Fotogalerie voor Mobility lease - République - Studio





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer 10 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
326385
Over deze buurt
dit appartement ligt in Parijs in het stadscentrum. Champs-Élysées en Rue de Rivoli zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Jardin du Luxembourg en Jardin des Tuileries. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan wat er te beleven valt bij Accor Arena of ga naar La Machine du Moulin Rouge voor een avondje uit.

Paris, Île-de-France
In de buurt
- Place de la République - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Place de la Bastille - 4 min. rijden - 1.7 km
- Opéra Garnier - 6 min. rijden - 2.6 km
- Notre-Dame - 6 min. rijden - 2.7 km
- Musée du Louvre - 7 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Le Café Pierre - 3 min. wandelen
- Café du Temple - 1 min. wandelen
- La grisette - 2 min. wandelen
- Léon de Bruxelles
- Café Fluctuat Nec Mergitur - 3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Mobility lease - République - Studio
Beoordelingen
8,0
Zeer goed
1 externe beoordeling