Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in La Cité-Limoilou, een wijk in Québec. Bezoek Aquarium of Quebec en Théâtre Capitole, plaatselijke attracties, of ga naar Petit Champlain (wijk) en Rue Saint-Jean als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Vidéotron Centre of Québec City Convention Center. Bekijk onze reisgids voor Québec
Internationale luchthaven Jean Lesage (YQB) - 22 min. rijden
Restaurants
Cantook Franky Johnny Borderon
5 min. wandelen
Chez Carlos
11 min. wandelen
Brasserie Artisanale la Souche
7 min. wandelen
Don.chamo.resto
5 min. wandelen
Tim Hortons
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pied à terre in Limoilou?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Waar staat Pied à terre in Limoilou?
Dit appartement ligt in La Cité-Limoilou, op 2 km afstand van Cegep Limoilou en Vidéotron Centre. Ook Château Frontenac en Québec Cruise Terminal liggen op 3 km afstand. Quebec Palace Station ligt op 22 minuten wandelen.