comfortable.
Luke
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Julia Louise
1 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely, helpful hosts, just the right temperature. Quiet with close metro station. Superbly clean, felt very relaxing, would definitely come back.
Julia Louise
4 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Dick Erik
21 mei 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Bra hade bara kontakt med hotell ägaren genom sms, bra överlag
Dick Erik
4 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MARCO ANTONIO
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Safe place, close to Vatican city, close to metro, restaurants, a few in the area.
Simone and Anette excellente service.
Grazie Simone for the hospitality.
MARCO ANTONIO
8 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Arthur
16 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rien à dire, tout était parfait !
Arthur
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
zepur
2 sep 2025
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is listed as hotel but the place looks nothing like a hotel , very bad and inconvenient for families or individual person. According to the expidia website and pictures the reality is totally different. The dining area is nothing other than small kitchen where can’t fit two person and looks like brothel
zepur
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zaklina
27 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Old Kitchen Vatican Suits folks were fantastics, excelent communication and very friendly.
Zaklina
6 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Heather
11 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location! Close to transport links and a close walk to Vatican City. 20 minutes and you’re across the river in the heart of Rome. Wonderful hosts and great facilities! Looking forward to coming back soon!
Heather
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pi
28 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The cordiality, kindness and concern of the service managers is a remarkable thing. Another level.
Pi
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eunice
14 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was refreshing to be in a typical Roman neighborhood, living as a 'local', not a tourist.
Eunice
3 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
candice
8 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten