Geheel appartement

Acton

Fotogalerie voor Acton

Appartement, 1 slaapkamer | 1 slaapkamer, gratis wifi, beddengoed
Appartement, 1 slaapkamer | Badkamer | Een douche, een regendouche, een bidet, handdoeken
Appartement, 1 slaapkamer | Dineren op de kamer
Appartement, 1 slaapkamer | 1 slaapkamer, gratis wifi, beddengoed
Appartement, 1 slaapkamer | Privékeuken | Een koelkast met diepvriezer, een oven, een kookplaat

Geheel appartement

1 slaapkamerMax. aantal: 555 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Acton

Dit appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met digitale zenders en een keuken met een koelkast, oven en kookplaat. Er zijn gemakken als een wasmachine en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een balkon.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en een bidet.

In dit appartement in Rome is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Espressoapparaat
  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte

Entertainment

  • Flatscreen-tv met digitale zenders

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: EUR 20 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [Piazzale della Stazione del Lido 27].
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 40 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT058091C2M4YJR76D
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Acton Rome
Acton Apartment
Acton Apartment Rome

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Lido di Ostia, een wijk in Rome, en ligt vlak bij het strand. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Ostia Antica en Castello di Giulio II. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Pontile Di Ostia en Associazione Culturale Affabulazione een bezoekje brengen. Kursaal Village en Shilling di Ostia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rome
Meer appartementen in Rome
Kaart
Via Ferdinando Acton, 35, Rome, RM, 00122

In de buurt

  • The ruins of Ostia Antica are not as famous as the Colosseum and the Roman Forum but they are no less glorious. You will find the abandoned city along the Tiber to have incredibly preserved mosaic floors, streets and remnants of homes and theatres. A map is a must if you opt to go on your own. #History
    Ostia Antica
    4 min. rijden - 2.2 km
  • The day before getting on a plane and flying 8 hours back to the United States— One of my absolute favorite sunsets happened on the bridge of Ostia on a Sunday evening as a man played the guitar and sung beautiful Italian verses with his faithful furry companion by his side. Still one of my most memorable experiences while in Italy.
    Pontile Di Ostia
    6 min. rijden - 1.9 km
  • Il Curvone
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Spiaggia Libera Canale dei Pescatori
    2 min. rijden - 1.8 km
  • PalaPellicone
    3 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Rome Castel Fusano - 4 min. rijden
  • Stella Polare Station - 6 min. wandelen
  • Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 28 min. rijden

Restaurants

  • Bar Piper
    11 min. wandelen
  • Fraschetta La Romanella
    3 min. wandelen
  • Al 17
    13 min. wandelen
  • Birrifugio
    2 min. wandelen
  • Freak Out
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Acton?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Acton inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Acton uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Acton?

Dit appartement ligt in Lido di Ostia, op 2 km afstand van Il Curvone en Spiaggia Libera Canale dei Pescatori. Ook Pontile Di Ostia en PalaPellicone liggen op 3 km afstand. Stella Polare Station ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Rome Castel Fusano is het 27 minuten wandelen.

Beoordelingen over Acton