Hotel Morgana bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt vlak bij een metrostation. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Basilica di Santa Maria Maggiore en Piazza della Repubblica. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Museo Nazionale Romano. Ook Colosseum en Piazza di Spagna zijn zeker een bezoekje waard.De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer valt zeer in de smaak, met Termini Tram Stop op 3 minuten wandelen en Napoleone III Tram Stop op 4 minuten. Bekijk onze reisgids voor Rome
Via Filippo Turati 31 33 35, Rome, RM, 185
In de buurt
Piazza Santa Maria Maggiore
3 min. wandelen - 0.3 km
Basilica di Santa Maria Maggiore
5 min. wandelen - 0.5 km
Piazza della Repubblica
8 min. wandelen - 0.7 km
Colosseum
17 min. wandelen - 1.4 km
Trevifontein
20 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
Termini Tram Stop - 3 min. wandelen
Station Rome Termini - 5 min. wandelen
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 42 min. rijden
Restaurants
McDonald's
2 min. wandelen
Sfizio Pizzeria Bar Ristorante
2 min. wandelen
Trattoria Pizzeria Angelo
1 min. wandelen
KFC
1 min. wandelen
Chicken Hut
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Morgana
Hotel met een chique stijl en een boetiekstijl vlak bij Basilica di Santa Maria Maggiore
Hotel Morgana bevindt zich dicht bij Museo Nazionale Romano en Piazza della Repubblica en biedt vervoer van/naar de luchthaven, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van autoverhuur ter plaatse en een bar.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Een feestzaal, rookvrije accommodatie en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 121 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Bedden met traagschuimmatrassen, donsdekens en gratis baby-/kinderbedden
Bidets en badkuipen of douches
Flatscreentelevisies van 32 inch met digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 15 per dag)
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 10.00 uur: EUR 10 per persoon
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Fitnesscentrum
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Rolstoeltoegankelijkheid
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
5 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1950
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Gratis babybed
Matras van memory foam
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 55
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 66
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 100.0 per dag.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 15 per dag (op 400 meter afstand)
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 55 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 66 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 100.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT058091A1DTC4RLMF
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Morgana
Hotel Morgana Rome
Morgana Hotel
Morgana Rome
Hotel Morgana Rome
Hotel Morgana Hotel
Hotel Morgana Hotel Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Morgana?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Morgana?
Vandaag, 12 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Morgana van één nacht voor twee volwassenen op 20 apr. 2026 min. € 234, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Morgana inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Tegen een bedrag van EUR 55 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Morgana uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 66 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Morgana een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.
Waar staat Hotel Morgana?
Dit in modieuze stijl hotel ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen Museo Nazionale Romano, Basilica di Santa Maria Maggiore en Piazza della Repubblica. Ook Colosseum en Trevifontein liggen op 3 km afstand. Termini Tram Stop en Napoleone III Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Morgana
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
7,8
Locatie
8,8
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 416 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
416
Gastenscore: 8 - Goed. 355 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
355
Gastenscore: 6 - Redelijk. 141 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
141
Gastenscore: 4 - Matig. 48 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
48
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 40 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
40
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Canberk
27 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel Morgana is located at a very nice distance from all historic and touristic locations and facilities Rome has to offer, without being disturbed by the noise of the crowd. Also, the personnel was very helpful and kind. This counts for the reception, as well as their staff for breakfast (which is very delicious and abundant of choices). Lastly, the room was very clean, sophisticated, and had no broken items or things. In conclusion, I would advise a stay in hotel Morgana to enjoy your trip to Rome.
Canberk
7 nachten verbleven in april 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Ivo
8 sep 2022
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ivo
1 nacht verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Yasir Amer
Reisde met een groep
22 aug 2022
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Amazing location, good staff they like to help. Hotel from the inside not special. Perfect place for few nights.
Yasir Amer
2 nachten verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
Maikel
Reisde met een groep
4 jul 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Decent hotel with close proximity to the trains!
Decent hotel. The breakfast is okay. Nothing special and little chaotic..
It seems a lot of new staff, not being trained at all. During the check in they had no clue how rooms were situated (street facing or courtyard view). They also didn’t know the room differences. Quite odd from the check in desk. They said they were new.
Maikel
2 nachten verbleven in juni 2022
8/10 – Goed
Teunis
7 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Teunis
3 nachten verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
15 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Heel fijn hotel met vriendelijk personeel.
Enige minpuntje is dat het ontbijtbuffet lang staat (van 6u30 tot 11u30) waardoor het zeker op het laatst niet meer zo vers is.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2020
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
18 aug 2019
Positief: Netheid
Prima ligging direct naast centraal station. Wel wat gedateerd, zeker geen 4 sterren waardig. Ook veel zwervers in de straat.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
4 aug 2019
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ik vond dit hotel teleurstellend. Voor een VIP ACCESS hotel is het dermate slecht. No premium VIP advantages! Het hotel zelf zat al vol, dus werden we naar een nabij gelegen pand verhuisd waar zelfs mensen in wonen. Dit was dus erg slecht gezien het ontbijt wel in het hotel zelf moest. Ook de faciliteiten waren niet aanwezig in het andere gebouw.
De kamer zelf is veel kleiner dan staat aangegeven op de website, er past namelijk met moeite een 2 persoons bed in. Ook was er geen (of zeer slecht) wifi. Ik heb veel reizen al gemaakt via Expedia, maar dit is toch wel een van de mindere hotels waar ik ben geweest.
Het is gewoon ongepast om je hotel gasten op een andere locatie te laten overnachten van waar ze initieel geboekt hebben. En dan nog zeggen: “ this is our new restored premium master room”, well it wasn’t as there were items in there ‘not so new at all’.
Ook de bedden zijn slecht. Gelukkig verbleven we daar maar 1 nacht, maar als frequent traveller i would not advice this hotel.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
2 jul 2019
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het hotel is vlakbij station Termini en in een goede buurt.
Je werd warm verwelkomd door het personeel.
Het ontbijt was goed verzorgd en heel vriendelijk personeel!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
28 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Eenvoudig hotel met kleine kamers.
Eenvoudig hotel, kleine kamers.
Vriendelijk en behulpzaam personeel.
Goed ontbijt.
Vlak bij Metrostation Termini.
In een wat mindere buurt van Rome
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
susan, eindhoven
29 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk hotel op een fijne locatie
Personeel was erg vriendelijk en behulpzaam. Wij vonden de locatie goed. 15 min lopen naar het colosseum.
susan
3 nachten verbleven in mei 2018
6/10 – Redelijk
Michelle, Den Haag
24 apr 2018
Bij aankomst kregen wij een upgrade naar master room, waardoor we naar een ander gebouw moesten gaan iets verderop, niet naar verwachting en zoals van tevoren aangevraagd. Eenmaal aangekomen bij het gebouw zagen wij 4 eenpersoonsbedden naast elkaar, een krappe kamer met eenvoudige bad/toiletkamer, niets bijzonders. Voor ontbijt moesten wij elke dag weer met de trap naar beneden en teruglopen naar Hotel Morgana zelf om gebruik van te maken.
Michelle
4 nachten verbleven in april 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Na negen jaar weer terug in Hotel Morgana. Nog steeds een goede service, uitgebreid ontbijt en goede kamers.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dicht bij het station en makkelijk lopen naar het centrum
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2018
10/10 – Uitstekend
poulien, friesland
16 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortabel hotel is vlakbij het station
We hebben een aangenaam verblijf gehad in hotel Morgana. Alle faciliteiten zijn goed en het personeel vriendelijk en behulpzaam. Voordeel is dat je vlakbij de metro zit en overal snel bent. Kamers zijn schoon en netjes en het ontbijt was ook goed voor elkaar
poulien
3 nachten verbleven in januari 2018
6/10 – Redelijk
Ateka
7 apr 2026
It was just ok
Ateka
1 nacht verbleven in april 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Steven
13 feb 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
You advertise a high end hotel even show a door man dressed to the 9s
Unfortunately that’s where the high end hotel ends we booked the so called premium suite (don’t waste your money)
This hotel’s advertising is a complete joke
Steven
6 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Danilo
Reisde met familie
6 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes
Danilo
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Domingo
Reisde met familie
4 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to train station and restaurants around are only few steps from hotel. Staff are very friendly and courteous
Domingo
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
GOTTFRIED
Reisde met familie
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice staff. Clean. Super quiet room. Lots of reasonably priced restaurants close to the hotel. Very close to train stations where a huge food market is located inside the station with great food
GOTTFRIED
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Huyen
28 dec 2025
Huyen
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Davide
20 dec 2025
Davide
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Ariadna Cristina
14 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente atención, la habitación limpia y bonita, súper bien ubicado.