Holiday Inn Resort Orlando - Lake Buena Vista by IHG ligt nabij pretparken in een gebied dat eenvoudig te voet te bezoeken is en op een boogscheut van leuke winkelstraten ligt. Disney Springs™ en Oude stad zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Walt Disney World® Resort en Disney's Typhoon Lagoon Waterpark. Reis je met kinderen? Mis dan Orange County Convention Center niet of ga naar ESPN Wide World of Sports om een evenement of wedstrijd bij te wonen. Bekijk onze reisgids voor Orlando
Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 27 min. rijden
Restaurants
McDonald's
7 min. wandelen
Chick-fil-A
6 min. wandelen
Dunkin'
8 min. wandelen
Golden Corral
8 min. wandelen
Wendy's
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Holiday Inn Resort Orlando - Lake Buena Vista by IHG
Resort met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Orlando Vineland Premium Outlets
Holiday Inn Resort Orlando - Lake Buena Vista by IHG ligt op een steenworp van Disney Springs™ en biedt gasten een poolbar, een buurtwinkel en shoppen ter plaatse. Geniet van 2 bubbelbaden om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant Applebees serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van een happy hour. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een spelletjesruimte en een wasserij.
Andere voordelen zijn:
Een verwarmd zwembad met ligstoelen, parasols bij het zwembad en een waterspeeltuin
Limousine- of autoservice, een ontbijtbuffet (toeslag) en parkeerplaatsen ter plaatse
Een buitenzwembad, hulp bij uitstappen/tickets en vergaderruimtes
Meertalig personeel, spelletjes en een tafeltennistafel
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de gezinsvriendelijke sfeer, het zwembad en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 496 kamers zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en bureaustoelen. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid en het algehele comfort van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed, pillowtopmatrassen en verrijdbare/extra bedden (toeslag)
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Ledtelevisies van 42 inch met premium tv-zenders
(kleer)kasten, minikoelkasten en microgolfovens
Gelijkaardige accommodaties
Fairfield Inn & Suites Lake Buena Vista in Marriott Village
Fairfield Inn & Suites Lake Buena Vista in Marriott Village
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een rate plan inclusief ontbijt hebt geboekt, ontvang je ontbijt voor maximaal 2 volwassenen die een kamer delen. Voor extra personen is ontbijt verkrijgbaar tegen een toeslag.
Als je een rate plan inclusief diner hebt geboekt, krijg je diner voor maximaal 2 volwassenen die een kamer delen. Er geldt een dinertoeslag voor extra gasten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 150 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 4 kinderen van 18 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Kinderen tot 11 jaar krijgen gratis ontbijt
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 15.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 20 per nacht
Resorttoeslag: USD 33.75 per accommodatie, per nacht
De resorttoeslag is inclusief:
Andere inbegrepen voorzieningen
Gebruik van businesscentrum/computers
Toegang tot de kinderclub/spelletjesruimte
Conciërgeservice
Gebruik van het fitnesscentrum
Huishoudservice
Koffie op de kamer
Gebruik van kamerkluis
Gebruik van wasserij
Toegang tot bibliotheek
Telefoongesprekken
Gebruik van het zwembad
Shuttleservice
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer USD 3–18 voor volwassenen en USD 1–9 voor kinderen
Betaald parkeren (openlucht): USD 21.30 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: USD 150 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: USD 15.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend bankkaarten en kredietkaarten met chip als betaalmiddel.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Holiday Inn Express Newberg Wine Country Hotel Orlando
Holiday Inn Express Newberg Wine Country Orlando
Holiday Inn Resort Orlando Lake Buena Vista
Holiday Inn Resort Buena Vista
Holiday Inn Buena Vista
Holiday Inn Resort Lake Buena Vista
Holiday Inn Orlando Lake Buena Vista
Holiday Inn Lake Buena Vista
Veelgestelde vragen
Beschikt Holiday Inn Resort Orlando - Lake Buena Vista by IHG over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Inn Resort Orlando - Lake Buena Vista by IHG?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Holiday Inn Resort Orlando - Lake Buena Vista by IHG van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 102, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Inn Resort Orlando - Lake Buena Vista by IHG?
Ja, bij dit resort zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 150 per huisdier, per week. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost USD 21.30 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Holiday Inn Resort Orlando - Lake Buena Vista by IHG inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Inn Resort Orlando - Lake Buena Vista by IHG uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Inn Resort Orlando - Lake Buena Vista by IHG?
