Edgar Suites Levallois - Anatole France in Levallois-Perret bevindt zich bij een trein-/metrostation. Arc de Triomphe en Opéra Garnier zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Champs-Élysées en Rue du Faubourg Saint-Honoré. Ga naar Stade de France om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Jardin du Luxembourg, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Levallois-Perret
71 Rue Anatole France, Levallois-Perret, Hauts-de-Seine, 92300
In de buurt
Seine
14 min. wandelen - 1.2 km
Palais des Congrès de Paris
18 min. wandelen - 1.6 km
Arc de Triomphe
8 min. rijden - 3.7 km
Champs-Élysées
8 min. rijden - 3.7 km
Rue du Faubourg Saint-Honoré
9 min. rijden - 4.0 km
Lokaal vervoer
Metrostation Anatole France - 1 min. wandelen
Clichy (QBH-Clichy-Levallois Train Station) - 14 min. wandelen
Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 40 min. rijden
Restaurants
Pizzeria le Bolero de ravel
3 min. wandelen
Anatole
2 min. wandelen
Haki Ramen
1 min. wandelen
Le Zinc du Marché
4 min. wandelen
Midtown
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Edgar Suites Levallois - Anatole France
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast parking over een wasserij en een 24-uurs receptie. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Geniet in elk aparthotel van de kitchenette met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Geniet van gemakken als 2 badkamers en een eetruimte, terwijl de flatscreentelevisie met satellietzenders en Netflix het entertainment verzorgen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Edgar Suites Levallois - Anatole France heeft 25 kamers met een espressoapparaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben eettafels. Alle bedden met een pillowtop-matras hebben luxe beddengoed. Elke flatscreentelevisie van 50 inch heeft satellietzenders en Netflix. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.
In dit aparthotel in Levallois-Perret is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Zakelijke voorzieningen zijn onder meer kantoren, bureaus en bureaustoelen. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 30 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kitchenette
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Chef-kokservice
Eettafel
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Badkamer
2 privébadkamers
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Flatscreen-tv van 50 inch met satellietzenders
Netflix
Streamingdiensten
Buiten
Gazon
Wasvoorzieningen
Wasmiddel
Wasserette
Werkplekken
Bureaustoel
Kantoor
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Hardhouten vloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Huishoudservice op verzoek
Kluisjes
Lokale kaarten
Maaltijdbezorging
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een spa
Dicht bij een treinstation
Dicht bij een ziekenhuis
Direct bij een trein-/metrostation
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
25 units
Geluiddichte muren
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Oplaadpunt voor elektrische auto's
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 14.95 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 100 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Betaald parkeren (overdekt): EUR 30 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en middernacht
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Edgar Suites Levallois - Anatole France Aparthotel
Edgar Suites Levallois - Anatole France Levallois-Perret
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Edgar Suites Levallois - Anatole France?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 30 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Edgar Suites Levallois - Anatole France inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Laat inchecken kan tussen 22.00 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Edgar Suites Levallois - Anatole France uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Edgar Suites Levallois - Anatole France een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 100 per voertuig.
Waar staat Edgar Suites Levallois - Anatole France?
Dit luxe aparthotel ligt in het centrum van Levallois-Perret, op 2 km afstand van Seine, Palais des Congrès de Paris en Rue du Faubourg Saint-Honoré. Ook Arc de Triomphe en Champs-Élysées liggen op 3 km afstand. Metrostation Anatole France ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Louise Michel is het 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Edgar Suites Levallois - Anatole France
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 5 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
SHOHEI
8 nov 2025
SHOHEI
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Mirica
Reisde met familie
10 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Die Suites sind sehr komfortabel und gemütlich.
In der Küche ist alles vorhanden ,was man braucht.
Sehr sauber und geschmackvoll.
Mirica
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Yanira
Reisde met familie
25 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is the perfect apartment for a family of 5. The manager, Mae, was, very welcoming and provided the best customer service. The rooms are comfortable and clean, three bathrooms a plus, beds very comfortable, train within a 2 minute walk, bakeries across the street. Excellent location and the area felt safe.
Yanira
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
JORGE
Reisde met familie
24 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Muy recomendable
Excelente departamento muy cómodo y amplio con todo lo necesario para pasar unos días agradables en Paris con una estación del metro en la esquina y varios markets en los alrededores para comprar lo necesario para desayunar o cenar y con todos los utensilios necesarios para una casa, también cuenta con lavadora y secadora en el sótano
Muy recomendable a pesar de estar un poco retirado del centro de París