Hotel Duquesne Eiffel in 7e arrondissement bevindt zich vlak bij het vlonderpad en bij een winkelcentrum. Musée du Louvre en Opéra Garnier zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Eiffeltoren en Arc de Triomphe. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stade Roland Garros of Parc des Princes. De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer valt zeer in de smaak, met Metrostation École Militaire op 4 minuten wandelen en Metrostation Saint-Francois-Xavier op 6 minuten. Bekijk onze reisgids voor Parijs
23 Avenue Duquesne, Paris, Paris, 75007
In de buurt
Rue Cler
3 min. wandelen - 0.3 km
Les Invalides
6 min. wandelen - 0.5 km
Champ de Mars
6 min. wandelen - 0.5 km
Musée Rodin
7 min. wandelen - 0.7 km
Eiffeltoren
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Paris Montparnasse 1 Et 2 Station - 2 min. rijden
Metrostation École Militaire - 4 min. wandelen
Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 47 min. rijden
Restaurants
La Commanderie
4 min. wandelen
La Terrasse
4 min. wandelen
Le Tourville
3 min. wandelen
Kozy Bosquet
5 min. wandelen
Le Vauban
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Duquesne Eiffel
Hotel met een chique stijl niet ver van Eiffeltoren
Les Invalides en Rue Cler zijn niet ver van Hotel Duquesne Eiffel. De accommodatie biedt gasten een terras, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Neem de tijd om te ontspannen in het wellnesscentrum. Gratis wifi in de kamer en een bubbelbad zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
Een 24-uurs receptie, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Lakens van Egyptisch katoen en pillowtopmatrassen
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 16 per persoon
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Terras
Volledig uitgeruste spa
Bubbelbad
Sauna
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Dun tapijt in de kamer
Lift
Meer
1 gebouw
5 etages
Gebouwd in 1798
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Lakens van Egyptisch katoen
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 22 inch met premium satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 8.45 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 16 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 65 per persoon (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Duquesne Eiffel
Duquesne Eiffel Hotel
Duquesne Hotel
Duquesne Hotel Eiffel
Hotel Duquesne
Hotel Duquesne Eiffel
Hotel Eiffel Duquesne
Duquesne Eiffel Paris
Hotel Duquesne Eiffel Paris
Hotel Duquesne Eiffel Hotel
Hotel Duquesne Eiffel Paris
Hotel Duquesne Eiffel Hotel Paris
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Duquesne Eiffel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Duquesne Eiffel?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Duquesne Eiffel van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 237, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Duquesne Eiffel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Duquesne Eiffel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Duquesne Eiffel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 65 per persoon.
Waar staat Hotel Duquesne Eiffel?
Dit wellness hotel ligt in 7e arrondissement, op 10 minuten wandelen van Les Invalides en Rue Cler. Ook Eiffeltoren en Champs-Élysées liggen op 2 km afstand. Metrostation École Militaire ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Metrostation Saint-Francois-Xavier is het 6 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Duquesne Eiffel
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,2
Locatie
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 627 van 1002 beoordelingen
10 - Uitstekend
627
Gastenscore: 8 - Goed. 274 van 1002 beoordelingen
8 - Goed
274
Gastenscore: 6 - Redelijk. 58 van 1002 beoordelingen
6 - Redelijk
58
Gastenscore: 4 - Matig. 32 van 1002 beoordelingen
4 - Matig
32
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 1002 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Katarzyna
14 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top hotel!
Katarzyna
1 nacht verbleven in maart 2022
10/10 – Uitstekend
Kimberley, terneuzen
2 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Echt een aanrader!!
Kimberley
3 nachten verbleven in februari 2022
10/10 – Uitstekend
Artem
1 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ik had een nette kamer met een prachtige uitzicht op de stad en Eiffeltoren! Super vriendelijke personeel die erg behulpzaam was. Opmerkelijk was dat het bed neutrale geur had en ruikte eigenlijk nergens naar, hierdoor sliep ik heerlijk!
Artem
1 nacht verbleven in februari 2022
8/10 – Goed
Jiny Van den
16 feb 2022
Jiny Van den
1 nacht verbleven in januari 2022
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Leuke hotel alleen kamers zijn klein muffe geur. Vriendelijke personeel.. goeie locatie ook
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2019
8/10 – Goed
Alex, Nederland
6 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel lekker dicht in de buurt van de hotspots van Parijs. Binnen een paar minuten sta je in het park bij de Eiffeltoren en het Hotel des Invalides licht bijna in de achtertuin. Onze kamer was wat aan de kleine kant, maar goed verzorgd en schoon. Het ontbijt was niet bijzonder maar prima en het personeel was zeer hulpvaardig. Bij een volgend bezoek zou ik zeker dit hotel weer overwegen.
Alex
1 nacht verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
30 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk hotel, met een zeer goede ligging. Een van de receptioniste zeer klantvriendelijk en service gericht.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Cecilia Janine
Reisde met familie
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
AMAZING. Staff was super friendly. Rooms are spacious and clean. View was spectacular. Wish I would have stayed longer
Cecilia Janine
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Gerry
Reisde met familie en kleine kinderen
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful location with views of the Eiffel Tower out your window, markets nearby, restaurants right next door that are open late, and patisseries in close walking distance.
Gerry
5 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Nathalie
Reisde met familie en kleine kinderen
2 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The rooms were very clean ,nothing to complain about . Traveled with my pre-teen daughter and teenage niece, extremely happy the toilet was in a separate room from the shower.
Nathalie
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Kyra, Ft. Lauderdale
28 mrt 2026
Positief: Netheid
A most charming small Paris hotel, gracious staff and a delicious breakfast. There are no croissants like Paris croissants!
I wish I had longer to stay.
Bonus: view of the Eiffel Tower
Kyra
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Lynda
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room with cute decor. Friendly staff.
Lynda
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jett
2 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is a real gem and likely will forever be our hotel in Paris. Recently undergone a full renovation in the absolute best style, colors,, materials, appointments, cute amenities, an adorable spa that is apparently difficult to get into but we will plan ahead next time. I’m told that room 55 is the best room and not ridiculously more than their cheapest room so we will be booking that room in the future, which has a balcony overlooking the Eiffel Tower. My wife and daughter stayed there last year and we will be staying there going forward. The staff is incredible and helpful and accommodating and friendly. We love this hotel.
Jett
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Toni
19 feb 2026
Toni
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Shontrella
16 feb 2026
Shontrella
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Oleg
Reisde met partner
30 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff, renovated rooms. Great breakfast.
Oleg
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Jeff
Reisde met familie
27 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was very clean, staff very friendly, beautiful view of the Tower.
Jeff
3 nachten verbleven in januari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Timara
Reisde met partner
7 jan 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed here for two nights and, unfortunately, our experience was extremely disappointing. From the very first night, we encountered multiple issues that made our stay uncomfortable.
Our sleep was disrupted late into the night by a continuously crying child, which, while not the hotel’s fault, set the tone for an exhausting stay. On top of that, our room had a leaking thermostat and a constantly dripping shower, both of which we had to try to manage ourselves.
The most frustrating part was the complete lack of assistance from hotel staff. Despite multiple attempts to contact reception via phone and mobile, as well as sending an email, we received no response, even three days later. No one offered to move us to another room or provide any help.
We have since checked out, but for the price of over $1,000 for two nights, this level of service and lack of response is unacceptable.
We do not recommend this hotel based on our experience. There are many other options in the area, and the one we stayed at in Paris prior to this was far superior in service and only 3 stars.
Timara
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Charlene
5 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fav spot to stay in Paris PLUS the Eiffel Tower view from the room. AMAZING!
Charlene
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Kay
Reisde met partner
30 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was great, staff were excellent especially Islam who helped us greatly when we arrived thank you for a lovely stay.
Kay
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Gina
Reisde met partner
30 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were extremely helpful and friendly! Location is perfect with food options close by. First time in Paris and will be back.
Gina
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Eliandrea
Reisde met een groep
15 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were welcoming and attentive, and the property was very clean and well maintained. Although the space was small for 3 guest, but overall i had a pleasant experience.
Eliandrea
5 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Limaris
Reisde met partner
11 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent service, we had no issues at all. Room was perfect for 2 very comfortable and cute. We got the red/burgundy room. No issues with AC or elevator as mentioned on other reviews. Very walkable to main sites, restaurants and shopping. Almost everybody speaks English and were all very friendly. Definitely a great place to stay.
Limaris
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Jaime
1 dec 2025
Jaime
4 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Garry
Reisde met partner
26 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten