Ibis Budget Fresnes ligt in Fresnes. Musée du Louvre en Opéra Garnier zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Notre-Dame en Eiffeltoren. Overweeg La Machine du Moulin Rouge voor een avondje uit en mis Jardin du Luxembourg niet, een topattractie in de buurt. Bekijk onze reisgids voor Fresnes
30-32 Avenue De La Division Leclerc, Fresnes, Val-de-Marne, 94260
In de buurt
Parc de Sceaux
18 min. wandelen - 1.5 km
Paris Expo Porte de Versailles
16 min. rijden - 13.4 km
Paleis van Versailles
26 min. rijden - 21.3 km
Jardin du Luxembourg
26 min. rijden - 13.7 km
Marché d'Antony
6 min. rijden - 2.3 km
Lokaal vervoer
La Croix de Berny Tram Stop - 3 min. rijden
Station La-Croix-De-Berny - 19 min. wandelen
Luchthaven Orly (ORY) - 9 min. rijden
Restaurants
Kfc
11 min. wandelen
Au Bureau
12 min. wandelen
Express Food
4 min. rijden
Le Berny
14 min. wandelen
Café des Sports
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Ibis Budget Fresnes
Hotel vlak bij Paris Expo Porte de Versailles
Ibis Budget Fresnes bevindt zich dicht bij Jardin du Luxembourg en biedt een businesscentrum. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een feestzaal
Een 24-uurs receptie, rookvrije accommodatie en een lift
Een vergaderruimte en een automaat
Kamervoorzieningen
De 84 kamers zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en bad/douchecombinaties
Milieuvriendelijke schoonmaakproducten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Key, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 5 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 06.30 uur tot 09.30 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 10.30 uur in het weekend: EUR 9,90 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Gastendiensten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Conferentiecentrum (11 vierkante meter)
Vergaderruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
5 etages
Beleid voor afvalrecycling
Er worden milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Feestruimte
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Ramen met dubbelglas
Rietjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roerstaafjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roken is niet toegelaten
Ten minste 80% biologische voedingsproducten
Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Waar mogelijk worden voedingsproducten van de korte keten gebruikt
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 60 cm
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Er worden energiebesparende schakelaars gebruikt
Milieuvriendelijk schoonmaakmiddelen
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Verwarming
Waterbesparende douches
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.88 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 9.90 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 5 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ibis Budget Fresnes?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Ibis Budget Fresnes?
Vandaag, 9 jul. 2026, kost een verblijf bij Ibis Budget Fresnes van één nacht voor twee volwassenen op 2 aug. 2026 min. € 52, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 5 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Ibis Budget Fresnes inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ibis Budget Fresnes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Ibis Budget Fresnes?
Dit hotel in Fresnes ligt op 20 km afstand van Paris Expo Porte de Versailles, Jardin du Luxembourg en Notre-Dame. Ook Musée du Louvre en Eiffeltoren liggen op 20 km afstand. La Croix de Berny Tram Stop ligt op 20 minuten wandelen en naar RER-station Chemin d'Antony is het 22 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ibis Budget Fresnes
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
4,0
Locatie
8,2
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 96 van 276 beoordelingen
10 - Uitstekend
96
Gastenscore: 8 - Goed. 106 van 276 beoordelingen
8 - Goed
106
Gastenscore: 6 - Redelijk. 34 van 276 beoordelingen
6 - Redelijk
34
Gastenscore: 4 - Matig. 25 van 276 beoordelingen
4 - Matig
25
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 15 van 276 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
15
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shirley
2 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Je viens souvent et hôtel agréable
Shirley
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ludovic
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien
Très bien, acceuil parfait hôtel très propre petit déjeuner au top
ludovic
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jean Hubert
9 apr 2026
Parfait . Chauffage impeccable. Parking facile
Jean Hubert
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shirley
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parfait
Shirley
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
ADAIL
14 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel útil
Hotel simples mas útil para uma estadia curta
ADAIL
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
OLIVIER
27 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Je viens souvent dans cet hotel. Le personnel est très sympathique
OLIVIER
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Frédéric
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien
Bon hôtel dans sa catégorie
Frédéric
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Juliette
6 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le personnel étais très gentil et aimable. Chambre parfaite pour un couple, belle expérience!
Juliette
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shirley
30 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Parfaitement propre
Shirley
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amy
6 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice stuff
Amy
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Massiamy
28 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Impeccable. Personnel accueillant
Massiamy
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Nicolas
24 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Personnel très serviable, explication claire.
Parking non surveillé disponible sur place en sous-sol.
Dommage que la chambre n'était pas propre, sol avec cheveux et moutons de poussière, pas de vrai douche avec barre de douche, salle de bain réservée handicapé
Nicolas
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
zakaria a
24 jan 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Une vieille Dame et son charme d’époque est d’une autre époque.
zakaria a
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Madeleine
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Parking exigu mais privé avec barrières à code.
Chambre pas insonorisée, bruit jusqu'à 5h du matin dans la chambre voisine, donc peu dormi.
Madeleine
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Boz
6 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Whole hotel stinks of smoke
Boz
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ayodele
30 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were there for 5 nights. Very clean and comfortable for ahort stay
Ayodele
5 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Catherine
16 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
nous avons été satisfaits des prestations de l'hôtel
Catherine
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joshua
7 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Superb hotel. Ibis Budget’s are usually very small rooms but these rooms are a very good size and well equipped including air conditioning and a big TV. Very comfortable sleep and I would definitely stay again.
Joshua
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Souhaieb
2 apr 2026
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Hôtel bien placé et propre sauf l’odeur des cigarettes et le parking très mal gérer et je pense un problème de personnel de nuit et ne font pas leur travail convenablement mais l’équipe de jours rien dire
Merci au chef d’établissement de gérer mieux et d’imposer plus de fermeté et plus de control de qualité
Souhaieb
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Fatima
20 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon sejour.
Fatima
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon accueil de la part de l'hôtel grâce à un personnel très agréable et serviable (avec en plus un souvenir offert, une très belle gourde en verre !). Être hébergé ici aura été un véritable plaisir et si nous devons repasser dans le coin, c'est ici que nous séjournerons.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
pasquale
7 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
J ai passé qu' une courte nuit, hôtel correct et personnel agreable
pasquale
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
GILBERT
15 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon séjour
Nous sommes toujours satisfait de cet hotel . Le personnel à la reception est toujours très sympathique
GILBERT
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Holger
10 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Not too far from the city center, friendly staff, recently renovated, easy to use public transport
Holger
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
katia
4 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tem estacionamento gratuito
Ficamos la porque a portaria era 24h, tinha estacionamento gratuito e era proximo ao aeroporto de Orly.