Dit gezinsvriendelijke resort in Orlando ligt op 3 km afstand van Lake Bryan en Orlando Vineland Premium Outlets. Ook Disney Springs™ en Walt Disney World® Resort liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Inn Resort Orlando - Lake Buena Vista by IHG
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,6
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2205 van 3838 beoordelingen
10 - Uitstekend
2.205
Gastenscore: 8 - Goed. 815 van 3838 beoordelingen
8 - Goed
815
Gastenscore: 6 - Redelijk. 429 van 3838 beoordelingen
6 - Redelijk
429
Gastenscore: 4 - Matig. 187 van 3838 beoordelingen
4 - Matig
187
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 202 van 3838 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
202
Beoordelingen
8/10 – Goed
Michael
14 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Michael
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Robin van
Reisde met partner
9 okt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goede locatie ten opzichte van Disney en andere leuke plekken rondom Orlando.
Robin van
9 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Izania
Reisde met familie en kleine kinderen
31 mrt 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location—very close to the parks and, if there’s no traffic, about 30 minutes from the airport. However, the smell in our room was terrible—a wet-carpet smell that made it almost unbearable to stay there. I asked to switch rooms; they said they would do it the next day, but nothing happened. The beds were comfortable and the pool was good; the only problem was the room.
Izania
4 nachten verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
LISANDRO, miami
Reisde met partner
30 mrt 2026
Staff and hotel was good. People in the room next to us had their television volume on high and kept us up all night the first night we were there. Second night they were fighting in their room that the people across the hall even had to see what was going on. Security had to get involved. No police were contacted for safety reasons
LISANDRO
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Sabrina
Reisde met familie en kleine kinderen
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Habitations limpias y ordenadas personal amable
Sabrina
4 nachten verbleven in maart 2026
4/10 – Matig
Aliza
Reisde met partner
28 mrt 2026
Positief: Personeel en service
You can hear every noise in the rooms. Every door close and people walking above your heads at night.
The place is overrated for sure by others and there is no free coffee in the morning, they charge you $3.50 for a cup of machine coffee. Ridiculous
Aliza
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Rhenna
Reisde met familie en kleine kinderen
28 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Resort was great, applebees attached is convenient but the food and service there was terrible. Would recommend the resort but plan to eat elsewhere
Rhenna
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Katina
Reisde met familie en kleine kinderen
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast is at the Applebees connected to the hotel. Staff was friendly!! Lisa was great at the outside tiki bar! Would go back again.
Katina
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Christopher
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great breakfast
Christopher
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Allison
Reisde met familie en kleine kinderen
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
This place was okay. A bit dated, but our room was clean. The coffee maker didn't work and we didn't have blackout blinds on the windows, but I didn't complain about it. The area has some fast-food places, and we enjoyed the Applebees. It's not a very walkable area, however. If you're on a strict budget, this place is fine. I found the staff to be quite pleasant.
Note: the 5pm shuttle to Disney Springs took an hour as it goes to many, many hotels. The 8pm shuttle back took 10 minutes.
Allison
7 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Carolin
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Pool and hot tub areas were wonderful. The hotel rooms are a bit outdated compared to others. For traveller convenience it would be nice to have end tables by each bedside with charging stations for people on the go.
Staff were very welcoming and helpful.
Carolin
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ernesto
Reisde met familie en kleine kinderen
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a great stay. Super close to disney springs great location and my son had a great time.
Ernesto
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Vanessa
25 mrt 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The cleaning of the hotel needs to be more proactive; carpets are not properly cleaned in the rooms.
Vanessa
4 nachten verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Robert
24 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Robert
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jerome, North Lauderdale
23 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed here for three days and it was a great experience. It was also very convenient having an Applebee's there, that was connected to the first floor of the hotel. Ate their four times with my son and the food was great. I'll definitely stay at this hotel again, the next time I'm visiting Orlando 😁.
Jerome
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Christina
Reisde met familie en kleine kinderen
23 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I loved it very clean nice staff was very kind and helpful
Christina
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
moises
Reisde met partner, Reisde met familie en kleine kinderen
23 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Beautiful property, great rooms
moises
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Trena
23 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ok.
Trena
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Homam
Reisde met familie en kleine kinderen
23 mrt 2026
I was expecting more for resort it’s normal hotel not bad
Homam
4 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Jenny, Sun City Center
Reisde met familie
22 mrt 2026
Yes
Jenny
2 nachten verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Keshia
22 mrt 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The latch for our door was broken, there was kids running around in the parking lot at 10pm. Kids kept knocking on our door and running away. The experience here was not good. I would not recommend
Keshia
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Leonel
Reisde met familie en kleine kinderen
22 mrt 2026
Positief: Netheid
Todo excelente, pero cobran muy caro x el parqueo.
Leonel
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Abigail
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was okay, difficult navigating the area. Clean quick night stay
Abigail
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Joseph
Reisde met partner
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes
Joseph
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Jmia
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice big room beds extremely comfortable only issue tv had no signal but no biggie as we were out all day