Le Pigalle, a Member of Design Hotels bevindt zich in 9e arrondissement, een wijk in Parijs, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Opéra Garnier en Musée du Louvre zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Champs-Élysées en Galéries Lafayette. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stade de France of Accor Arena. Bekijk onze reisgids voor Parijs
9 Rue Frochot, Paris, Paris, 75009
In de buurt
Moulin Rouge
6 min. wandelen - 0.6 km
La Machine du Moulin Rouge
6 min. wandelen - 0.6 km
Basilique du Sacré-Cœur
9 min. wandelen - 0.8 km
Opéra Garnier
15 min. wandelen - 1.3 km
La Cigale Theater
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Metrostation Pigalle - 1 min. wandelen
Station Paris-St-Lazare - 16 min. wandelen
Luchthaven Orly (ORY) - 44 min. rijden
Restaurants
Bouillon Pigalle
2 min. wandelen
Dumbo
1 min. wandelen
Café les Vedettes
1 min. wandelen
McDonald's
2 min. wandelen
Le Bar Sur Le Toit
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Le Pigalle, a Member of Design Hotels
Hotel met een chique stijl en een boetiekstijl vlak bij Opéra Garnier
Moulin Rouge en Galéries Lafayette zijn niet ver van Le Pigalle, a Member of Design Hotels. De accommodatie biedt gasten een terras, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Het plaatselijke restaurant met lokale gerechten, Le Pigalle, serveert ontbijt, lunch en diner. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), snelle incheckservice en bagageopslagruimte
Een 24-uurs receptie, een lift en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie, meertalig personeel en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en zijn inclusief voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop extra's zoals middernachtsnacks en gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en badkuipen of douches
Flatscreentelevisies van 32 inch met digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 23 per dag)
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 13.00 uur: EUR 23 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Le Pigalle
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
6 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Avondroomservice
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Gratis kranten op werkdagen
Individueel ingericht
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 30 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 8.45 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 23 per persoon
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 23 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Atlanta Frochot
Atlanta Frochot Hotel
Atlanta Frochot Hotel Paris
Atlanta Frochot Paris
Pigalle Hotel Paris
Pigalle Hotel
Le Pigalle
Le Pigalle, Of Design Hotels
Le Pigalle a Member of Design Hotels
Le Pigalle, a Member of Design Hotels Hotel
Le Pigalle, a Member of Design Hotels Paris
Le Pigalle, a Member of Design Hotels Hotel Paris
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Le Pigalle, a Member of Design Hotels?
Ja, bij Le Pigalle, a Member of Design Hotels zijn honden met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 30 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Le Pigalle, a Member of Design Hotels?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Le Pigalle, a Member of Design Hotels van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 272, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Le Pigalle, a Member of Design Hotels inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Le Pigalle, a Member of Design Hotels uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Le Pigalle, a Member of Design Hotels?
Dit in modieuze stijl hotel ligt in 9e arrondissement, op 15 minuten wandelen van Moulin Rouge en Galéries Lafayette. Ook Opéra Garnier en Place Vendôme liggen op 2 km afstand. Metrostation Pigalle ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Abbesses is het 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Le Pigalle, a Member of Design Hotels
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,8
Locatie
9,4
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 387 van 556 beoordelingen
10 - Uitstekend
387
Gastenscore: 8 - Goed. 125 van 556 beoordelingen
8 - Goed
125
Gastenscore: 6 - Redelijk. 29 van 556 beoordelingen
6 - Redelijk
29
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 556 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 556 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Charlotte
29 jul 2021
Charlotte
2 nachten verbleven in juli 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 sep 2018
Great design hotel in cool edgy neighborhood
Great design hotel in cool edgy upcoming neighborhood. Loads of restaurants and bars around and in walking distance of Montmartre and Lafayette.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
jildo, amsterdam
27 dec 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place
Great place, great atmosphere. The rooms are small but very well designed.
jildo
10/10 – Uitstekend
gabor
8 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
gabor
10/10 – Uitstekend
Judith
Reisde met een groep
31 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent place. Fun area and staff was fabulous Safe and exciting to walk around
Judith
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Alison
Reisde met een groep
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le Pigalle hotel is a hidden gem. Unassuming on the out side, but full of character and ambience. Staff were always available and went out of their way to make us feel welcome and had all we needed. We included breakfast in our stay which turned out to be a great decision. The menu was interesting and generous and the availability very flexible. Everywhere in the hotel was clean and well maintained. Only note of caution the hotel hosts events on Fridays and Saturdays and the sound travelled through one of our rooms.
Alison
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Bridgette
Reisde met partner
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The entire staff was lovely! Breakfast was great. The close proximity to the metro made getting around the city a breeze. We would definitely come back and recommend the hotel to anyone!
Bridgette
6 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Hannah Nordhøj
Reisde met een groep
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff,
Amazing room and amenities
Hannah Nordhøj
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Michelle
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location for exploring Paris! Staff was amazing so accommodating, highly recommended this hotel. Very clean food was delicious. Can’t wait to go back!
Michelle
5 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Benjamin Rohan, Woking
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel, well placed to explore Paris.
Benjamin Rohan
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Neil
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quirky
Neil
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Edward
Reisde met een groep
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes plenty of shops and bars nearby
Edward
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Olivia
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Olivia
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Scott John
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, very clean & spacious room , with a turntable and a selection of vinyl
Scott John
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Dr Heike
27 feb 2026
Dr Heike
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Alice
Reisde met een groep
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gorgeous room. Friendly staff. Overall great stay
Alice
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Sharon Clare
Reisde met een groep
24 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very quaint boutique hotel. Room was small but clean with everything you needed for a short stay. Staff were friendly and very helpful especially Claire. Good mix of bars and cafes but a lot of sex shops in the vicinity
Sharon Clare
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Bella, DUBLIN
23 feb 2026
Perfect location, amazing front desk people, great room for a solo trip. 💗See you soon
Bella
6 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Sally
Reisde met partner
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything thought of however coffee making facilities would have been a welcome addition - lovely hotel great location warm welcome
Sally
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Michael
15 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel
Michael
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Michele, boynton beach
13 feb 2026
Michele
6 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Latanya
Reisde met familie
13 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a great experience being there.
Latanya
4 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Gregory
12 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed in room 30 for an entire week. It was clean and quirky. The walls had lots of interesting artwork and there were various eclectic books and various knicknacks.
The king-sized bed dominates the center of the room. There are two closets at a the foot of the bed, one houses the excellent mini bar, the other is available for clothes etc. There is also one small chair in the corner.
Our one complaint is that there was nowhere for two people to sit and have a cocktail or a glass of wine except the bed.
.
The tiled walk-in shower is large with a rain shower head and plenty of hot water. There is also a claw foot bathtub that we didn't use. We thought a sofa would have fit nicely on that space; who uses bathtubs these days anyway?
The staff were delightful and very helpful. The one breakfast we had in the restaurant was yummy so was the coffee.
The hotel is in a great location, just minute or two from the Pigalle metro stop and down the hill from Montmarte surrounded by all kinds of restaurants, bars, and bistros. We found it was typically a 30 minute or so.walk to most of the places we wanted to visit.
Gregory
7 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
mark
Reisde met familie
23 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
An overall great hotel , easy, homelike vibe, staff is young and hip but not in a pretentious way, very welcoming . The area is great also
mark
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
ROBIN Mark
Reisde met familie
21 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
really nice boutique hotel, great location, staff was very friendly. wish they would have told us not to use our american blowdryer. it blew up bc of voltage, 110 instead of 240 there. . But our fault. bathrooms could use brighter lighting. really enjoyed it otherwise