Dit rookvrije appartement heeft niet alleen parking, maar ook een snelle incheckservice en hulp bij uitstappen/tickets. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook meertalig personeel. Dit appartement heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een espressoapparaat. De keuken is voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Dit appartement heeft 3 kamers met een espressoapparaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, een bidet en een haardroger.
In dit appartement in Rome is wifi gratis, met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen). Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 60 per dag); reserveren verplicht
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Auto niet vereist
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 60 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kinderopvang (toeslag)
Kinderstoel
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Eetopties
Met zijn tweeën/besloten dineren
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 privébadkamers
Bad/douchecombinatie
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Kunstgalerij
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Klimaatregeling
Airconditioning
Draagbare ventilator
Plafondventilator
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Toeslag: EUR 15 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Helling bij de hoofdingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rolstoeltoegankelijke shuttle
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Lokale kaarten
Meertalig personeel
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een outletcentrum
Direct bij een trein-/metrostation
In een historische wijk
In een winkelgebied
Dingen om te doen
Designerwinkels
Winkelcentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 50
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in: EUR 70 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15.00 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 35 per verblijf.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 100.00 per accommodatie, per verblijf
Gastoeslag: EUR 30 per accommodatie, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 300 per voertuig (enkele reis, voor maximum 10 personen)
Toeslag luchthavenshuttle per kind: EUR 300 (enkele reis), (tot 10 jaar oud)
Betaald parkeren: EUR 60 per dag
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 60 per dag (op 10 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 15.00 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 70 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
Toeslag voor babybed: EUR 35 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Imperial Forum Apartment Rome
Imperial Forum Apartment
Imperial Forum Rome
Imperial Forum Rome
Imperial Forum Apartment
Imperial Forum Apartment Rome
Over deze buurt
dit appartement in Stadscentrum van Rome bevindt zich bij een trein-/metrostation. Bewonder de natuur bij Villa Borghese en Circus Maximus, terwijl Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Arenula-Min. G. Giustizia Tram Station - 5 min. wandelen
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 44 min. rijden
Restaurants
Trapizzino Trilussa
3 min. wandelen
Roscioli
3 min. wandelen
Freni e Frizioni
3 min. wandelen
Voglia di Pizza
2 min. wandelen
Amerina
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Imperial Forum?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15.00 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Imperial Forum?
Vandaag, 3 apr. 2026, kost een verblijf bij Imperial Forum van één nacht voor twee volwassenen op 23 apr. 2026 min. € 615, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 60 per dag.
Hoe laat kan ik bij Imperial Forum inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 50 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 70 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Imperial Forum uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Imperial Forum een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 300 per voertuig.
Waar staat Imperial Forum?
Dit gezinsvriendelijke appartement in Rome ligt in de historische wijk, op 5 minuten wandelen van Tiber Rivier en Campo de' Fiori. Ook Piazza Navona en Pantheon liggen op een kwartiertje wandelen. Arenula-Min. G. Giustizia Tram Station en Arenula-Cairoli Tram Station liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen over Imperial Forum
Beoordelingen
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.