Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Marceau Champs Elysees bevindt zich in 8e arrondissement, een wijk in Parijs, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Opéra Garnier en Musée du Louvre zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Arc de Triomphe en Eiffeltoren. Ga naar Stade Roland Garros om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Jardin du Luxembourg, een topattractie die je zeker niet mag missen. De ligging van dit hotel is populair voor de bezienswaardigheden. De accommodatie is ook gunstig gelegen voor het openbaar vervoer, met Metrostation George V op 6 minuten en Metrostation Alma-Marceau op 6 minuten wandelen. Bekijk onze reisgids voor Parijs
37 Avenue Marceau, Paris, Paris, 75016
In de buurt
Avenue Georges V
1 min. wandelen - 0.2 km
Champs-Élysées
4 min. wandelen - 0.4 km
Seine
6 min. wandelen - 0.6 km
Arc de Triomphe
8 min. wandelen - 0.7 km
Rue du Faubourg Saint-Honoré
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Boulainvilliers - 4 min. rijden
Metrostation George V - 6 min. wandelen
Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 29 min. rijden
Restaurants
Noura Marceau
2 min. wandelen
Bvlgari Hôtel
5 min. wandelen
Le Maxan
1 min. wandelen
Verde Paris
4 min. wandelen
La Galerie
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Marceau Champs Elysees
Hotel vlak bij Champs-Élysées
Dicht bij Arc de Triomphe en Eiffeltoren ligt Hotel Marceau Champs Elysees, waar gasten onder andere kunnen genieten van een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Limousine- of autoservice, een ontbijtbuffet (toeslag) en een 24-uurs receptie
Hulp bij uitstappen/tickets, rookvrije accommodatie en conciërgeservice
Bagageopslagruimte, meertalig personeel en een receptieruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Marceau Champs Elysees hebben voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Limousine-/autoservice
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 14 per persoon
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
6 etages
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met premium satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.53 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Marceau Champs Elysees?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Marceau Champs Elysees?
Vandaag, 10 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Marceau Champs Elysees van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 188, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Marceau Champs Elysees inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Marceau Champs Elysees uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Marceau Champs Elysees?
Dit hotel ligt in 8e arrondissement, op 10 minuten wandelen van Avenue Georges V en Champs-Élysées. Ook Arc de Triomphe en Rue du Faubourg Saint-Honoré liggen op een kwartiertje wandelen. Metrostation George V ligt op 6 minuten wandelen en naar Metrostation Alma-Marceau is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Marceau Champs Elysees
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,4
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 686 van 1157 beoordelingen
10 - Uitstekend
686
Gastenscore: 8 - Goed. 301 van 1157 beoordelingen
8 - Goed
301
Gastenscore: 6 - Redelijk. 117 van 1157 beoordelingen
6 - Redelijk
117
Gastenscore: 4 - Matig. 31 van 1157 beoordelingen
4 - Matig
31
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 22 van 1157 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
22
Beoordelingen
8/10 – Goed
Diana
24 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Diana
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Olena
Reisde met familie
20 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Olena
2 nachten verbleven in december 2023
8/10 – Goed
Sandra
Reisde met familie
17 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer fijn hotel. Vriendelijk personeel en nette kamers.
Sandra
4 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Jarno
31 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jarno
4 nachten verbleven in oktober 2023
6/10 – Redelijk
Rob
31 okt 2023
Rob
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Marcel, ijmuiden
Reisde met partner
21 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel, hele goede Airco, was ook wel nodig.met 30 buiten. Goed ontbijt en aardig personeel
Marcel
3 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Nicole
Reisde met partner
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Für unseren Wochenendtrip war es einfach perfekt. Sehr gut gelegen , vieles fußläufig zu erreichen. Das Zimmer war sauber und das Bett sehr bequem. Frühstücksbuffet schön herrgerichtet mit einer guten Auswahl an Leckereien. Besonders hervorheben muss man aber die Menschen dort ! Die beiden wunderbaren Herren von unserem Check in und Check out - einfach toll. Mit viel Freude wurde uns alles erklärt und geholfen wo man nur konnte. Vielen Dank von Etage 1 Zimmer 14 . Wir würden wieder in diesem Hotel einkehren.
Nicole
2 nachten verbleven in mei 2026
8/10 – Goed
Frances
Reisde met partner
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location
Frances
5 nachten verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
Jose
Reisde met partner
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
En 3 años que me he quedado en este grandioso hotel cada ocasión voy más sorprendido del excelente servicio que brindan y mis próximos viajes a Paris siempre trataré de quedarme en este lugar lo recomiendo a todos !! La ubicación excelente y la zona muy segura todo el personal muy amables uno se siente en casa
Jose
2 nachten verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
howard
Reisde met partner
2 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely boutique hotel in the most fabulous district ! The staff are wonderful & the hotel is clean.
howard
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Mohamad
29 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place and great staff
Mohamad
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Graham
Reisde met partner
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fabulous location, a few minutes walk to the Arc de Triomphe and 15 minutes walk to the
Eiffel Tower.
Good access to the Metro and plenty of excellent restaurants around the hotel.
Friendly and helpful staff. Clean and comfortable room with a balcony. Good reception area with area to relax and have free tea or coffee.
Adequate breakfast which was included with our room.
Graham
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Allison
Reisde met partner
24 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing hotel to stay! Great location. Staff is extremely friendly and helpful. If you are looking for a hotel in Paris this is it!
Allison
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Charlotte
Reisde met partner
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel. Great location. Breakfast was amazing. Very helpful staff.
Charlotte
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Elva, Long Beach
21 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location
Elva
4 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Kevin
Reisde met partner
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was fresh, hotel well situated
Kevin
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Claire
Reisde met partner
13 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely experience clean sheets and towels every day no worries about our key
Claire
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Nadezhda
Reisde met familie en kleine kinderen
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, nice breakfast, close to metro, restaurants.Staff are polite and kind
Nadezhda
5 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Abigail
Reisde met partner
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very convenient location, clean, and very courteous staff! We will stay here again when we come back
Abigail
4 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Michaela
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eher wenig Auswahl aber soweit ausreichend und gut
Personal war freundlich und bei der Sauberkeit war auch nichts zu bemängeln
Klimaanlage sehr gut
Michaela
3 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Dulce
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Small clean room.
Dulce
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Sébastien
Reisde met partner
9 apr 2026
Positief: Netheid
Très propre et chambre bien faite tous les jours.
Accueil pas très chaleureux.
Sébastien
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Patricia
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Patricia
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Alma Graciela
Reisde met partner
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location, location, location!!!
Perfect place to walk everywhere with 20 minutes walking you get to the Eiffel Tower or the Louvre, 5 minutes and you are at the arc of triumph, if you prefer you can take the subway is also very close… great stay!
Staff is super friendly, they clean rooms every day without us asking, breakfast was so good.
All positive!
Alma Graciela
5 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Michalis
Reisde met partner
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Difficult to connect to WiFi at time
Clean room
Adequate amenities
Very helpful staff