Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Paolo II bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt vlak bij een treinstation. Bewonder de natuur bij Villa Borghese en Circus Maximus, terwijl Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Olimpico of Foro Italico. Bekijk onze reisgids voor Rome
via Paolo II, 3, Rome, RM, 00165
In de buurt
Sint-Pietersplein
6 min. wandelen - 0.6 km
Sint-Pietersbasiliek
8 min. wandelen - 0.7 km
Sixtijnse Kapel
10 min. wandelen - 0.9 km
Vaticaanse Musea
15 min. wandelen - 1.3 km
Paul VI Audiëntiezaal
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Station Rome San Pietro - 4 min. wandelen
Risorgimento/S. Pietro Tram Stop - 14 min. wandelen
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 38 min. rijden
Restaurants
Pausa Caffè-Lounge
3 min. wandelen
Bono Bottega Nostrana
3 min. wandelen
Homebaked Grandma’s Kitchen II
4 min. wandelen
Feffo Caffe
4 min. wandelen
Osteria Pizzeria Come Va
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Paolo II
Hotel vlak bij Sint-Pietersplein
Hotel Paolo II ligt op een steenworp van Sint-Pietersbasiliek en Sixtijnse Kapel. De accommodatie biedt een bar en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een feestzaal
Een kluis bij de receptie, rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
Bagageopslagruimte, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Lakens van Egyptisch katoen en donsdekens
Badkamers met douches en bidets
Televisies van 32 inch met satellietzenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 5 per persoon
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Handgreep naast het toilet
Noodtrekkoord in badkamer
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
1 etage
1 gebouw
Feestruimte
Gebouwd in 1900
Klamboes
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Lakens van Egyptisch katoen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Individuele aankleding
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 5.00 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 65.00 per voertuig (enkele reis, voor maximum 2 personen)
Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Registratienummer van de accommodatie IT058091A1UTRMW7GG
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Paolo II?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Paolo II?
Vandaag, 30 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Paolo II van één nacht voor twee volwassenen op 21 jun. 2026 min. € 191, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Paolo II inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Paolo II uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Paolo II een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 65.00 per voertuig.
Waar staat Hotel Paolo II?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Rome, op 15 minuten wandelen van Sint-Pietersplein, Sixtijnse Kapel en Sint-Pietersbasiliek. Ook Vaticaanse Musea en Piazza Navona liggen op 2 km afstand. Station Rome San Pietro ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Risorgimento/S. Pietro Tram Stop is het 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Paolo II
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,4
Locatie
9,6
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 209 van 344 beoordelingen
10 - Uitstekend
209
Gastenscore: 8 - Goed. 97 van 344 beoordelingen
8 - Goed
97
Gastenscore: 6 - Redelijk. 21 van 344 beoordelingen
6 - Redelijk
21
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 344 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 344 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacobus Cornelia Maria
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Je verwacht het niet als je het aan de buitenkant ziet maar het was een prima hotel. Iedereen was vriendelijk en behulpzaam. Prima ontbijt en schone kamer.
De ligging was ook lekker centraal.
Jacobus Cornelia Maria
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rudolfus
10 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een rustig hotel. Vriendelijk personeel, heel netjes en zeer schoon. Fijn ontbijt tegen maar 5 euro. Op slecht 500 meter van het Vaticaan.
Rudolfus
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Leuk, klein hotel vlakbij het Vaticaan.
Kamers zijn schoon en ontbijt is prima
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Heiltje
21 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fijn kleinschalig hotel verstopt op een binnenplaats daarom zeer stil op 5 minuten lopen van het sint Pietersplein . De bus op 4 minuten afstand.
Ontbijt is goed en voldoende, lekkere koffie en zeer vriendelijk personeel
Heiltje
6 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ana Laura
24 apr 2026
Wonderful stay
Ana Laura
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Ziad
18 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location
Ziad
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great boutique hotel with awesome staff, a short walk from Vatican City.
Paul
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
James
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great Location with clean rooms
James
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Carlos
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location. Great staff. Clean and comfortable rooms. Close to nice cafes and restaurants
Carlos
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hector Mario
16 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mi única observación es el wifi que se desconectaba cada vez que salíamos del hotel y cuando regresábamos debíamos re conectarnos manualmente. De resto todo muy bien, la habitación muy cómoda y debemos destacar la amabilidad de su personal..
Hector Mario
8 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martha
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, nice room
Martha
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Laura Jayne
31 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms. Very small area for breakfast, quiet area with just a stones throw from St Peters.
Laura Jayne
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roberto
25 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La stanza molto carina, apprezzato soprattutto il giardino verticale! Tutto il personale disponible e gentile, spero di ritornrci presto!
Roberto
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Alexandrine
3 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean room, all the amenities I needed for my trip, great front staff.
Alexandrine
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Piotr
8 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very pleasant stay, close to Vatican.
Extremely friendly staff
Piotr
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Diego Oswaldo
17 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personal atento y buena ubicación del hotel
Diego Oswaldo
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Clémence
23 jan 2026
Une chambre à désirée (odeur forte, humidité) . On a demandé plusieurs fois que le plafond du lavabo de la salle de bain soit nettoyé (traces de moisissures).
La literie confortable.
Le personnel est courtois.
Le petit déjeuné varié et vaut son prix.
Emplacement facile d’accès (proche du Vatican).
Clémence
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Joyce Karen
6 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is so convenient. Has everything you need for overnight stay by vatican. Breakfast is simple in small dining room. Love the greenery inside but it does feel kinda stuffy. Valentino was great. We could keep luggage before and after check in. Available crib.
Joyce Karen
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Joseph
23 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was smaller than the one we booked, it was ice cold and dirty. Floors and sofa was filthy. Entire place was low class and misrepresented.
Joseph
13 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
AnnaGloria
12 jun 2025
Positief: Netheid
Hotel was clean and staff was helpful.
AnnaGloria
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
marc-andré
28 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent qualité prix a 2 pas du Vatican!
marc-andré
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Melissa
8 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Wonderful staff very convenient location and very clean. Just quite noisy.
Melissa
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kenneth
8 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location minutes from the Vatican.
Staff were excellent, very friendly and helpful.
Kenneth
5 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kaloian
19 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great !
Kaloian
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jorge
24 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten