Gehele flat

Disney dreams apartment Amazing lake views!

Fotogalerie voor Disney dreams apartment Amazing lake views!

Een zwembad met terras, een prieel en een steiger die in het water uitsteken.
Een keuken met houten kastjes, een wit fornuis, een magnetron, een spoelbak en een klok aan de muur.
Een opgemaakt bed met witte lakens, een houten nachtkastje met een lamp, een televisie op een houten dressoir, en een grote witte deur.
Een moderne keuken met een vaatwasser, houten kastjes, een eethoek met een glazen tafel en een plafondventilator.
Een woonkamer met een televisie, een houten kast, een bank en een salontafel.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Disney dreams apartment Amazing lake views!

  • Rental basis: Entire house or apartment
    Number of bedrooms: 1; Number of other rooms with beds: 0
    Number of bathrooms: 2
    If you cause damage to the property during your stay, you may be required to pay according to YourRentals’s property damage policy.
    Beautiful, spacious condo, 12th floor, great ammenities, Fully equiped kitchen, washer/dryer machine. Swimming pool in the building, gym, walking path, dock, and outstanding views from the condo of Lake Bryan, and the perfect spot to share with family. Restaurants nearby, supermarket, all walking distance. Four Blocks away from the Disney area. One room with King bed, 1 sofabed and a bunk bed, 2full bathrooms. Private balcony with lounge sitting area. 900 feet of lakefront footage

    The condo is just a few blocks from disney, with spectacular view to Lake Bryan, with restaurants, Premium Outlets and factories around.

    The Whole Condo

    I will be ready for any more information

    Just a few blocks from disney, near the premium outlets, factories or the convention center, restaurants, with grocery and convenience stores around.

    Free transportation to the parks, free parking, nice to walk around.

    Relax in the Balcony or go to lake, water sports, pool, shopping, parks, convention center, this condo is perfect for vacation or working trips, also is furnished with all You need for short or long staying

    Just a few blocks from disney, near the premium outlets, factories or the convention center, restaurants, with grocery and convenience stores around.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Orlando. Golfclub Arnold Palmer's Bay Hill en Mystic Dunes Golf Club zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Zij die liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt willen bezoeken, kunnen terecht bij Walt Disney World® Resort en Oude stad. Orange County Convention Center en Epcot® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Orlando
Meer flats in Orlando
Kaart
Orlando, FL

In de buurt

  • Een luchtballon met een blauw-wit ontwerp, een bakstenen toren en palmbomen.
    Disney Springs™
    3 min. rijden - 2.7 km
  • Een grote blauwe wereldbol met de naam 'UNIVERSAL' in gouden letters.
    Universal Studios Florida™
    14 min. rijden - 17.2 km
  • Lake Bryan
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Hawks Landing-golfclub
    2 min. rijden - 2.7 km
  • Little Lake Bryan
    3 min. rijden - 2.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Orlando - 18 min. rijden
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 23 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    4 min. wandelen
  • Chick-fil-A
    7 min. wandelen
  • Starbucks
    5 min. rijden
  • BJ's Restaurant & Brewhouse
    12 min. wandelen
  • Starbucks
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Disney dreams apartment Amazing lake views! over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Disney dreams apartment Amazing lake views!?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Disney dreams apartment Amazing lake views! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Disney dreams apartment Amazing lake views! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Disney dreams apartment Amazing lake views!?

Dit appartement in Orlando bevindt zich op enkele stappen van Lake Bryan en op 5 km van Orlando Vineland Premium Outlets en Disney Springs™.Walt Disney World® Resort ligt op 4,4 km.

Beoordelingen

9,2

Fantastisch