Hilton Garden Inn Padova City Centre in Stadscentrum bevindt zich bij het congrescentrum. Scrovegni-kapel en Pedrocchi Cafe zijn opmerkelijke bezienswaardigheden en Gran Teatro Geox (evenemetencomplex) is een populaire attractie in de omgeving. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Euganeo. Bekijk onze reisgids voor Padua
Corso Milano 40, Padova, PD, 35139
In de buurt
Padua-kathedraal
5 min. wandelen - 0.4 km
Universiteit van Padua
8 min. wandelen - 0.7 km
Pedrocchi Cafe
8 min. wandelen - 0.7 km
Scrovegni-kapel
11 min. wandelen - 1.0 km
Basilica di Sant'Antonio di Padova
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station Padua - 17 min. wandelen
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 44 min. rijden
Restaurants
Ristorante Sant'Agnese
4 min. wandelen
Rossopomodoro
5 min. wandelen
Bistro Messicano
3 min. wandelen
Italian street food
4 min. wandelen
Q Bar
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hilton Garden Inn Padova City Centre
Hotel met een chique stijl niet ver van Padua-kathedraal
Hilton Garden Inn Padova City Centre bevindt zich dicht bij Pedrocchi Cafe en Universiteit van Padua en biedt een droogkuis/wasserijservice, een bar en een 24-uurs fitnesscentrum. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van conferentieruimte en een restaurant.
Andere voordelen zijn:
Limousine- of autoservice, een continentaal ontbijt (toeslag) en parkeerplaatsen ter plaatse
Snelle uitcheckservice, wasservice en een kruier/portier
Vergaderruimtes, conciërgeservice en een feestzaal
Kamervoorzieningen
De 132 kamers zijn inclusief voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Limousine-/autoservice
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 30 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 10.30 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 11.00 uur in het weekend: EUR 18 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
7 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimtes
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Hardhouten vloer in de kamer
Lift (60 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
7 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Beaux-arts-architectuur
Feestruimte
Gebouwd in 1971
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 27 inch met premium satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 23 december tot 6 januari:
Één van de eetgelegenheden
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 30 per huisdier, per verblijf, naast een borgsom van EUR 30 per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 14 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 18 per persoon
Betaald parkeren: EUR 30 per dag
Borgsom voor huisdieren: EUR 30 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hilton Garden Inn Padova City Centre?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van EUR 30 per dag en een toeslag van EUR 30 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hilton Garden Inn Padova City Centre?
Vandaag, 14 mei 2026, kost een verblijf bij Hilton Garden Inn Padova City Centre van één nacht voor twee volwassenen op 10 jun. 2026 min. € 146, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 30 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hilton Garden Inn Padova City Centre inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hilton Garden Inn Padova City Centre uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hilton Garden Inn Padova City Centre?
Dit hotel ligt in Stadscentrum, op 15 minuten wandelen van Padua-kathedraal, Pedrocchi Cafe en Universiteit van Padua. Ook Scrovegni-kapel en Basilica di Sant'Antonio di Padova liggen op 2 km afstand. Station Padua ligt op 17 minuten wandelen en naar Padua (QPA-Station Padua) is het 17 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hilton Garden Inn Padova City Centre
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,6
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 81 van 127 beoordelingen
10 - Uitstekend
81
Gastenscore: 8 - Goed. 29 van 127 beoordelingen
8 - Goed
29
Gastenscore: 6 - Redelijk. 15 van 127 beoordelingen
6 - Redelijk
15
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 127 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 127 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nelson
18 apr 2026
Positief: Netheid
Business hotel clean and close to the city center
Nelson
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
VICTOR MANUEL GARAGARZA
6 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Extraordinario hotel, muy buen servicio y la habitaciones son espaciosas
VICTOR MANUEL GARAGARZA
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ester
4 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Albergo pulitissimo, centrale, letti king comodissimi. Personale eccellente. Ci torneremo di sicuro!
Ester
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shahram
29 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmern gut ausgestattet.
Shahram
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martyna
16 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay.
Martyna
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Philippe
25 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre rénovée, excellent petit déjeuner, personnel professionnel, bon emplacement à 15 min à pied du centre ville. Mériterait de trouver une meilleure solution de parking (un parking public en terre battue et pas trop secure à 15 min à pied de l’ hôtel)
Philippe
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hidemi
10 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Poderia melhorar as opções no café da manhã.
ivo
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
HELENE
10 jan 2026
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Hôtel moyen ne méritant pas les 4 étoiles
HELENE
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
neftali
13 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bueno para familia
Muy bien ubicado, buena atención
neftali
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
FERNANDO
22 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente Servicio y cómoda la habitación
FERNANDO
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andjelko
17 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Decent place close to the city center.
Andjelko
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mark
13 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location - breakfast option okay but picked local cafe/bar
Mark
2 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Mardo
15 jan 2026
Positief: Netheid
parking around 1 km far
Mardo
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dr TT
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent
Dr TT
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Evan
8 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel, clean and comfortable and well maintained, with a surprisingly nice breakfast. A little further from the center of town than expected but an all round excellent choice.
Evan
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luis Javier
9 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
La habitación y el personal
Luis Javier
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michel
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Internet in my room was very unstable. The Internet connection to my I-phone was very erratic, it was randomly disconnecting for no apparent reason.
Michel
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Peter
18 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Big, modern room.
Peter
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anurag
24 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Everything is great except the wifi. The rooms are spacious, well equipped and well maintained. Service is very good. Breakfast had a lot of options. And the location is also very convenient. The only complain is about the absolutely terrible wifi. When you pay this much and stay at a Hilton, you expect the wifi to be fast and stable, this was clearly not.
Anurag
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
VICTOR MANUEL GARAGARZA
12 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente ubicación. El serbio del hotel de lo mejor.
VICTOR MANUEL GARAGARZA
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marius
30 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Hotel!!
Highly recommend the hotel!!
Marius
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Danielli
28 dec 2025
O hotel ficou abaixo das expectativas, quarto não funcional, Wi-Fi muito ruim e longe de tudo.
Danielli
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
VICTOR MANUEL GARAGARZA
12 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente hotel, bien ubicado. Muy buen servicio
VICTOR MANUEL GARAGARZA
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Blanca Adriana
9 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten