Geheel appartement·Particuliere eigenaar

NEW !!! + 11 / Persons ST PETER HOLIDAY IN STYLE

Fotogalerie voor NEW !!! + 11 / Persons ST PETER HOLIDAY IN STYLE

Een moderne woonkamer met een grote televisie, een bank en een salontafel met een plant.
Een moderne keuken met een houten eettafel, witte stoelen en grijze kastjes.
Een moderne woonkamer met een televisie, bank en een eethoek, met een keuken op de achtergrond.
Een balkon met een tafel en stoelen, een plant in pot en uitzicht over de stad.
Een moderne slaapkamer met een groot bed, nachtkastjes, een bureau en een schilderij aan de muur.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 11100 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

NEW !!! + 11 / Persons ST PETER HOLIDAY IN STYLE

  • Nieuw en modern appartement, het heeft alles om uw verblijf uniek en onvergetelijk te maken, op een steenworp afstand van de VATICAANSE MUSEA en de metro. Het appartement is volledig gerenoveerd in april 2019 en biedt comfortabel plaats aan maximaal 11 personen.
    GELEGEN OP 500 meter / 5 MINUTEN, CAMMINANDO, VANAF DE VATICAANSE MUSEA EN PIAZZA SAN PIETRO, gelegen boven de "A" METRO LIJN STOP CIPRO
    Het heeft 3 grote ramen die uitkomen op een groot balkon, van waaruit we San Pietro zien.

    Dit prachtige volledig gerenoveerde appartement van 110 m² is gelegen op enkele meters van de VATICAANSE MUSEA en van PIAZZA SAN PIETRO, vlakbij alle monumenten van de eeuwige stad. Het is geschikt voor maximaal 11 personen met maximaal comfort, de locatie is zeer centraal, aan de rand van het ZTL-gebied (zone met beperkt verkeer), dus met gratis toegang met de auto, die op verzoek gemakkelijk kunt parkeren onder het appartement, op de parkeerplaats bewaakt voor een vergoeding.
    Gelegen op de tweede verdieping in een condominium met lift. Het bestaat uit een grote woonkamer met een keukenhoek die uitkomt in de woonkamer, met een uitschuifbare eettafel voor maximaal 10 personen, een slaapbank voor twee personen, een led-tv in alle kamers en airconditioning. De drie tweepersoonsslaapkamers zijn ook uitgerust met een led-tv met directe internetverbinding om streaming-kanalen te kijken en onafhankelijke airconditioning. Er zijn drie badkamers met een douche, volledig uitgerust met een haardroger en zeep. De keuken bestaat uit een koelkast, een gasfornuis met oven, een vaatwasser, een magnetron en een broodrooster, volledig uitgerust met potten en schotels.
    Alle delen van het appartement zijn open voor gasten.

    Tijdens de periode van verblijf zullen we niet fysiek aanwezig zijn, maar vanaf het inchecken en gedurende het gehele verblijf kunnen onze gasten telefonisch contact met ons opnemen, omdat we altijd op elk moment beschikbaar zullen zijn om alle nodige informatie te verstrekken, we zullen ervoor zorgen dat dat we nooit onze steun en service missen, om hem een rustig verblijf in volledige privacy en ontspanning te laten doorbrengen.

    Het appartement ligt zeer dicht bij de VATICAANSE MUSEA, vanaf het balkon van het huis is het mogelijk om de koepel van San Pietro te bewonderen, alle diensten liggen op een steenworp afstand van het appartement, tijdens het inchecken zullen wij u alle nodige informatie verstrekken en aan de gasten uitleggen hoe u het appartement kunt bereiken. belangrijkste sites.

    Commercieel district, uitgerust met alle diensten: Openbaar vervoer, bars, restaurants, pizzeria's, ijssalons, supermarkten, apotheken, postkantoren, krantenwinkels, banken. Wat catering betreft, raad ik een heel leuk restaurant aan, genaamd SECONDO TRADIZIONE, een paar meter verderop die op een uitstekende manier vlees en typisch Italiaanse gerechten kookt. Niet ver daarvandaan ligt het IDI dermatologisch instituut, het San ziekenhuis. Carlo di Nancy, en het Ergife congrescentrum.

    Wat het vervoer betreft, als de gast aankomt op Fiumicino Airport en door ons moet arriveren zonder een auto, kan hij de trein nemen (Air-terminal), die hem naar het centrale "Termini Station" brengt, van daaruit neemt hij de METRO-A richting Mattia Battistini, en stap dan uit bij de CIPRO-halte, die hem direct onder het huis brengt. Als alternatief, en het is de oplossing waar de meeste van onze gasten de voorkeur aan geven, het is onze PICK UP service, we organiseren de verzameling van onze gasten die aankomen op de dag van CHECK IN en vertrekken op de dag van CKECK OUT van en naar het AIRPORT, TERMINI STATION of zelfs CIVITAVECCHIA waar cruiseschepen aankomen en vertrekken.

    De nabijheid van het historische centrum stelt onze gasten in staat om het appartement te voet te verlaten en hun rondleidingen door de monumenten te organiseren, omdat ze zich al in het centrum bevinden. We zijn ook georganiseerd om een gepersonaliseerde rondleiding in alle talen aan te bieden, om de belangrijkste monumenten in Rome te bezoeken. Via HOMEAWAY berichten zullen we onze gasten altijd eerst informeren, zodat ze voor hun verblijf rondleidingen kunnen organiseren.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto niet vereist
  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiemolen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Balkon
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Unitgrootte: 100 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

LATE CHECK-IN POLICY: If check-in takes place between 9:00 a.m. and 12:00 p.m., there is an additional charge of 60.00 euros; after 12:00 p.m., the charge is 100.00 euros.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT058091B4WWUM6J8J

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Rome in het stadscentrum. Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Sint-Pietersbasiliek en Piazza Navona. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Meer appartementen in Rome
Kaart
Roma, Lazio

In de buurt

  • Een statige spiraaltrap met versierde metalen leuningen en een centraal rond platform.
    Vaticaanse Musea
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Het Colosseum, Forum Romanum en het Pantheon in Rome.
    Monte Mario
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • De Sint-Pietersbasiliek met zijn imposante gevel, brede trappen naar de ingang en de bekende koepel.
    Sint-Pietersbasiliek
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een statige hal met ingewikkelde fresco's en een hoge plafond.
    Sixtijnse Kapel
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • St. Pietersplein met de Vaticaanstad op de achtergrond.
    Sint-Pietersplein
    18 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Cipro - 1 min. wandelen
  • Station Rome Valle Aurelia - 9 min. wandelen
  • Luchthaven Ciampino (CIA) - 37 min. rijden

Restaurants

  • Pizzarium Bonci
    2 min. wandelen
  • Antico Caffé Candia
    5 min. wandelen
  • La Siciliana
    4 min. wandelen
  • Romanè
    4 min. wandelen
  • La Nicchia Cafè
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij NEW !!! + 11 / Persons ST PETER HOLIDAY IN STYLE ?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij NEW !!! + 11 / Persons ST PETER HOLIDAY IN STYLE inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij NEW !!! + 11 / Persons ST PETER HOLIDAY IN STYLE uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat NEW !!! + 11 / Persons ST PETER HOLIDAY IN STYLE ?

Dit appartement ligt in Vaticaan, op 15 minuten wandelen van Vaticaanse tuinen en Vaticaanse Musea. Ook Sint-Pietersbasiliek en Sixtijnse Kapel liggen op 2 km afstand. Station Cipro ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Valle Aurelia is het 9 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over NEW !!! + 11 / Persons ST PETER HOLIDAY IN STYLE

9,8

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,8

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great apartment

Great apartment in great location with outstanding host.
5 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Fantastic & Comfortable Family Stay

We absolutely loved our time in Rome and enjoyed this comfortable, well equipped apartment. Our hosts did a great job with communicating all the detail’s including transportation to and from airport and train station. The metro us very close and Vatican museum is close too.
4 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Best VRBO

We booked 9 months ago and our host kept the line of communication open at all times! She helped arrange transportation to and from the airport. She provided water when a city pipe burst and showed genuine concern for our family of 9! She is an excellent host not only would I recommend her and her place I would stay here again. We were very comfortable with the accommodation and felt like we were at home! Thank you Rita!
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Good location to Metro and walking distance the Vatican.

The location is best if you are not driving... parking below the building is available but you don't want to drive around Rome. We had a car and it was not necessary. It was more of a hassle. The neighborhood is safe but the ample graffiti also shows you are in a big city and on the fringe of the more gritty side of town. The shops down below are excellent including a short walk to Bonchi pizza which is a must. The real treasure is the proximity to the metro and the vatican.
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Beautiful Apartment Near Vatican

This is a beautiful property just as pictured in the photos. Very comfortable for my family (3 couples).. Each couple had their own bedroom and bathroom. Wi-Fi was good and air conditioning worked very well. Our hosts were fantastic and very responsive if we had any questions. Location is also good. Near the Cipro metro stop and very easy to get to main Rome attractions. There is even a mall just one stop away. La Siciliana bar down the street had great coffee and pastries. We hope to go back soon.
4 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Fantastic Flat with Fantastic Hosts

This flat is absolutely beautiful, with all the comforts of home. It is in a great location with easy access to the Metro. The hosts are so welcoming and provide fantastic recommendations. This will be the easiest decision you make for your Rome vacation if you stay here. We really cannot express how much we enjoyed staying here, from waking up and having breakfast in a fully functioning kitchen to doing a load of laundry when needed to enjoying a night cap on the patio Debora really has thought of everything for you to feel as much at home as possible.
5 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great location. Great space for family

Owners took care of everything for us including transportation. And tours. Across street from subway entrance, 10 minute walk to vatican
4 nachten verbleven in juni 2019