Dit appartement heeft gratis wifi en een flatscreentelevisie. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een kookplaat. Een espressoapparaat en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit appartement in Rome is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Keuken
Espressoapparaat
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 20 per huisdier per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Piazzale della Stazione del Lido, 27].
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Levante Rome
Levante Apartment
Levante Apartment Rome
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Lido di Ostia, een wijk in Rome, en ligt vlak bij het strand. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Traiano en Museo storico delle comunicazioni. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Ostia Antica en Castello di Giulio II. Pontile Di Ostia en Associazione Culturale Affabulazione zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rome
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 27 min. rijden
Restaurants
Pizzeria Romolo e Luigi
9 min. wandelen
Birrifugio
6 min. wandelen
Bar Piper
11 min. wandelen
Fraschetta La Romanella
6 min. wandelen
Burger King
12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Levante?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Levante inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Levante uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Levante?
Dit appartement ligt in Lido di Ostia, op 2 km afstand van Il Curvone en Pontile Di Ostia. Ook Spiaggia Libera Canale dei Pescatori en Associazione Culturale Affabulazione liggen op 3 km afstand. Stella Polare Station ligt op 15 minuten wandelen.