PARISUHOME ligt in 15e arrondissement, een wijk in Parijs. Eiffeltoren en Arc de Triomphe zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Champs-Élysées en Rue Cler. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stade Roland Garros of Parc des Princes. Bekijk onze reisgids voor Parijs
16 Rue Gaston de Caillavet, Paris, Ile-de-France, 75015
In de buurt
Seine
3 min. wandelen - 0.3 km
Champ de Mars
13 min. wandelen - 1.1 km
Eiffeltoren
16 min. wandelen - 1.4 km
Beaugrenelle
1 min. wandelen - 0.2 km
Pont de Grenelle
4 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
Metrostation Charles Michels - 5 min. wandelen
Station Boulainvilliers - 17 min. wandelen
Luchthaven Orly (ORY) - 32 min. rijden
Restaurants
Junk
4 min. wandelen
Starbucks
4 min. wandelen
McDonald's
4 min. wandelen
Illy Caffè
3 min. wandelen
Café Lutetia
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
PARISUHOME
Hotel vlak bij Eiffeltoren
PARISUHOME bevindt zich niet ver van Place du Trocadéro en biedt onder andere vervoer van/naar de luchthaven en een wasserij.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en een lift
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Luchthavenshuttle beschikbaar
Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Wasserij
Gastendiensten
Meertalig personeel
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Gebouwd in 2017
Kamervoorzieningen
Eten en drinken
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij PARISUHOME inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij PARISUHOME uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat PARISUHOME?
Dit hotel ligt in 15e arrondissement, op 2 km afstand van Beaugrenelle, Eiffeltoren en Place du Trocadéro. Ook Paris Expo Porte de Versailles en Champs-Élysées liggen op 5 km afstand. Metrostation Charles Michels ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Metrostation Dupleix is het 9 minuten wandelen.