Het huis ligt op slechts 200 meter van het Colosseum en is gerenoveerd met Italiaanse designmeubels om gasten de beste ervaring in het hart van de Eeuwige Stad te garanderen.
Het appartement is 85 m² groot en beschikt over een woonkamer met een slaapbank, twee comfortabele tweepersoonssuites en twee badkamers, waarvan één en-suite.
Het huis beschikt over high-speed WiFi, self check-in technologie en airconditioning in alle kamers.
The Space:
De hele flat is gerenoveerd met de nadruk op het verminderen van de milieu-impact: waterbesparende kranen, energiebesparende verlichting, en recyclagebakken.
Alle kamers in het huis hebben nieuwe geluiddichte ramen en deuren, high-speed Wi-Fi, LAN-netwerk in alle kamers, airconditioning, radiatoren en LED-verlichting.
In de woonkamer met open keuken van Scavolini staat een grote bank, verlicht door een Scandinavische staande lamp. Het eetgedeelte is uitstekend verlicht en de tafel is ook geschikt voor diners voor 6 personen.
Door de vele lichtpunten in de lichtkamer kunnen naar behoefte verschillende sferen worden gecreëerd.
De comfortabele bank is snel om te bouwen tot een uiterst comfortabel bed voor twee extra gasten.
De keuken is volledig uitgerust: vaatwasser, fornuis met inductiekookplaat Nespresso koffiezetapparaat, waterkoker, keukengerei, serviesgoed, koelkast, vriezer en een moderne magnetron.
De tweepersoonskamers genieten van een uitstekende natuurlijke verlichting, evenals LED-spots.
Een van de twee kamers biedt een uniek uitzicht op de beroemde 12e-eeuwse Basiliek van San Clemente.
De tweede kamer heeft een comfortabele en-suite badkamer.
De kussens en de nieuwste antibacteriële geheugenmatrassen garanderen de gasten de beste rust en hygiëne. Grote driedeurskasten met binnenspiegels, een bureau, bagagerek en 43-inch full HD smart TV completeren de inrichting.
Beide badkamers zijn uitgerust met ruime douches met harsbodems.
Een kluis en een bijkeuken met wasmachine completeren het appartement.
Guest Access:
Het appartement is gelegen op de eerste verdieping van een 17e eeuws gebouw in het historische centrum van de hoofdstad, op loopafstand van het Colosseum (200m), de Domus Aurea (270m), de Boog van Constantijn (650m) en de Keizerlijke Forums.
Het gebouw beschikt niet over een lift.
Zowel de flatdeur als de veiligheidsdeur bij de ingang van de flat zijn uitgerust met self check-in technologie via keypad.
Het huis is gelegen in het historische centrum, maar net buiten de verboden verkeerszone (ZTL).
Other Things to Note:
In de directe omgeving van het huis zijn alle belangrijke voorzieningen, zoals restaurants, supermarkten, apotheken, banken, en openbaar vervoer.
Na elk verblijf wordt het appartement toevertrouwd aan een professioneel schoonmaakbedrijf dat buitengewone ontsmettingsmaatregelen neemt, afhankelijk van het moment, voor een maximale veiligheid van elke gast.
Interaction with Guests:
Onze prioriteit is om je het best mogelijke verblijf te bieden, van boeking tot uitchecken. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor je aankomst of tijdens je verblijf via het communicatiekanaal van je voorkeur, we staan altijd voor je klaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Shampoo
Woonruimtes
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Tv
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Kantoor
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
15 treden naar de ingang
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Gelijkvloerse accommodatie
Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT058091C27AVK38HC
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome. Colosseum en Forum Romanum zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Zijn huisdieren welkom bij Colosseum Holidays - San Giovanni in Laterano?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Colosseum Holidays - San Giovanni in Laterano inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Colosseum Holidays - San Giovanni in Laterano uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Colosseum Holidays - San Giovanni in Laterano?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Gouden Huis van Nero en Colosseum. Ook Forum Romanum en Basilica di Santa Maria Maggiore liggen op 2 km afstand. Labicana Tram Stop en Colosseo-Salvi N. Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen over Colosseum Holidays - San Giovanni in Laterano
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
10
Netheid
10
Locatie
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lumari
22 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very central to everything! It was nice that there is a groceries 3 blocks away, shopping was good and restaurants did not disappoint! We can't wait to come back.
Lumari
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Guadalupe N.
2 apr 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Rome Trip
It was a lovely space and it was very clean in the heart of the Colosseum. The beds and pillows were very comfortable. The host communicated the process and was very helpful. Thank you for making our stay a wonderful one.