L'Empire Paris

Kies datums om prijzen te bekijken

Luxe
VIP Access
4.0-sterrenaccommodatie
9,2

Fantastisch

Hotel met een luxe stijl en een chique stijl vlak bij Rue de Rivoli

L'Empire Paris bevindt zich dicht bij Christian Lacroix en Bourse de Commerce - Pinault Collection en biedt vervoer van/naar de luchthaven, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant Empire Cafe serveert ontbijt, lunch en diner. Naast autoverhuur ter plaatse en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.

Populaire voorzieningen

  • Spa
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 376
inclusief belastingen en toeslagen
18 jun - 19 jun

Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access

Als lid krijg je meer

  • Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
  • Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
  • Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

L'Empire Paris

  • Hotel met een luxe stijl en een chique stijl vlak bij Rue de Rivoli
  • L'Empire Paris bevindt zich dicht bij Christian Lacroix en Bourse de Commerce - Pinault Collection en biedt vervoer van/naar de luchthaven, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant Empire Cafe serveert ontbijt, lunch en diner. Naast autoverhuur ter plaatse en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
    • Een babysitter/kinderoppas (toeslag), een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en massage- en behandelingsruimtes
    • Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het ontbijt, het behulpzame personeel en de nabijheid van het openbaar vervoer
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort met 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, naast voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid en het algehele comfort van de kamers in deze accommodatie.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Flatscreentelevisies van 61 cm met premium tv-zenders
    • (kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak

Prijzen en affiliaties

  • Deze accommodatie is lid van Preferred Hotels & Resorts.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Snelle incheckservice

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Contactloos uitchecken

Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 30 per huisdier, per nacht

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

1 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 75.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 8.45 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 25 voor volwassenen en EUR 25 voor kinderen
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 70 per voertuig
  • Betaald parkeren: EUR 55 per dag
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor extra bed: EUR 75.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Nationale beoordeling

ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij L'Empire Paris?

Ja, bij L'Empire Paris zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 30 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij L'Empire Paris?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij L'Empire Paris van één nacht voor twee volwassenen op 18 jun. 2026 min. € 376, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 55 per dag.

Hoe laat kan ik bij L'Empire Paris inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij L'Empire Paris uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt L'Empire Paris een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 70 per voertuig.

Waar staat L'Empire Paris?

Dit luxe hotel ligt in Centrum van Parijs, vlak bij Rue de Rivoli en Christian Lacroix. Ook Bourse de Commerce - Pinault Collection en Pont Neuf liggen op 5 minuten wandelen. Metrostation Louvre - Rivoli en Metrostation Pont Neuf liggen op 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,2

Fantastisch

9,4

Netheid

9,0

Voorzieningen

9,6

Personeel en service

9,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 727 van 1005 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 206 van 1005 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 40 van 1005 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 1005 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 21 van 1005 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

THOMAS

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was spacious and clean,the staff was great and the hotel is in a great location for sightseeing and many restaurants.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Josephine

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was very spacious & clean. Breakfast was delicious and staff are very helpful.
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

evelia

Positief: Voorzieningen
Great location, friendly staff, great breakfast
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elisabeth

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gute Lage in Paris, tolle Zimmer
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Terrence Lynn

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect Paris hotel. Great location, great staff, great value.
10 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Keith

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good breakfast. Friendly staff.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Wolfgang

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gutes Frühstück, sehr enger Frühstücksraum
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Joshua

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
From the moment of check in, everyone was extremely gracious and kind. The breakfast at the hotel was wonderful too! The rooms are great for families and the proximity to the Louvre made it even better! Michel was wonderful at check out and I greatly appreciated the attention to detail that the other staff provided.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

AIRTON

Positief: Personeel en service, voorzieningen
Muito bem localizado
6 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Betty

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sonya, the front desk manager is very helpful. The entire staff at the hotel are friendly and courteous. Great location!
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yolanda

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Awesome staff, nice size rooms, great breakfast buffet.
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Aaro

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was an excellent room, great location and AWESOME staff! I gave most everyone a lucky English penny. Was an amazing first experience in Paris!
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Marianne

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We thoroughly enjoyed our stay at L’Empire! Our room was ready early, the bed was perfect, the breakfast was superb, the shuttles they arranged from the airport and to the train station were great, and the staff was constantly asking if we needed anything. The location was within a 10-minute walk to the Louvre and Notre Dame, restaurants everywhere. Would definitely recommend this place to anyone!
The entrance is tucked away just steps off the main street.
The lobby bear moved around each day and brought a smile.
The breakfast selection was fantastic ( more than what’s shown). The staff made the coffee for everyone and even used soy milk for me.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Klara

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
During our stay, the hotel staff consistently displayed a high level of professionalism, kindness, and courtesy. My daughter and I appreciated the safe and comfortable environment they provided. The breakfast menu boasted an impressive selection of delicious items, including freshly baked croissants, which were a highlight of our day. Joana's exceptional service ensured our cappuccino needs were always met, often before we even asked. The hotel's prime location allowed for easy exploration of local eateries, boutiques, and the iconic Louvre Museum.
10 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Stephen

Positief: Netheid, personeel en service
Nice staff great location
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sora

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Generally good
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Susan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L’Empire is very centrally located and made walking to the Louvre, Notre Dame and Rue Montorgueil very easy. The staff at reception were outstanding! Sophia went out of her way to to help us. The breakfast was excellent with a nice selection of foodchoices. Joana’s bakery additions were delicious and she was really kind remembering our beverage choices each day!
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Hyunmin

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
직원도 친절하고 객실 청결도도 좋았습니다^^b
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ellen

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great location. Close to many attractions
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Laura Steiner

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Superb in every way the location the staff 10/10
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Roberto

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
O serviço, a simpatia da recepção, em especial da gerente - Sônia, uma graça, super simpática, faz de tudo para que a sua estadia seja a melhor possível
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Katherine

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Everything was okay. The terrace was nice, but the room was hot and the bedding and furniture felt cheap and patched together. For what you pay, I’d recommend going to a nicer place with no terrace.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

arthur

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay in a great location.
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Terry

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dale

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The L’Empire Hotel is wonderfully located just behind the Louvre, with walking access to many interests in Paris. The hotel doesn’t have a lot of amenities, but that’s OK since you’ll only be sleeping there. After breakfast you can set out for the day. The staff at L’Empire is wonderful and will make you feel welcome and at home.
7 nachten verbleven in maart 2026