dit appartement bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij een metrostation. Bewonder de natuur bij Villa Borghese en Circus Maximus, terwijl Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Appartement met een chique stijl niet ver van Villa Borghese
Dicht bij Piazza di Spagna en Spaanse Trappen ligt Giulio Cesare Luxury Apartment, waar gasten onder andere kunnen genieten van een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), rookvrije accommodatie en tuinmeubelen
Bagageopslagruimte, een lift en een computerstation
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Giulio Cesare Luxury Apartment hebben voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en eettafels.
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Lokale kaarten
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Raambeveiliging
Brandblusser
Algemeen
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 40 als je incheckt tussen 21.00 uur en 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 100 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 70 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 40 als je incheckt tussen 21.00 uur en 14.00 uur
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Giulio Cesare Luxury Apartment?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Giulio Cesare Luxury Apartment inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 40 kun je bij deze accommodatie tussen 21.00 uur en 14.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Giulio Cesare Luxury Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Giulio Cesare Luxury Apartment?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Via Cola di Rienzo, Villa Borghese en Piazza del Popolo. Ook Piazza di Spagna en Spaanse Trappen liggen op 2 km afstand. P.za Cinque Giornate Tram Stop ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Azuni-Min. Marina Tram Stop is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Giulio Cesare Luxury Apartment
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
9,2
Locatie
9,2
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 15 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 15 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 15 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 15 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 15 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CESAR
28 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Departamento muy bien ubicado y cómodo. Cerca del metro en zona y calle tranquila. La persona que nos atendió fué muy amable, así como la recepción del edificio.
CESAR
3 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
6 okt 2024
Negatief: Comfort kamer, communicatie
Steer clear - rundown apartment and dishonest host
1) There was no WiFi available whatsoever during our stay, even though the property was advertised with free Wifi. We had to find an internet cafe to get Wifi.
2) We requested the host provide a credit to pay for the Wifi fees we incurred, and they refused.
3) This is not a "luxury" apartment. Appliances didn't work and there was barely any hot water
4) Someone showed up 2 hours before check-out and tried to clean the apartment while we were still sleeping.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
2 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service
De ligging is mooi centraal. Metrostation om de hoek maar alles is lopend te bereiken als je wil. Supermarkt om de hoek, wat erg prettig is voor het ontbijt. (er is ook een bakker). Helaas heeft de accomodatie geen balkon of buitenmogelijkheid. Hiervoor moet je echt het appartement verlaten. Onder het complex loopt de metrolijn en dit geeft een wat lichte trilling maar is door ons niet als hinderlijk ervaren. De buurt is verder rustig en in de directe omgeving zijn eetgelegenheden te vinden. Het interieur en de benodigdheden van het appartement is wat verouderd en kan wel een update ondergaan.
De communicatie met de eigenaresse was prima. Prettige dame die bij aankomst je van toeristische tips voorziet.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sophia
12 dec 2019
Positief: Netheid, voorzieningen
A wonderful home away from home. Convenient for public transport, yet out of the hustle and bustle of the touristy spots.
Marco and Sissi are attentive hosts who respond very promptly to messages.
Just make sure you budget extra, even though Expedia will assure you in writing that all the expenses are covered by your booking. When you arrive you are expected to pay a cleaning fee and the city tax, and Expedia will deny that they ever said the booking is fully paid, even though you have it in writing.
Sophia
5 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kendell
6 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Two weeks in Rome!
Be aware, the photos are of multiple different apartments. Be sure to ask which apartment you are getting prior to booking. I was disappointed to find out after we arrived that we did not have a balcony or a more modern washroom.
Other than that, the building is in a great location. The owner, Marcos, is a joy and his assistant, Sissi, is wonderful.
Many attractions are within walking distance. There is a subway station and bus stops near by for further attractions.
In the apartment is a comfortable bed in the bedroom plus a small fold out bed. There is tv in the livingroom and bedroom (tv is 90% Italian). The small kitchenette has dishes, pots, pans, espresso maker, fridge, washing machine (hanging dryer only, no electric dryer).
Across the street there is a grocery store, a pizzaria and a cafe. All very handy.
We would definitely recommend staying here.
Kendell
16 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 nov 2019
Positief: Personeel en service
Lage top, nicht ganz sooo sauber, vor allem die Fenster bzw Einrichtung teilweise sehr veraltet zb die Küche und das Bad,
Ausstattung der Küche hätte etwas mehr und hochwertiger sein können. In Deutschland wäre das nie ein luxuriöses Apartment gewesen.
Nach Anruf kam sofort jemand um uns einzulassen.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
15 sep 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Sauberkeit lässt zu wünschen übrig, im Bad überall Schimmel. Das Bad sehr alt und klein, fast nicht möglich als 1.80m Mensch zu duschen.
Der Zustand des Appartments ist weit weg von den Fotos, heruntergekommen und brüchig und alt
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
3 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Located just up from Lepanto Metro stop, this was an ideally located apartment. A supermarket is around the corner and there are several bars nearby. The only 'issue' is you are close to the metro line, which means minor rumbling from the trains, but this didn't disturb us. Sissi met us promptly on arrival, talked us through all the necessary information and even recommended a couple of places to eat and visit - both excellent. Communication between us and Sissi was quick and efficient and I couldn't have asked for a nicer stay.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
17 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Happy Stay...Happy 2 Stay!
Our welcome both before and when we arrived was excellent. Things stayed just as good throughout our stay. For what we needed, this apartment was ideal. It is close to central Rome and right by the banks of the Tiber. All places in Rome are accessible from this apartment, and if you don't want to walk everywhere as we did, a metro station is within easy striking distance. There is a well stocked supermarket just across the road. The apartment block itself is above the underground and we were aware of the rumble of trains. For us this was not an issue, (and at rush hour there are the horns of car drivers too! This is Rome after all)! You would need to consider your own noise tolerance. The apartment was spotless, comfortable, well equipped for cooking and spacious. Hopefully, it will be available when we next wish to visit Rome because we would certainly look to stay here again and it will be our first choice.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 apr 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Die Lage des Apartments ist super, sehr zentral und doch ruhig. Die Kommunikation per Whattsapp mit den Vermietern total problemlos und nett. Die Ausstattung des Appartments war super, nur die Küche war nicht so ganz sauber.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Carlos
27 jan 2019
Positief: Netheid
Muy amables pero no era lo que contrate
Segun lo que contrate me dieron una unidad mas chica. De Hotels para variar no tuve respuestas. No fu cionaba bien ni el horno ni la calefaccion.
Carlos
5 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
SONIA
4 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
El apartamento está muy bien situado, limpio, con todo lo necesario para hacer tu comida si quieres. La estación de metro a menos de 5 minutos y un supermercado a 2 min. El aire acondicionado es fantástico así como la wifi. Dispone de mantas por si las necesitas y los dueños son encantadores. La zona es muy tranquila.
SONIA
4 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eledir
24 aug 2018
Friendly staff and comfortable place
Excellent stay! The host was magnificent and very helpful! The hotel is well located and very comfortable! We love to be there