Hotel Tempio di Pallade bevindt zich in Historisch Centrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt vlak bij een metrostation. Bezoek enkele opmerkelijke bezienswaardigheden in de buurt, zoals Porta Maggiore en Basilica di Santa Maria Maggiore. Ook Universiteit van Roma-La Sapienza en Basilica di San Pietro in Vincoli zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Rome
Via Giovanni Giolitti, 425/427, Rome, RM, 185
In de buurt
Via Marsala
10 min. wandelen - 0.9 km
Basilica di Santa Maria Maggiore
18 min. wandelen - 1.5 km
Colosseum
5 min. rijden - 3.3 km
Basilica di Santa Croce in Gerusalemme
8 min. wandelen - 0.7 km
Universiteit van Roma-La Sapienza
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station S Bibiana - 3 min. wandelen
Station Rome Termini - 17 min. wandelen
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 41 min. rijden
Restaurants
Il Padellaccio 2
3 min. wandelen
Hang Zhou da Sonia
4 min. wandelen
Bar Maggiore
3 min. wandelen
La Taverna Italiana
2 min. wandelen
Radio Café
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Tempio di Pallade
Hotel vlak bij Universiteit van Roma-La Sapienza
Hotel Tempio di Pallade bevindt zich dicht bij Porta Maggiore en Basilica di Santa Maria Maggiore en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een à la carte ontbijt (toeslag), snelle uitcheckservice en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Een 24-uurs receptie, een kluis bij de receptie en meertalig personeel
Hulp bij uitstappen/tickets, bagageopslagruimte en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Tempio di Pallade hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Recyclage, ledlampen en compostering
Badkamers met douches en bidets
Flatscreentelevisies van 22 inch met digitale zenders
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 1900
Rookvrije accommodatie
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 22 inch met digitale zenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Composteren
Kluisje
Ledverlichting
Recycleren
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: 50 procent van de kamerprijs
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per accommodatie, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per accommodatie, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor laat uitchecken: 50 procent van de kamerprijs (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie IT058091A1EC3JR2SO
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Tempio di Pallade?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per accommodatie, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Tempio di Pallade inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Tempio di Pallade uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van 50% kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Tempio di Pallade?
Dit hotel ligt in Historisch Centrum van Rome, op 2 km afstand van Porta Maggiore, Universiteit van Roma-La Sapienza en Basilica di Santa Maria Maggiore. Ook Colosseum en Basilica di San Pietro in Vincoli liggen op 2 km afstand. Station S Bibiana en Station Porta Maggiore liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Tempio di Pallade
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
6,8
Locatie
8,6
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 129 van 385 beoordelingen
10 - Uitstekend
129
Gastenscore: 8 - Goed. 148 van 385 beoordelingen
8 - Goed
148
Gastenscore: 6 - Redelijk. 67 van 385 beoordelingen
6 - Redelijk
67
Gastenscore: 4 - Matig. 27 van 385 beoordelingen
4 - Matig
27
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 385 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
14
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Olha
26 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gutes Hotel👍
Olha
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Roberto
21 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Local aos arredores não traz sensação de segurança. Quartos vizinhos barulhentos. Atendimento foi ótimo.
Roberto
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michele
21 sep 2025
Rooms were small and cozy.
Michele
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Alvaro Ricardo
3 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service
O café da manhã muito bom e muito bem servido com opções variadas de cardapio
Alvaro Ricardo
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christina
23 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful place to stay!
Christina
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ernst
20 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I found the breakfast delicious!
Ernst
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carl
17 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice place
Great place close to main train station can walk to coliseum. Good breakfast very friendly staff
Carl
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sergio Maximiliano
12 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I like it, poeple at reception was nice, and close to trains stations
Sergio Maximiliano
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rolando
19 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
AWASOME Staff, the hotel is clean, breakfast dissent, close to train station and a couple of blocks away from Public Transportation, I highly recommend for your next stay in Rome.
Rolando
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Josephine
5 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale molto cortese hotel molto pulito e posizione molto comoda per spostarsi in tutta la città
Josephine
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
HECTOR CASTRO
30 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El desayuno incluido sin restricción y muy completo
HECTOR CASTRO
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fahad
23 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Enjoyed my stay
Fahad
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bruno Arlen
19 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel bem localizado, próximo à estação Roma Termini.
Bruno Arlen
5 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Patricia Liliana
26 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buena atención, rico el desayuno, muy limpio y agradable!
Patricia Liliana
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jemrick
15 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful Hotel and Staff’s
Jemrick
2 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sharon
8 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good hotel and good staff!
Sharon
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Leonardo
19 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente
El hotel muy bonito, limpio, el personal de trabajo muy atentos y educados me gusta mucho este hotel
Leonardo
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Catherine
11 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to train station and clean. Walkable distance to many highlights in Rome.
Catherine
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tejas
8 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good hotel in great location with great staff.
I stayed there for 4 nights with my son we have enjoyed all that this hotel offered. Excellent location, great staff not just reception but kitchen and cleaning staff as well. Good breakfast and comfy beds. So many restaurants nearby to enjoy local food.
One thing that I have noticed that breakfast didn’t have any hot food (omelettes or scrambled egg etc).
Tejas
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
FERNANDO
6 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
A bit pricey for the room, located close to the train station but area not really nice
FERNANDO
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joana D'arc M. reitas
23 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muito bom
Hotel muito bom, bem localizado, próximo a estação de trem Termine, o recepcionista Tarcísio nos atendeu muito bem, está de parabéns! Café da manhã bom para o estilo Europeu.
Joana D'arc M. reitas
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Annika Mara
17 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Das Zimmer war gut, so wie auf den Bildern beschrieben. Das Frühstück war ok.
Annika Mara
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sandra
7 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Överträffade mina förväntingar
Fantantiska,hjälpsamma och proffsiga personal särskild tjejerna vid receptionen.
Sandra
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lina Maria
7 okt 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Superó mis expectativas!
Es un hotel pequeño cerca a la
Estación Termini, superó mis expectativas, la atención fue muy buena, el desayuno delicioso y la habitación aunque no era grande estuvo muy cómoda y limpia; fácil desplazamiento en el bus público a los sitios históricos;
Lina Maria
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
MARIELENA
25 apr 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Gostei da estadia, fomos bem tratados, em especial pelo Tarcísio que foi maravilhoso conosco e ajudou em tudo que precisamos. A única reclamação é que nos três dias que ficamos lá não limparam nosso quarto e o café não é o melhor de todos, mas dá pra comer.