HOTEL NOVA DOMUS AURELIA bevindt zich in Vaticaan, een wijk in Rome, en ligt vlak bij een metrostation. Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Sint-Pietersbasiliek en Piazza Navona. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Via Aurelia 218, Rome, RM, 00165
In de buurt
Paleis van het Gouvernement van de Staat Vaticaanstad
12 min. wandelen - 1.0 km
Sint-Pietersbasiliek
15 min. wandelen - 1.3 km
Vaticaanse Musea
15 min. wandelen - 1.3 km
Sixtijnse Kapel
15 min. wandelen - 1.3 km
Sint-Pietersplein
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Valle Aurelia - 9 min. wandelen
Station Rome Valle Aurelia - 10 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 40 min. rijden
Restaurants
Il Pappagallo
9 min. wandelen
Golden Bistrot
6 min. wandelen
McDonald's
9 min. wandelen
Papa Rex
10 min. wandelen
Pizza Polli E
12 min. wandelen
Over deze accommodatie
HOTEL NOVA DOMUS AURELIA
Hotel vlak bij Sint-Pietersplein
HOTEL NOVA DOMUS AURELIA ligt vlak bij Sint-Pietersbasiliek en Vaticaanse Musea en biedt een gratis ontbijtbuffet, een terras en een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, bagageopslagruimte en tuinmeubelen
Een 24-uurs receptie, een feestzaal en een kluis bij de receptie
Een lift en meertalig personeel
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het ontbijt en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij HOTEL NOVA DOMUS AURELIA hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Bedden met traagschuimmatrassen en donsdekens
Regendouches, bidets en haardrogers
Smart-tv's van 32 inch met digitale zenders
(kleer)kasten, gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 10 per nacht); reserveren verplicht
Parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse (toeslag)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Terras
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Matras van memory foam
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Mobiele toegangssleutel
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 10 per nacht (op 50 meter afstand)
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 83390071
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning tijdens bepaalde periodes mogelijk en alleen gedurende bepaalde uren beschikbaar.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
HOTEL NOVA DOMUS AURELIA Rome
HOTEL NOVA DOMUS AURELIA Hotel
HOTEL NOVA DOMUS AURELIA Hotel Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij HOTEL NOVA DOMUS AURELIA?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij HOTEL NOVA DOMUS AURELIA?
Vandaag, 14 apr. 2026, kost een verblijf bij HOTEL NOVA DOMUS AURELIA van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 172, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij HOTEL NOVA DOMUS AURELIA inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij HOTEL NOVA DOMUS AURELIA uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat HOTEL NOVA DOMUS AURELIA?
Dit hotel ligt in Vaticaan, op 2 km afstand van Sint-Pietersplein, Vaticaanse Musea en Sint-Pietersbasiliek. Ook Piazza Navona en Campo de' Fiori liggen op 3 km afstand. Station Valle Aurelia ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Baldo degli Ubaldi is het 12 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over HOTEL NOVA DOMUS AURELIA
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,4
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 154 van 258 beoordelingen
10 - Uitstekend
154
Gastenscore: 8 - Goed. 72 van 258 beoordelingen
8 - Goed
72
Gastenscore: 6 - Redelijk. 22 van 258 beoordelingen
6 - Redelijk
22
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 258 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 258 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Robert
6 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Leuk hotel in de buurt van Vaticaanstad. Eenvoudig, maar met prima verzorgde kamers. Meeste bezienswaardigheden op 30 minuten loopafstand.
Lag wel aan een drukke weg, vooral tijdens de spits.
Prima service. Personeel probeerde alles ook altijd zo snel mogelijk te regelen.
Robert
3 nachten verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Dennis
Zakenreiziger
9 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel mbt prijs kwaliteits verhouding. Op loopafstand van metro en leuke restaurantjes.
Dennis
3 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Andrey
6 okt 2022
Andrey
4 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Paige
Reisde met een groep
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really great stay! Would definitely recommend especially if you plan to do a lot at the Vatican since it is walking distance (around 20 mins) from St. Peter’s and the Vatican museums. Staff was really accommodating, let us check in early and stored our bags on the last day, and the rooms were very clean.
Paige
5 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Johan
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Johan
3 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Gary
Reisde met partner
12 mrt 2026
Did not need parking
Gary
5 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Eddie
Reisde met een groep
11 mrt 2026
Positief: Netheid
Cerca de del Vaticano y te vas camiando a pie a los demás lugares. El personal del hotel excelente y el desayuno bueno
Eddie
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Andrea Melissa Garrido
Reisde met familie
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had a great experience in this hotel, good location, good food and the staff is very nice.
Tuve una gran experiencia en este hotel, buena ubicación, buena comida y el personal es muy agradable.
Andrea Melissa Garrido
5 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Jacob
4 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Front desk was very polite and nice
Jacob
4 nachten verbleven in januari 2026
4/10 – Matig
Olveen
Reisde met partner
9 jan 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms are small, spartan and lack any décor. Breakfast is basic, same every day. Worst part is hotel location. It is in the middle of a very steep hill directly on a very busy boulevard, extremely narrow sidewalks and poorly lit- very scary at night. To get anywhere it is a 10-15 minute climb uphill (Vatican) or downhill. Best to use bus stop in front- comes every 15 minutes but need be familiar with bus routes. If have luggage definitely use a taxi- do not take the train- you have to pull luggage 0.7 km steep hill, narrow dark side walk, with cars coming full speed at you. Map apps do not do well directing you from train station. There are much better areas to stay.
Olveen
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
NEMENCIO LIZARDO
2 jan 2026
NEMENCIO LIZARDO
10/10 – Uitstekend
Miriam
1 jan 2026
Miriam
6 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Tysen
28 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was great
Tysen
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Ida
Reisde met een groep
13 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Det var rent och fräscht, bra frukost, finns allt man behöver!
Ida
2 nachten verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Herve
Reisde met familie
11 nov 2025
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
très bien le personnel mais le cadre est date sérieusement mais les odeurs, terrible !
Herve
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Clerison
9 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Easy access to the Vatican City and metro station, wonderful breakfast, very clean, comfortable rooms. I had an amazing experiences in Rome and this hotel was one of them.
Clerison
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Beata
7 nov 2025
Beata
6 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Richard
30 okt 2025
Richard
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Patrick Elliot
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Patrick Elliot
10 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Maria
19 okt 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Tha hotel was convenient from the airport. The staff was friendly and provided recommendations. Walabke to Vatican Museum. The breakfast was good. Thank you for our stay.
Maria
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Cynthia
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very helpful and the breakfast bar was amazing. Highly recommended
Cynthia
2 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
sukla
10 okt 2025
Positief: Voorzieningen
I gave 3 star as my shower was clogged for 2 days and I was unable to take shower. It did not help bringing attention repeatedly to the front desk tall guy as he really did not seem to care. However, there was a lady in the front desk on 9th morning who immediately took care of it. She was extremely efficient as she helped to call taxi and took care of my bathroom light. so for her I will give 5 star and for the tall guy, 2 star: otherwise the room was clean and breakfast was great. Only one restaurant close by.
sukla
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Divia
Reisde met familie
8 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This is the hotel with the best service I ever had!!! The employees were super helpful and friendly with all of our requests. Five stars!!
If I had to ask for anything, I would’ve liked to see more vegan/dairy free options in the breakfast. Other than that, very happy with our visit.