Maison Piazza Cavour in Stadscentrum van Rome bevindt zich bij een trein-/metrostation. Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Via del Corso en Via Veneto. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Rome
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 43 min. rijden
Restaurants
Enoteca Costantini
2 min. wandelen
l'officina della pizza
1 min. wandelen
Lumìere bistrot
1 min. wandelen
Malaterra
1 min. wandelen
Su e Gui Cucina Romana
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Maison Piazza Cavour
Affittacamere met een luxe stijl niet ver van Piazza del Popolo
Maison Piazza Cavour ligt op een steenworp van Piazza Navona en Pantheon en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Fietsverhuur, tennisbanen en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en bagageopslagruimte
Een lift, rookvrije accommodatie en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Maison Piazza Cavour bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 28 per dag)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Dingen om te doen
Evenementen voor wijnreleases
Fietsenverhuur
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Tennis
Wijntours
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op verzoek
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Leuningen in de gangen
Lift
Trapleuningen
Meer
Klamboes
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Lakens van Egyptisch katoen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 25 cm met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Champagneservice
Elektrische waterkoker
Koelkast op verzoek
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 02.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 60 per voertuig (enkele reis, voor maximum 9 personen)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 28 per dag (op 50 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 02.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Maison Piazza Cavour Condo Roma
Maison Piazza Cavour Condo
Maison Piazza Cavour Condo Rome
Maison Piazza Cavour Condo
Maison Piazza Cavour Rome
TownHouse Maison Piazza Cavour Rome
Rome Maison Piazza Cavour TownHouse
TownHouse Maison Piazza Cavour
Maison Piazza Cavour Rome
Maison Piazza Cavour Rome
Maison Piazza Cavour Affittacamere
Maison Piazza Cavour Affittacamere Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Maison Piazza Cavour?
Ja, bij deze affittacamere zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoe laat kan ik bij Maison Piazza Cavour inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 02.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Maison Piazza Cavour uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Maison Piazza Cavour een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 60 per voertuig.
Waar staat Maison Piazza Cavour?
Deze luxe accommodatie in een affittacamere ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Via Cola di Rienzo en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo). Ook Piazza Navona en Piazza del Popolo liggen op een kwartiertje wandelen. Station Lepanto ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Flaminio - Piazza del Popolo is het 11 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Maison Piazza Cavour
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,6
Locatie
9,0
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 22 van 38 beoordelingen
10 - Uitstekend
22
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 38 beoordelingen
8 - Goed
14
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 38 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 38 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 38 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Sebastiano
18 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
AmaIng place
great location and modern room. Very clean and equipped with all accessories you may need.
Sebastiano
1 nacht verbleven in mei 2022
8/10 – Goed
Faouzi
Reisde met een groep
25 nov 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Faouzi
1 nacht verbleven in november 2021
10/10 – Uitstekend
Adrienne
Reisde met familie
15 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Adrienne
2 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Salvatore
21 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Salvatore
2 nachten verbleven in mei 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
7 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2020
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
5 mrt 2020
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
13 nov 2019
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid
Esta bien pero No regresaría
La habitación estuvo bien, pero nos toco esperar afuera con lluvia mas de 2 horas para que nos dejaran ingresar, ademas el aseo del baño durante la estadia estuvo malo.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Carmela
4 nov 2019
Carmela
1 nacht verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Agnieszka
Reisde met familie
4 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Agnieszka
2 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
erika
Reisde met familie
14 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Todo muy bien, excelente ubicación. solo que la wifi no iba bien, poca señal y el agua caliente había dias que no funcionaba
erika
3 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
nuray
7 okt 2019
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid
Sahibi çok nazik ve ilgili oda çok sevimli yalnızca temizlik kötü. Duş ve şifonyer arkaları temizlenmemış . Merkeze çok yakın konumu iyi.
nuray
2 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
5 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great stay at the heart of Rome
Very nice communications with hotel people. Everything is arranged by WhatsApp. I got lost a bit as hotels.com showing a different address, but lady from hotel directed us to proper location. Just a few blocks from Vatican, 20 min walk to major attractions. Free coffee and tee, as well as welcome breakfast were really appreciated. Definitely recommend
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Melis
30 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
mükemmel
Aydınlık, ferah ve temiz bir oteldi. Konum itibariyle de oldukça iyi bir yerde.
Melis
2 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Emilio
19 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Emilio
4 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
24 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Su ubicación es muy buena; muy tranquilo para dormir; la atención es rápida y agradable; todo limpio y acogedor; Repetiremos!
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Endre Péterné
18 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Csodás választás bárkinek
Fantasztikus környék, minden könnyen elérhető, bolt, buszmegálló, Tevere part, egy ugrásra.Készséges, kedves személyzet, mindent megtesznek, hogy kényelmesen, jól érezzük magunkat.Róma leglátogatottabb helyei könnyű sétával elérhetőek, mégis olyan helyen van, ahol a normális római életet is át lehet élni és nem csak a tömegturizmust.
Endre Péterné
4 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Elisabetta, Milano
Reisde met partner
6 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pulita, ben servita, personale cortese e disponibile.
Elisabetta
2 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner, Reisde met familie
28 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic spot in great location. Very enjoyable stay!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rome, revisited, largely happily
If you are looking for a smart, largely self-managed stay in Rome, with strong locations, good transport links, and a nice, clean, manageable room then this is for you. It is largely unstaffed - it is a B&B - and so as long as you recognise that there may be instances where you have to fend for yourself - if locked out, say, then at least you know that is what you are getting for what is great value in comparison.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 jun 2019
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
15 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Unterkunft war sehr sauber, ruhig und richtig groß
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
9 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was really nice and clean. The location is very central to everything and close to the Vatican City. Will come back next time!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
9 jun 2019
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten