Gehele woning·Particuliere eigenaar

Central, elegant apartment fully furnished in a stately building.

Fotogalerie voor Central, elegant apartment fully furnished in a stately building.

Een gang met een zwarte deur, witte betegelde muren en een potplant.
Een modern architectonisch gebouw met een gebogen gevel en een groot uitkragend gedeelte.
Een brede, statige trap met sierlijke zwarte leuningen en een houten handrailing, die leidt naar een ruimte met een houten deur en een plant in een pot.
Een gezellige woonkamer met een ronde houten tafel, een witte bank en een potplant.
Een houten tafel met een boek, een schaal sinaasappels, een kaars en een kop.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Central, elegant apartment fully furnished in a stately building.

  • Rome is de stad van kunst bij uitstek.
    Flat Six is een appartement dat de elegante sfeer van diegenen die graag onderdompelen in cultuur volledig weerspiegelt.
    Panoramisch en fris in de stijl van de jaren 30, met uitzicht op de Tiber en zijn sportclubs. Het heeft een grote ingang, een slaapkamer met een inloopkast, een kamer met een zeer comfortabel eenpersoonsbed zonder raam en een woonkamer met een eethoek. De woonkamer heeft dubbele gevelbekleding met elegante afwerkingen: van de ramen met originele boiserie tot de prachtig gedecoreerde vloeren met jaloezieën; ingericht met een designbank van Philip Stark zo groot dat deze kan worden gebruikt als een bed en massief houten meubels die een warme sfeer creëren. Perfect voor koppels of gezinnen met 2 kinderen. Mogelijkheid van babybox. De keuken is klein en perfect functioneel.
    Een badkamer met toilet, bidet en douche. Het is gelegen op de derde verdieping van een elegant gebouw uit de vroege jaren 1900 perfect onderhouden met een conciërgeservice, lift, airconditioning, stijlvolle afwerking met moderne gemakken, tv en wi-fi. Voor degenen die willen deelnemen aan de gebeurtenissen in het Romeinse zomeravontuur, waardoor deze ongelooflijke stad een bestemming is voor concerten, tentoonstellingen en doorlopende evenementen.
    Op loopafstand zijn er, supermarkt, biologische supermarkt, openbare parkeerplaatsen, sportscholen en sportcentra. De tramhalte Via Flaminia - halte Fracassini - die naar het historische centrum leidt in slechts vier haltes of naar Villa Borghese, ligt op drie minuten lopen. Het Nationale Museum van XXI Century Arts (MAXXI - ontworpen door architect Zaha Hadid) ligt op loopafstand, net als het Auditorium Parco della Musica (ontworpen door Renzo Piano), het Palazzetto dello Sport (ontworpen door Annibale Vitellozzi en de ingenieur Pier Luigi Nervi) het Olympisch Stadion (project van Enrico Del Debbio en voltooid door de architect Annibale Vitellozzi) en het Foro Italico Tennis Stadium door de Ponte della Musica.

    Bij aankomst, na het appartement gezien te hebben, gaan we verder met het inchecken, voor de documenten en het korte contract, de formaliteiten voor de betaling van de toeristenbelasting en eventuele benodigdheden voor het verblijf.

    Flat Six is ​​een licht, ruim, elegant en panoramisch appartement. Het heeft een grote ingang, een tweepersoonsslaapkamer met een inloopkast en een woonkamer met een eethoek. De woonkamer is een enkele slaapplaats. Het appartement heeft ook een klein eenpersoonsbed maar zonder facing. Het heeft een badkamer, met toilet, bidet en de douche. Het bevindt zich op de derde verdieping van een vroeg 20e-eeuws gebouw met een lift, airconditioning en een stijlvolle afwerking met moderne gemakken. Op loopafstand zijn er: supermarkt, biologische supermarkt, openbare parkeerplaatsen, sportscholen en sportcentra. De tram die naar het historische centrum van Villa Borghese rijdt, ligt op drie minuten lopen. Het Nationaal Museum van XXI Century Arts (ontworpen door de architect Zaha Hadid) is het Auditorium Parco della Musica (ontworpen door Renzo Piano), het "Sportpaleis" (ontworpen door Annibale Vitellozzi en Pier Luigi Nervi), het Olympisch Stadion (ontworpen door Enrico Del Debbio en voltooid door de architect Annibale Vitellozzi) en het Foro Italico Tennis Stadium door het oversteken van de Ponte della Musica.

    Bij aankomst, na het appartement te hebben gezien, door te gaan met de cheque, voor de documenten en het korte contract, de formaliteiten voor de betaling van de toeristenbelasting en eventuele benodigdheden voor het verblijf.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis bevindt zich in Flaminio, een wijk in Rome, en ligt aan het water. Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Spaanse Trappen en Trevifontein. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Kies voor een wateravontuur zoals zwemmen of voor een outdooravontuur zoals fietsen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Rome
Meer vakantiehuizen in Rome
Kaart
roma, Lazio

In de buurt

  • Het Colosseum in Rome, Italië, met een brug op de voorgrond en een helderblauwe lucht.
    Tiber Rivier
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een modern gebouw met een groot verlicht bord waarop staat 'More Than Meets the Eye'.
    MAXXI Museo nazionale delle arti del XXI secolo
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een vredig meer met een klassiek paviljoen, omgeven door weelderige bomen en een helderblauwe lucht.
    Villa Borghese
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Luchtbeeld van een sportcomplex met een groot stadion, zwembad en tennisbanen.
    Foro Italico
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een levendig plein met historische gebouwen, een opvallende koepel en een centraal monument.
    Piazza del Popolo
    19 min. wandelen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Flaminia-Fracassini Tram Stop - 3 min. wandelen
  • Station Rome Euclide - 18 min. wandelen
  • Luchthaven Ciampino (CIA) - 49 min. rijden

Restaurants

  • TreeBar
    4 min. wandelen
  • Brio Bistrot
    8 min. wandelen
  • Typo Caffetteria & Bookshop
    11 min. wandelen
  • Caffè Stella Ruschena
    3 min. wandelen
  • Tanagra Restaurant
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Central, elegant apartment fully furnished in a stately building.?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Central, elegant apartment fully furnished in a stately building. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Central, elegant apartment fully furnished in a stately building. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Central, elegant apartment fully furnished in a stately building.?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Flaminio, op 15 minuten wandelen van Villa Borghese en Foro Italico. Ook Piazza del Popolo en Via del Corso liggen op 2 km afstand. Flaminia-Fracassini Tram Stop en Ankara-Tiziano Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Central, elegant apartment fully furnished in a stately building.

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Fantastic apartment and host in Rome!

We are so thankful to Maria Patrizia for her wonderful hospitality during our stay in her beautiful apartment in Rome. She went above and beyond to make sure our stay was as smooth and enjoyable as possible. We found this apartment during our search for properties within walking distance to Auditorium Parco della Musica, where I was attending a work conference. The apartment is large, spacious, and beautifully decorated as per the photos. We took advantage of having a full kitchen and appliances to truly feel at home. The surrounding area additionally had several fantastic restaurants that we enjoyed- we were certainly spoiled with the excellent food! The apartment is also within walking distance to numerous attractions in central Rome, which we frequented. Our stay in Rome was no doubt enhanced by staying in this property and we are thankful to Maria Patrizia for her kindness and help not only with the property, but also with airport transportation and general recommendations. If we travel to Rome again, there will be no hesitation about where we stay!