Geheel appartement

Music Bridge Apartment

Appartement bij een trein-/metrostation in Rome

Fotogalerie voor Music Bridge Apartment

Appartement, 1 slaapkamer, niet-roken, uitzicht op de stad | Privékeuken | Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Appartement, 1 slaapkamer, niet-roken, uitzicht op de stad | Privékeuken | Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Appartement, 1 slaapkamer, niet-roken, uitzicht op de stad | 1 slaapkamer, een bureau, een laptopwerkplek
Appartement, 1 slaapkamer, niet-roken, uitzicht op de stad | 1 slaapkamer, een bureau, een laptopwerkplek
Gang

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamerMax. aantal: 380 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning
  • Gratis wifi
  • Uitzicht op de stad

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Music Bridge Apartment

Appartement bij een trein-/metrostation in Rome
Dit rookvrije appartement beschikt over een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met kabelzenders, terwijl een zitruimte en een koffie/theemaker voor nog meer comfort zorgen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.

In dit appartement in Rome is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft kabelzenders.

Talen

Engels, Filipijns, Georgisch, Italiaans, Russisch, Spaans

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Woonruimtes

  • Apart zitgedeelte

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Direct bij een trein-/metrostation
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 20.00 uur en 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante schadeborg: EUR 150 per verblijf
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 55 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 20.00 uur en 23.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Music Bridge Apartment Rome
Music Bridge Apartment Apartment
Music Bridge Apartment Apartment Rome

Over deze buurt

Kaart
Lungotevere Flaminio 66, Rome, RM, 00196

In de buurt

  • Foro Italico - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Stadio Olimpico - 19 min. wandelen - 1.7 km
  • Villa Borghese - 2 min. rijden - 1.8 km
  • Vaticaanse Musea - 4 min. rijden - 2.9 km
  • Spaanse Trappen - 5 min. rijden - 4.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Rome Euclide - 3 min. rijden
  • Mancini Tram Stop - 8 min. wandelen
  • Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 46 min. rijden

Restaurants

  • ‪Typo Caffetteria & Bookshop - ‬8 min. wandelen
  • Villaggio Ospitalita - Foro Italico
  • Mediterraneo Ristorante e Giardino
  • ‪Caffè Rubino Dal 1975 - ‬3 min. wandelen
  • ‪Oasi Bar - ‬8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Music Bridge Apartment?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel berekent Music Bridge Apartment voor parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Music Bridge Apartment inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 30 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 23.00 uur laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Music Bridge Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Music Bridge Apartment?

Dit appartement ligt in Flaminio, op 2 km afstand van Foro Italico, Villa Borghese en Stadio Olimpico. Ook Vaticaanse Musea en Piazza del Popolo liggen op 3 km afstand. Mancini Tram Stop ligt op 8 minuten wandelen en naar Flaminia/Reni Tram Stop is het 10 minuten wandelen.

Beoordelingen over Music Bridge Apartment

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

10/10

Netheid

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Darren

Positief: Netheid, comfort kamer

Rugby Trip

A lovely apartment with everything you could possibly need. Communication was excellent. A private transfer from and to the airport organised by the agents was seamless. The location was perfect as we were attending the rugby game at the Stadio Olimpico. We thoroughly enjoyed our stay and would book again without hesitation.
3 nachten verbleven in februari 2025