Geheel appartement·Particuliere eigenaar
The little house in the park
Appartement in Ponte San Nicolo
Fotogalerie voor The little house in the park





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 142
inclusief belastingen en toeslagen
28 jan - 29 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Charming chalet with WiFi and AC in lovely Rubano
Charming chalet with WiFi and AC in lovely Rubano
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
De prijs is € 109
inclusief belastingen en toeslagen
28 jan - 29 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT028069C2642R6ONW
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Ponte San Nicolò, Provincia di Padova
In de buurt
Museo Nazionale Villa Pisani12 min. rijden - 11.7 km- Industrieterrein van Padua5 min. rijden - 4.6 km
- Het Zwembad van Mimmo8 min. rijden - 7.5 km
- Padovanelle Ippodromo V.S. Breda10 min. rijden - 7.7 km
- Kioene Arena11 min. rijden - 7.7 km
Lokaal vervoer
- Station Vigodarzere - 13 min. rijden
- Luchthaven Marco Polo (VCE) - 43 min. rijden
Restaurants
- Pizzeria Stop4 min. rijden
- Bar Hacca13 min. wandelen
- Panificio Pasticceria Fratelli Galeazzo8 min. wandelen
- Amici miei4 min. rijden
- Ristorante Messicano Picadillo3 min. rijden








