Aparthotel
Apart Hotel Punta Sol
Vlak bij het strand, met een binnenzwembad
Fotogalerie voor Apart Hotel Punta Sol





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Standaard appartement laden

Standaard appartement
Hoogtepunten
Een balkon
Airconditioning
Keuken
Een koelkast/vriezer
Televisie
Verrijdbare/extra bedden
Baby-/kinderbedden
Verduisterende gordijnen
Alle foto's voor Appartement, terras laden

Appartement, terras
Hoogtepunten
Een terras
Airconditioning
Keuken
Een koelkast/vriezer
Televisie
Verduisterende gordijnen
Een regendouche
Een haardroger
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Rambla C. Williman, Parada 21 y media de Playa Mansa, Punta del Este, maldonado, 20050
Over deze accommodatie
Apart Hotel Punta Sol
Vlak bij het strand, met een binnenzwembad
Geniet bij dit aparthotel van een kinderzwembad en barbecues. Elk aparthotel is voorzien van een televisie met kabelzenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een regendouche en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Apart Hotel Punta Sol heeft 35 kamers met een kluis en een haardroger. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een bad of douche met een regendouche en een bidet.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Er is een televisie met kabelzenders. 's Avonds wordt een turndownservice aangeboden en een huishoudservice is dagelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over een binnenzwembad en een kinderzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere fitnessfaciliteiten.
Gelijkaardige accommodaties

Neike Boutique Hotel
Neike Boutique Hotel
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 10 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie tussen 15 november en de dag na Pasen: de nationale btw (10%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (10%).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: UYU 1000 per huisdier, per nacht
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apart Hotel Punta Sol
Apart Hotel Sol
Apart Punta Sol
Apart Hotel Punta Sol Punta del Este
Apart Punta Sol Punta del Este
Apart Punta Sol Punta Del Este
Apart Hotel Punta Sol Aparthotel
Apart Hotel Punta Sol Punta del Este
Apart Hotel Punta Sol Aparthotel Punta del Este
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Apart Hotel Punta Sol
Beoordelingen
8,0
Zeer goed
8,6/10
Netheid
7,0/10
Personeel en service
7,6/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
6 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
10 nachten verbleven in december 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 dec 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Rasec, B.
26 jul 2016
Positief: Netheid, comfort kamer
Hotel cómodo y buen ubicado. Le falta remodelación
Rasec
8/10 – Goed
Dr Sai R
17 jun 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer








