Le Jardin De Verre by Locke bevindt zich in Quartier Latin, een wijk in Parijs, en ligt vlak bij een metrostation. Notre-Dame en Champs-Élysées zijn opmerkelijke bezienswaardigheden en Jardin des Plantes is een populaire attractie in de omgeving. Ook Musée du Louvre en Eiffeltoren zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Parijs
7 RUE LACEPEDE, Paris, 75005
In de buurt
Jardin des Plantes
1 min. wandelen - 0.2 km
Rue Mouffetard
3 min. wandelen - 0.3 km
Panthéon
9 min. wandelen - 0.8 km
Jardin du Luxembourg
13 min. wandelen - 1.2 km
Notre-Dame
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Metrostation Place Monge - 2 min. wandelen
Station Paris Austerlitz - 12 min. wandelen
Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 54 min. rijden
Restaurants
Bistro du Marché
2 min. wandelen
Salon de Thé de la Grande Mosquée de Paris
4 min. wandelen
Casa Di Panini
4 min. wandelen
Bibie
2 min. wandelen
Le Petit Panthéon
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Le Jardin De Verre by Locke
Hotel met een chique stijl, verbouwd in 2024 en niet ver van Jardin des Plantes
Le Jardin De Verre by Locke bevindt zich dicht bij Notre-Dame en Musée du Louvre en biedt een terras, een kunstgalerij ter plaatse en een koffiebar/café. Het plaatselijke brasserierestaurant met Franse gerechten, BIBI, serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Je kunt er genieten van een kindermenu. In het 24-uurs fitnesscentrum kun je meedoen aan pilateslessen en yogalessen. Daarnaast biedt Le Jardin De Verre by Locke een tuin, een wasserij en een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een 24-uurs receptie, 2 vergaderruimtes en een lift
Conciërgeservice, gemeenschappelijke werkruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
De 145 kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
De volledige accommodatie is gerenoveerd in december 2024
Gebouwd in 1600
Geen plastic rietjes
Geen water in plastic flessen
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Uitgebreid recyclingbeleid
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 42 inch met digitale zenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Elke dag gratis kranten
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Recycleren
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Wasmiddel
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 50.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 8.45 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 28 voor volwassenen en EUR 14 voor kinderen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 50.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en mobiele betalingen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay, Apple Pay en Samsung Pay
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
Langdurige huurders welkom.
Deze accommodatie gebruikt onder meer zonne-energie
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 908118805
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Kinderen jonger dan 16 jaar worden niet tot de fitnessruimte toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Le Jardin De Verre by Locke?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Le Jardin De Verre by Locke?
Vandaag, 12 jun. 2026, kost een verblijf bij Le Jardin De Verre by Locke van één nacht voor twee volwassenen op 12 jul. 2026 min. € 182, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Le Jardin De Verre by Locke zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Le Jardin De Verre by Locke inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Le Jardin De Verre by Locke uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Le Jardin De Verre by Locke?
Dit hotel ligt in Quartier Latin, op 2 km afstand van Jardin des Plantes en Notre-Dame. Ook Musée du Louvre en Champs-Élysées liggen op 5 km afstand. Metrostation Place Monge ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station de Métro Jussieu is het 4 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Le Jardin De Verre by Locke
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,4
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 306 van 406 beoordelingen
10 - Uitstekend
306
Gastenscore: 8 - Goed. 71 van 406 beoordelingen
8 - Goed
71
Gastenscore: 6 - Redelijk. 22 van 406 beoordelingen
6 - Redelijk
22
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 406 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 406 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lyndi
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely location, beautiful property. Food was great and the staff were all so helpful.
Lyndi
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrew
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Great room, comfy bed, lovely hotel and location for exploring the city
Andrew
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
TINGTING
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff, a lovely hotel in a convenient location. The food at the hotel restaurant is excellent.
TINGTING
8 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brian
24 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s a beautiful space in a less touristy but still active neighborhood. The basic rooms are pretty small but I liked that they a had a kitchenette in each room. Would stay there again. It really is a stunning hotel.
Brian
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrew
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful stay. Super friendly staff at all times, peaceful and relaxing atmosphere, excellent food. The perfect spot to stay in Paris.
Andrew
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adriana
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love this hotel
Adriana
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic stay
Maria
7 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
giuseppe
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very quite area, clean room, excellent staff
giuseppe
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Homeira
15 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful hotel, exceptional service, delicious breakfast, centrally located, and an absolutely beautiful building with lovely interior design.
Homeira
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nancy
21 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved everything about this property. A warm welcome & great service by Laura enhanced our stay. The outdoor area, bar & restaurant are beautiful, the rooms are well appointed with everything you need for a longer stay. We’ll definitely be back!
Nancy
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shirley
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was amazing from the moment we were greeted. Their knowledge of the area and restaurant recommendations were spot on. I would definitely stay here again.
Shirley
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elana
25 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a beautiful room with a balcony overlooking Paris! What more could you ask for? This property was also stunning and in a great location near a park and lots of great bistros and bakeries. The room had a dishwasher, laundry machine and other great amenities. Helpful staff and beautiful property.
Elana
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kain
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is super cool and modern, the staff are very nice and accommodating and it’s in a great location in the Latin quarter of Paris. Can’t go wrong with this hotel.
Kain
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jennifer
19 mei 2026
First night in Paris ate in the restaurant,should’ve walked down the road to try something cheaper and finished at the restaurant for a treat
Jennifer
9 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mark
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Food was amazing and the facility was outstanding!!
Mark
10 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Johanna
26 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Loistava aamiainen
Johanna
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shannon
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Highly recommend. Very clean and quiet. The location is perfect.
Shannon
10 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
JUNICHI
7 apr 2026
暮らすように過ごすには理想的な部屋。
JUNICHI
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roisin
2 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel, very modern, good sized rooms. Lovely staff, Cecilia was great and gave an excellent restaurant recommendation. Great location, would highly recommend.
Roisin
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Monika
29 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
the room was alright aside from the fact that there was a weird smell and I had to sleep with windows open.
Monika
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julien
8 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Very nice hotel and nice rooms
Julien
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
edgar
1 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Keep up the good work
edgar
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joern
3 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel
Joern
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Giuseppe
12 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto molto bello
Giuseppe
8 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Caroline
13 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen