'Very nice place with friendly staff. Clean big rooms and great views from the balcony. Highly recommended. 10 minutes walk (downhill) to nice beach and 15 minutes walk (or EUR 2,75 taxi ride) for the return uphill'
IG Nachosol Atlantic & Yaizasol by Servatur - Adults Only
IG Nachosol Atlantic & Yaizasol by Servatur - Adults Only
IG Nachosol Atlantic & Yaizasol by Servatur - Adults Only
IG Nachosol Atlantic & Yaizasol by Servatur - Adults Only
IG Nachosol Atlantic & Yaizasol by Servatur - Adults Only
IG Nachosol Atlantic & Yaizasol by Servatur - Adults Only
4.0-sterrenaccommodatie
Mogan
9.0 van 10, Fantastisch, (179)
9,0/10
Fantastisch
(179)
'Prachtig hotel. Mooie kamers. Zeer stille airco ! Om naar het strand/restaurant te gaan moet je wel 10 minuten trappen aflopen. En weer oplopen. Hotel ligt tegen een rots. Dus daar wel op letten.'
'It is a very huge hotel but the different blocks have a roof with a package off relaxing possibilities (swimmingpool, (snack)bars loungers for sunbathing, gaming oppertunities etc.). The rooms are perfect, with a great see view, a balcony and clean. Besides that the servicepeople are nice, polite and very helpful. And the food is good with a lot of diversity.
Flip van Keulen
The Netherlands'
'Mooi uitzicht. Rustige ligging. Lekker eten. Heel vriendelijk personeel, zowel aan de receptie, aan de bar, in het restaurant als het poetspersoneel.
De animatie is op sommige momenten redelijk druk, lawaaierig en erg op Fransen gericht.
Vlakbij het hotel busvervoer, waardoor Puerto de Mogan, Maspalomas, Las Palmas ... makkelijk bereikbaar zijn.'
'Wir kommen immer wieder gerne. Die Auswahl an Speisen wie auch das gesamte Team sind einfach hervorragend. Dazu noch der Ausblick einfach ein perfekter Familienurlaub'
'Studio's zijn wat gedateerd. Keukentje is klein, maar voorzien van alle gemakken (magnetron, broodrooster, waterkoker en koffiezetapparaat, tafel met twee stoelen). Er zijn echter te weinig stopcontacten om meerdere apparaten tegelijk te gebruiken. Studio's en appartementen zijn, vanwege de hoge ligging, niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn. Het uitzicht is, vanwege deze ligging, echter spectaculair. Vanaf het balkon (met parasol, wasrek, ligbed met kussen, stenen bank en tafel met...
'Very clean, great location although up a hill. We walked up and down but you could get a taxi. Poolside lovely and infinite pool a blessing on hot days. Staff very helpful and efficient.Boat trip to nearby villages excellent.'
'Wat een weldaad, heerlijk zo je vakantie te kunnen vieren. Aan alles is gedacht. Personeel is prettig. De appartementen zijn prettig, schoon en gezellig om in te zijn. Voorzieningen allemaal prima. Alleen die vervelende Engelse gasten daar moeten ze een cursus samenleving aan geven. Met wat minder drank en wat minder schreeuwende en alles vernielende kinderen. Ons verblijf was, zoals we gewend waren weer prima. Tot de volgende keer.'
'Prachtig hotel, geheel gerenoveerd met echt fantastisch goed eten in het restaurant. Genoeg bedden aan het zwembad, geen handdoekje leggen.
Kamers groot en heel verzorgd en netjes. Personeel heel vriendelijk, gemotiveerd en behulpzaam.
Samengevat; super kwaliteitsbeleving waar veel hotels nog iets van kunnen leren.
Enige minpunt is dat het hoog op een berg ligt en er geen faciliteiten op loopafstand zijn. Daarnaast zijn er met name veel jonge gezinnen met kleine kinderen waardoor het soms...
'Location was perfect and staff were more than helpful both in restaurant and reception. Everywhere was clean and entertainment in the evening was a bonus. '
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
De beste hotelbeoordelingen voor Playa del Cura
Servatur Puerto Azul
10/10 Voortreffelijk
"Prachtig hotel, geheel gerenoveerd met echt fantastisch goed eten in het restaurant. Genoeg bedden aan het zwembad, geen handdoekje leggen.
Kamers groot en heel verzorgd en netjes. Personeel heel vriendelijk, gemotiveerd en behulpzaam.
Samengevat; super kwaliteitsbeleving waar veel hotels nog iets van kunnen leren.
Enige minpunt is dat het hoog op een berg ligt en er geen faciliteiten op loopafstand zijn. Daarnaast zijn er met name veel jonge gezinnen met kleine kinderen waardoor het soms chaotisch/onrustig was in het restaurant."
"Hotel is gedateerd en dat zie je terug aan gebladerde verf op sommige muren en de uitstraling van de kamer. Personeel is vriendelijk en de busservice naar Puerto de Mogan is een groot pluspunt. Akoestiek in de eetzaal laat te wensen over. Fantastische bergwandelingen gemaakt op het eiland "
"It is a very huge hotel but the different blocks have a roof with a package off relaxing possibilities (swimmingpool, (snack)bars loungers for sunbathing, gaming oppertunities etc.). The rooms are perfect, with a great see view, a balcony and clean. Besides that the servicepeople are nice, polite and very helpful. And the food is good with a lot of diversity.
Flip van Keulen
The Netherlands"
"Hotel was in orde. Ontbijt was goed en gevarieerd meer het diner droog. Komt vooral door de wijze van bewaren/presenter; veel op een warme plaat bewaren ipv gedoseerd kleinere porties. Is het gebruikelijk dat je moet betalen voor voor verversen van handdoeken en het gebruik van een badhanddoek (€15,- borg en bij vernieuwen wel betalen). Parkeren is slecht en parkeer vooral niet bij een gele streep; kost je écht dik € 80,-"
Wat is een vakantie zonder een dagje luieren op het strand? Ontdek Playa del Cura, een populair strand in Mogan. Verken de jachthaven met een wandeling in dit gezinsvriendelijke gebied.
Waarom zou je tijdens je vakantie in Mogan niet lekker een gaan slaan balletje op de golfbaan van Anfi Tauro-golfbaan? Maak een wandeling langs de jachthaven in dit ontspannen gebied of probeer een van de levendige bars.
Ontdek het havengebied van Puerto Rico met een uitstapje naar Haven van Puerto Rico. Geniet van de wandelmogelijkheden die in dit ontspannen gebied te vinden zijn, zoals prachtige stranden, en ga voor een hapje of drankje in de geweldige restaurants.
Kom met je kinderen naar Parque Aquático Lago Taurito en geniet van allerlei achtbanen en spelletjes in dit amusementspark in Taurito. Geniet van de wandelmogelijkheden die in dit ontspannen gebied te vinden zijn, zoals prachtige stranden, en ga voor een hapje of drankje in de geweldige restaurants.
Playa del Cura ligt in het hartelijke deel van Mogan dat geliefd is bij reizigers vanwege zijn stranden en prachtige tuinen. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 119 hotels en andere accommodaties.
Wat is de beste overnachtingsplek in de omgeving van Playa del Cura?
Gelegen naast Playa del Cura is H10 Costa Mogán volgens de beoordelingen van onze reizigers een perfecte optie voor je verblijf, en dit hotel biedt gratis ontbijt en een restaurant. Andere goede keuzes in de buurt zijn Gloria Palace Royal Hotel & Spa en Hotel Riviera Vista.
Hoeveel hotels liggen er in de buurt van Playa del Cura?
Expedia heeft 119 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Playa del Cura.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Playa del Cura wil annuleren?
Natuurlijk! De meerderheid van de hotelboekingen is volledig restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is in de meeste gevallen 24 tot 48 uur voor je geplande aankomst. Als je reservering niet restitueerbaar is, is het eventueel nog mogelijk om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Typ de datums in, klik op 'Zoeken' en filter op 'Volledig restitueerbaar' om de beste aanbiedingen in de buurt van Playa del Cura te bekijken.
Wat kan ik zien en ondernemen in Playa del Cura?
Playa de Amadores, Playa del Cura en Playa de Puerto Rico zijn prima locaties om tijdens je verblijf even wat tijd aan het water door te brengen. Ga voor een onvergetelijke ervaring met het hele gezin bij Angry Birds Activity Park en Parque Aquático Lago Taurito. Bij Playa Taurito, Strand van Mogán en Playa Anfi del Mar kun je je omringen met natuurschoon.