Hôtel Des Arènes

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 208
inclusief belastingen en toeslagen
28 jun - 29 jun

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Tweepersoonskamer

8,6 van 10
Voortreffelijk
(14 beoordelingen)
  • 14 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Twin kamer

8,4 van 10
Zeer goed
(19 beoordelingen)
  • 14 m²
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer

8,4 van 10
Zeer goed
(5 beoordelingen)
  • 15 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed OF 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Eenpersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(11 beoordelingen)
  • 12 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hôtel Des Arènes bevindt zich in Quartier Latin, een wijk in Parijs, en ligt vlak bij een metrostation. Trek de natuur in bij Seine en Île Saint-Louis. Bezoek Jardin du Luxembourg en Jardin des Tuileries als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan wat er te beleven valt bij Accor Arena of ga naar La Machine du Moulin Rouge voor een avondje uit. De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer valt zeer in de smaak: Station de Métro Cardinal Lemoine ligt op een boogscheut en Metrostation Place Monge op 3 minuten wandelen. Bekijk onze reisgids voor Parijs
Kaart
51, rue Monge, Paris, Paris, 75005

In de buurt

  • Rue Mouffetard
    Rue Mouffetard
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Jardin des Plantes
    Jardin des Plantes
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Île Saint-Louis
    Île Saint-Louis
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Notre-Dame
    Notre-Dame
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Jardin du Luxembourg
    Jardin du Luxembourg
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station de Métro Cardinal Lemoine - 2 min. wandelen
  • Station Paris Austerlitz - 15 min. wandelen
  • Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 57 min. rijden

Restaurants

  • LeFoodist
    2 min. wandelen
  • The Coffee
    4 min. wandelen
  • Café Jussieu
    4 min. wandelen
  • L'Epoque
    4 min. wandelen
  • Kokoro
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hôtel Des Arènes

  • Hotel vlak bij Notre-Dame
  • Hôtel Des Arènes ligt in de buurt van Panthéon en Île Saint-Louis en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Een continentaal ontbijt (toeslag), een 24-uurs receptie en conciërgeservice
    • Hulp bij uitstappen/tickets, een automaat en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
    • Bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en een waterkoeler
    • Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de locatie
  • Kamervoorzieningen
  • De 52 kamers bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Flatscreentelevisies met kabelzenders
    • Koelkasten, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 12,50 per persoon

Dingen om te doen

  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers
  • Koelkast op de kamer

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal
  • Waterkoeler

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
  • Rolstoeltoegankelijke lounge
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Trapleuningen

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabelzenders

Eten en drinken

  • Koelkast

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. 
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bij deze accommodatie dien je tijdens het inchecken de volledige verblijfskosten te voldoen.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 5.53 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 12.50 per persoon

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, ANCV Chèques-Vacances, mobiele betalingen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Nationale beoordeling

ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hôtel Des Arènes?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel Des Arènes?

Vandaag, 30 mei 2026, kost een verblijf bij Hôtel Des Arènes van één nacht voor twee volwassenen op 28 jun. 2026 min. € 208, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Hôtel Des Arènes inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Hôtel Des Arènes uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Hôtel Des Arènes?

Dit hotel ligt in Quartier Latin, op 10 minuten wandelen van Rue Mouffetard, Panthéon en Seine. Ook Notre-Dame en Île Saint-Louis liggen op een kwartiertje wandelen. Station de Métro Cardinal Lemoine en Metrostation Place Monge liggen op 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hôtel Des Arènes

8,6

Uitstekend

9,0

Netheid

9,0

Locatie

8,8

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 187 van 436 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 180 van 436 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 47 van 436 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 15 van 436 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 436 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Laura

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Friendly staff and good value for money! We had a pleasant stay
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Boris

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Helpful staff.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

lauren

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Excellent location next to Roman Arena. Nice staff. Very small room and tiny bathroom. Good street facing view. Good dinner café 2 doors down.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

J-charles

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great little hotel for short stays in Paris. Staff is excellent, helpful and rooms are comfy.
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

J-charles

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Quiet and well located friendly hotel. Great service
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Tim

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tiny (it’s Paris though obviously!) room but clean . Nice shower. No free amenities/ drinks etc though . Nice staff .
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Vincent

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Chambre agréable, avec une jolie vue sur les arènes de Lutèce. Personnel très courtois et accueillant.
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Koichi

パリのホテルとしてはまずまずよかったっと思います。
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Frank

Positief: Netheid, personeel en service
Personalet meget venlig og hjælpsom
5 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

GILSON

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
PESSOAL GENTIL, CAFÉ COM BOM CUSTO BENEFÍCIO!
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

GUOJIN

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff really nice
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Thumbs Up

enjoyed and great location
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Randall

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location and staff were excellent!
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

J-charles

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Our usual to stay place in Paris. Cosy comfortable rooms, quiet and ideally located hotel. staff remembers you from prior trips 😁 and is efficient and caring.
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christopher

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This little spot exceeded my expectations for a last minute stay.
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lynea

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was nice. Room had a nice view and was located close to everything.
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

MARIA NAPAVE

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien ubicado, 2 líneas de metro a unos pasos del hotel, muchos restaurantes cerca y calles pintorescas para caminar. Habitación confortable.
5 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

M

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Perfect location and service

Excellent hotel and its service!
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Lesley

Positief: Netheid, personeel en service
It was close to reasonable restaurants, near famous sights and there were useful shops nearby. Breakfast was plentiful and tasty. Room was clean and staff reacted swiftly to a problem that arose.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Thaís

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tudo ótimo, super limpo e atendentes educados ! Ótima localização!
4 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maria Antonietta

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel confortevole, personale molto educato, ottima posizione vicino alla metro, ci ritornerei!
4 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Eileen

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, voorzieningen
We booked on expedia and paid all the cost, the front desk staff still asked 5.53EUR additional fee and was not happy when we double check with him for what we already paid. Not suggest to stay here.
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michael

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Small, but clean single room with clean bathroom. The shower entrance is on the corner and not very wide. I had to squeeze in sideways. The reception personnel is very friendly and so are the breakfast room attendants. The breakfast buffet is plentiful with cold and warm items.
6 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

L

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quarto pequeno, mas é o padrão de Paris. Muito limpo, porém não existe tomada no quarto, exceto se você desligar a geladeira. Banheiro pequeno, mas ok. Área do box minúscula, mas ducha sensacional. Equipe simpática
6 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maria Rosario Ruby

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast is good, variety of choices. The area around the hotel is very clean, room very clean including bathroom, you have to bring your own toothpaste otherwise everyday clean towels, daily housekeeping, there’s enough cabinets to place your clothes. The only issue we encountered was AC was off on our second day of stay due to fire alarm but no fire. We didn’t need AC anyway room was cool enough. Most importantly the front desk staff did an excellent customer service no complaints with special mention to Jacob and Vincent. They attend right away to our needs including the room cleaners They’re all very pleasant, helpful and nice people. My husband and my 29y/o son stayed in this hotel for 5 days. Hotel very close to train stations, convenient store, lots of eating places, walking distance to Notre dame. This hotel is recommendable. Worth your money. Can go back again when in Paris
5 nachten verbleven in april 2026