Beachfront abode with spacious deck, pool table, gas grill, smart TVs, & W/D
Sitting right on the sand, this Oxnard home offers a special California retreat for you and your favorite people! Days here are best spent on the sand-side deck, watching surfers as they ride the waves, and combing for seashells - mementos to your trip. Within a quick 10-mile radius, explore popular attractions like the Channel Islands Maritime Museum, Ventura Harbor Village, Marina Park, and the Ventura County Fairgrounds and Event Center. There is a great mix of local eats and shops within quick driving distance as well.
Perfectly adorned with a lovely coastal theme, the interior of your stay boasts an open-concept layout. Kick back and continue to enjoy marvelous views in the living room, while the chef of your group shows off their cooking skills amidst the gourmet kitchen's stainless steel appliances and ample meal prep space.
When you need a moment to yourself, the sunlit primary bedroom opens up to a private balcony and features a work desk, TV, and ensuite bathroom with a walk-in shower. Equally inviting, each of the bedrooms is draped with whimsical colors and soft linens. A private washer/dryer, pool table, smart TVs, and collection of board games round out the home's interior perks!
As the sun begins to set over another day, fire up the gas grill and host a delicious cookout while watching the yellow, orange, and pink hues take over the sky.
Things to Know Check-in time: 4:00 p.m. Check-out time: 10:00 a.m. All guests shall abide by the good neighbor policy and shall not engage in illegal activity. Quiet hours are from 10:00 p.m. to 8:00 a.m. No smoking is permitted anywhere on the premises. This home is not equipped with air-conditioning.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Aan het strand
Internet
Beschikbaar in de woning: internettoegang
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
4 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Open haard
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette in de omgeving
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
Schoonmaakservice (op verzoek)
Unitgrootte: 298 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Oceanfront Home with Giant Picture Windows, Gas Fireplace, and Free WiFi
Hollywood
Oceanfront Home with Giant Picture Windows, Gas Fireplace, and Free WiFi
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen en opzetten
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis bevindt zich in Hollywood, een wijk in Oxnard, en ligt aan het strand. Ventura Harbor en Channel Islands Harbor zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Fisherman's Wharf en Pacific View Mall. Channel Islands National Park en Channel Islands Maritime Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Oxnard
Zijn huisdieren welkom bij Beachfront abode with spacious deck, pool table, gas grill, smart TVs, & W/D?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beachfront abode with spacious deck, pool table, gas grill, smart TVs, & W/D inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beachfront abode with spacious deck, pool table, gas grill, smart TVs, & W/D uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beachfront abode with spacious deck, pool table, gas grill, smart TVs, & W/D?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Hollywood ligt aan het strand, binnen 5 minuten wandelen van Oxnard State Beach en Channel Islands Harbor. Ook Channel Islands Maritime Museum en Naval Base Ventura County - Port Hueneme liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Beachfront abode with spacious deck, pool table, gas grill, smart TVs, & W/D
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 13 beoordelingen
10 - Uitstekend
12
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 13 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 13 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 13 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 13 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Melanie F.
6 jul 2025
GREAT beach house!
We loved our time there! Great location right on the beach, perfect home layout for family gatherings. Would for sure rent it again!
Van een partnersite
8/10 – Goed
Shannon V.
7 sep 2024
Relaxing stay
The house and location are fantastic! Very relaxing
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
22 jul 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great beach getaway
The house is located on the sand at Hollywood Beach in Oxnard. Easy walk to several restaurants and bars. A wonderful place to stay for a beach trip!
3 nachten verbleven in juli 2024
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Shereen M.
2 jul 2025
Amazing rental
It has everything you need to have an amazing beach vacation. It was spotless and very comfortable. Would definitely return.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Antonio M.
16 jul 2024
Great home / awesome ocean front view
Layout of the home is awesome and perfect for entertaining. View is spectacular
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Joyce D.
17 okt 2024
Great location for beautiful sunsets and a private beach.
Great location fir beautiful sunsets and a private beach. Wow!
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Carol S.
26 dec 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Christmas at the beach
Beautiful property. Right on the ocean. Nice way to spend Christmas with family
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Debbie S.
2 jun 2025
Positief: Netheid, locatie en accuraatheid advertentie
Girls Get Away
The house was beautiful and the view was amazing. This was a girl's reunion trip so most of the time was spent in the lounge area with the doors wide open. The only issue we had was trying to get an early check in, the woman handling this request was rude and not helpful at all. We would definitely stay here again!
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Cindy
12 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Beautiful beachfront home, well-supplied kitchen, steps to the sand. Enjoy sunsets, walk to harbor shops and restaurants. Huge primary suite and plenty of room for the rest of the family. One small warning--there are a lot of open stairs, probably not suitable for toddlers or those with bad knees!
5 nachten verbleven in november 2024
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Zoe B.
12 nov 2024
Magical beachfront home!
The house is perfectly situated on a quiet street in the center of Hollywood Beach, with unobstructed ocean views and everything you could need for a stay at the beach. The house is extremely clean, comfortable, and well appointed with everything you could need in the kitchen and for entertainment. Pool table, boogie boards, and plenty of seating on the deck to enjoy gorgeous sunsets. Very comfortable beds and smooth ocean sounds heard from every room in the house. Owner was very responsive and check in/check out was super easy. The home is just steps from a terrific cafe for breakfast, and minutes from a grocery store and wonderful park. Highly recommend, would love to stay here again!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Ariel P.
21 okt 2024
Incredible time steps to the ocean!
House is immaculate and had all the amenities we were hoping for! Well stocked kitchen made meal prep a breeze. Beautiful area and quiet, private oceanfront location was exactly what we were looking for to spend quality time with family. Views were breathtaking and just very peaceful. Wide clear windows really incorporates the awesome views! Property was clean, well appointed, beautiful and well kept, and customer service was really awesome with good and prompt communication. Very quiet and private neighborhood! Neighbors were really friendly too.!
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Angela H.
19 apr 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Short family getaway
The property was clean, amazing views and private. The views were amazing and waking up every morning to the waves of the beach was so peaceful and relaxing. Plenty of space and everyone room has its own restroom which is a huge plus. There is a lot of stairs so be aware of that. The property is decorated so cute. There are a lot of nick backs so if you have small children be aware of that. It was close to shops and restaurants which were walking distance. House is fully stocked. It was absolutely perfect for our short getaway and I will definitely stay at this property again in the future.
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jabari
5 apr 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie